برگزیده های پرشین تولز

ایها یوزران پی تی ، سوالاتی اندر پیرامون پی پال دارم .

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
دوزتان سلام . من میخوام برای خودم یه سایت خارجی بزنم ( مثلا" همسریابی انلاین یه چیزی که تو هیچ جای دنیا نیست :D)
بعد از این سایتای بلاد کفری که به ازای لود شدن بنر ، Money می دن، بزارم داخل سایتم تا تولید ملی داشته باشم . دشواری اینجاست که اکثر سایت های خارجی معتبر پرداختی اشون به پی پال هست . پی پال هم ایران رو تحریم کرده .
و اما سوالات :
1- با این شرایط برای داشتن پی پال ، یه ایرانی باس چی کار کنه ؟! راه دور زدنش چی هست (چون ظاهرا" بعضی ها تو همین پی تی هم
پی پال دارند !)

2- جایی خوندم پی پال به سیستم های تغییر IP مثل فیلتر شکن و *** حساس هست و ممکنه اکانت رو بلوکه کنه ، اگه با VPS وارد سایت
پی پال بشیم چطور ؟! :D

3- پی نوشت : چند تا از دوستام ترکیه هستن ، ایا حضور نحس اشون به دشواری این موضوع کمک می کنه ؟!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
تو همین پیتی هستن کسایی که درصدی میگیرن درامد جناب عالی وارد حسابشون میشه و نقد میکنن

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
تو همین پیتی هستن کسایی که درصدی میگیرن درامد جناب عالی وارد حسابشون میشه و نقد میکنن

از افراد خوش سابقه اشون چند تاشو معرفی کن ، بشناسیم ، اینا خودشون ساکن بلاد های کفرن ؟!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
از افراد خوش سابقه اشون چند تاشو معرفی کن ، بشناسیم ، اینا خودشون ساکن بلاد های کفرن ؟!
به جز پیمنت۲۴ با کسی کار نکردم تاحالا :D ولی زیادن برو بخش امتیازارو ببین

اره مثکه دبی یا همچین جاهایی هستن فکر کنم
تیکت بزن بپرس

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
به دوزتان ترکیه ای بگو حساب باز کنن واست.بعد یه وی پی اس از ترکیه بخر به حساب وصل شو.
همیشه اسکن از مدارکشون داشته باش.

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581

@drdexter
با ایشون معامله میلیونی هم داشتیم کاملا تایید میشن :D
[email protected]
[email protected]
این ۲تام باشون کار کردم خوبن.
میهن پی فقط یکم زیاد درصد بر میداره :D

یکم در موردش فکر کردم :D
تو این روش که پول به یه حساب دیگه وارد بشه دو تا دشواری هست . اول اینکه فکر می کنم بعضی سایت های معتبر
که به ازای نمایش بنر پول می دن ، یکی از شرط هاشون این هست که برای هر حساب پی پال ، فقط برای یک
کاربر باشه . اگر این اشخاص تو اون سایتا از قبل تو اون سایتا عضو باشن که من نمی تونم پی پال اونا رو
به عنوان شماره حساب خودم وارد کنم !
و اینکه فکر نکنم بشه توسط پی پال یکی دیگه درگاه پرداخت درست کرد. (مشکلاتی پیش میاد !)

به هر حال از هر دو شما ممنونم ، اطلاعات اتون کمک کرد.نهایتش اینکه با عزیزانی که معرفی کردین همکاری می کنم .

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
تو این روش که پول به یه حساب دیگه وارد بشه دو تا دشواری هست . اول اینکه فکر می کنم بعضی سایت های معتبر
که به ازای نمایش بنر پول می دن ، یکی از شرط هاشون این هست که برای هر حساب پی پال ، فقط برای یک
کاربر باشه . اگر این اشخاص تو اون سایتا از قبل تو اون سایتا عضو باشن که من نمی تونم پی پال اونا رو
و اینکه فکر نکنم بشه توسط پی پال یکی دیگه درگاه پرداخت درست کرد. (مشکلاتی پیش میاد !)

