• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش اینترنت پر سرعت مبین نت با هدیه به مدت محدود

peanetworks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
left.png
با سلام خدمت اعضای پرشین تولز

احسان اسکندری پور هستم از شرکت پیشروان ارتباط ساز اروندان ( پیشرو ارتباط ساز ) عاملیت رسمی شرکت ارتباطات مبین نت به کد عاملیت 396631001

در خدمتتون هستم در همین تاپیک سرویس های مختلف اینترنت پرسرعت TD LTE مبین نت رو به شما معرفی کنم.
:general707:همچنین برای شروع برای 10 سفارش اول 10 گیگابایت حجم هدیه تقدیم میکنیم.

:general609:دوستان عزیز مشارکت کنید در بحث ، سوالاتتون رو بپرسید و اگر مساله ای با سرویس های مبین نت دارید مطرح کنید تا راهنمایی کنیم هر چقدر مشارکت در این تاپیک بیشتر باشه به مرور زمان سرویس ها و جوایز جذاب تری رو معرفی می کنم خدمتتون.

:angrybirds13:سعی کنید سوالاتتون رو همین جا بپرسید ولی در صورتی که سفارش سریع دارید میتونید با شماره گیری 02125917817 داخلی 4 رو بگیرید و پیام بذارید.

:)جهت درخواست نمایندگی یا بازاریابی دایرکت بدین لطفا
+در پناه خدا+

Last edited:

peanetworks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرح ها

طرح های شروع کننده :
شما میتونید در حال حاضر با یکی از طرح های زیر وارد شبکه مبین نت بشید و از پهنای باند 4 تا 40 مگابیتی تضمینی ما لذت ببرید.

طرح های تمدید و تعویض
شما میتونید برای تمدید مودم خود از طرح های زیر ویژه کاربران کم مصرف و پرمصرف استفاده کنید.
برای تعویض مودم های وایمکس قدیمی با پرداخت 50.000 تومان و برای تعویض مودم های دو منظوره وایمکس ال تی ای به صورت رایگان درخواست خود را با شماره گیری 02125917817 داخلی 4 اقدام نمایید.

Last edited:

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
با سلام
مودمی که همراه طرح میدید چه مدلی هست؟

peanetworks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
مودمی که همراه طرح میدید چه مدلی هست؟
مدل های مختلف مودم های مبین نت با قیمت واحد و کیفیت یکسان تحویل شما میشه ولی زمان تحویل میتونید از کارشناس مدلی که مورد نظرتون هست رو درخواست کنید. اگه ممکنه کاربریتون رو بگین تا من راهنمایی کنم

بالا