به هر حال از هر دو شما ممنونم ، اطلاعات اتون کمک کرد.نهایتش اینکه با عزیزانی که معرفی کردین همکاری می کنم .
من با همه سایتای بنری معروف کار کردم.و مشکلی نبوده.درامدم راحت نقد شده.
شما وقتی کارت گرفت 200ت میدی یه حساب شخصی باز میکنی به اسم یه خارجی.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853

بریز به حساب من، با کسر 100 درصد کارمزد، توی ایران می ریزم به حسابت:D.... عضو هیچ سایتی هم نیستم :p

در مورد سوالاتت

1-اونایی که پیپال دارن یا خودشون خارجن یا بنام یک نفری که خارج هست حساب باز شده یا با تقلب و جعل مدرک حساب باز شده که بسته میشه

2- vps هم متوجه میشن... اما ممکنه گیر بدن یا ندن...من با آیپی ایران هم واردش شدم. هیچ اتفاقی هم نیفتاد...نهایتا لیمیت هم که بشه و بگن ما بهیجوجه حاضر نیستیم به شما خدمات بدیم ، بعد از 6 ماه موجودی رو می ریزن به حساب بانکی که به حساب وصله

3- ممکنه کمک کنه :D...حساب رو از جایی باید باز کنی که خدمات بانکی خوبی داره...مثلا حساب ترکیه ات اگر به لیر باشه، هر بار توی پرداخت دلار/یورویی کلی ضرر میکنی

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
بریز به حساب من، با کسر 100 درصد کارمزد، توی ایران می ریزم به حسابت:D.... عضو هیچ سایتی هم نیستم :p

در مورد سوالاتت

1-اونایی که پیپال دارن یا خودشون خارجن یا بنام یک نفری که خارج هست حساب باز شده یا با تقلب و جعل مدرک حساب باز شده که بسته میشه

2- vps هم متوجه میشن... اما ممکنه گیر بدن یا ندن...من با آیپی ایران هم واردش شدم. هیچ اتفاقی هم نیفتاد...نهایتا لیمیت هم که بشه و بگن ما بهیجوجه حاضر نیستیم به شما خدمات بدیم ، بعد از 6 ماه موجودی رو می ریزن به حساب بانکی که به حساب وصله

3- ممکنه کمک کنه :D...حساب رو از جایی باید باز کنی که خدمات بانکی خوبی داره...مثلا حساب ترکیه ات اگر به لیر باشه، هر بار توی پرداخت دلار/یورویی کلی ضرر میکنی
با ایپی ایرانم لوگین کردی؟:general711:

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
با ایپی ایرانم لوگین کردی؟:general711:

آره.... کاری ندارن. من تمام مدارک رو همون اول افتتاح حساب براشون فرستادم و لیمیت 1500 یورویی رو برداشتن.حساب شرکتیه، شماره مالیاتی هم گرفتن. حساب های بانکی شرکت هم به حساب وصله... حساب شخصی پریمیرم هم همینجوریه.... هیچ غلطی نمیتونن بکنن:D. من دلم خواسته به ایران سفر کنم، همونجا هم حسابم رو چک کنم :p

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581

در مورد سوالاتت

خوبه کیس مناسبی برای همکاری به نظر می رسی :D
یه سوال کسی که تو بانک های جمهوری آذربایجان و ترکیه حساب بانکی داره ( نه پی پال ) ، می تونه به حساب پی پال شخصی پول واریز کنه ؟!
یا حتما خود اون شخص هم باید تو پی پال حساب داشته باشه ؟!

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
آره.... کاری ندارن. من تمام مدارک رو همون اول افتتاح حساب براشون فرستادم و لیمیت 1500 یورویی رو برداشتن.حساب شرکتیه، شماره مالیاتی هم گرفتن. حساب های بانکی شرکت هم به حساب وصله... حساب شخصی پریمیرم هم همینجوریه.... هیچ غلطی نمیتونن بکنن:D. من دلم خواسته به ایران سفر کنم، همونجا هم حسابم رو چک کنم :p
چی میگی :|
اصن مگه سایت پیپال باز میشه با ایپی ایران؟ :|
بگم دمو بیاد؟ :general711:

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
چی میگی :|
اصن مگه سایت پیپال باز میشه با ایپی ایران؟ :|
بگم دمو بیاد؟ :general711:

قدیما باز میشد... الان هم از صفحه مرچنت مستقیم بری توی لاگین پیپال ، باز میشه :p

بالا