برگزیده های پرشین تولز

با 350 میلیون چه نوع سرمایه گذاری بهتر هست ؟

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
بعضی میان چنان با شور و حرارت جواب میدن انگار الان دیگه همه چیز بستگی به جواب اونها داره. اقا تاپیک از اساس سرکاریه نمیبینید هرچی مینویسید هیچ جوابی نمیاد!

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
به نظر من دلار بگیری بهتره چون با این شیبی که دلار رو به افزایشی هست حتما تا حدود 60 تومن توی یک مرحله میرسه و بعد از اون قله های بالاتر . برای حدود عید هم که ممکنه پرونده ایران رو به شورای امنیت ببرن و تحریم حای جدید هم تو راهه. بنابراین اگر بخواید پوال ریالی بانک بذارید کلی ارزش پولتون از بین میره.بانک هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد . من توی بانک بودم یک نفر اومد چند هزار دلار تحویل گرفت و رفت فقط سودی که میدن کمه قبلا 6 درصد بود الان باز 2 درصد هم بهتر از اینهکه دلار تو خونه نگه داری ممکنه توی خونه نگه داری ریسک داشته باشه
الان دلار رو از بانک چطوری باید گرفت؟

elahe_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
از روزی که تایپیک رو زدید تا امروز حدود ۳۰ ۴۰ میلیون از ارزش پول تون کم شده
تو این شرایط شدید تورمی بد ترین کار صبر کردن و دست دست کردن هست

شما پول تون رو علی الحساب تبدیل به طلا یا دلار یا هر چیزی که ضد تورم هست بکنید بعداً اگه فرصت سرمایه گذاری بهتری فراهم شد طلا تون رو چنج کنید به سرمایه جدید

چیزی بیش از این از دست رفت چون از دو ماه و نیم قبل تو حسابم بود ( زمانی که دلار حدود 33 بود ) اون زمان چون بالا نرفته بود قصدم این بود که تو بانک به صورت بلند مدت 20 درصد سود بزارم
خلاصه سه شنبه هفته قبل رفتم همه رو تبدیل کردم به دلار .

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
قطعا دلار
هیچی مثل دلار در بلند مدت سود ده نیست

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
قطعا دلار
هیچی مثل دلار در بلند مدت سود ده نیست
بلی اما شما باندازه یک دلال دلار فروش یا صراف حتی سود بدست نمیآوری هم در کوتاه مدت و هم بلند مدت! حال گناهان ربا هم بماند که برای شما مهم نیست!

یک سوالی هم به ذهن خودم رسید که آیا صرافیها هم سرمایه پذیر هستند یا خیر؟ و یا حتی همان دلال فروشنده دلار و یورو

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
ای وای خدا مرگم بده. حواسمون به گناه ربا نبودbav3_154fs759111.gif اصلا چه کاریه که دلار میخرین که ارزش پولتون حفظ بشه. چند روز دیگه نیمه شعبانه، پول هاتونو بدین خیابون ها رو چراغونی کنید که ارزش های معنویتون حفظ بشه. تازه شاید اون آقاهه هم اومد و همه مشکلاتتون حل شد43.gif

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
ای وای خدا مرگم بده. حواسمون به گناه ربا نبودمشاهده پیوست 1320216 اصلا چه کاریه که دلار میخرین که ارزش پولتون حفظ بشه. چند روز دیگه نیمه شعبانه، پول هاتونو بدین خیابون ها رو چراغونی کنید که ارزش های معنویتون حفظ بشه. تازه شاید اون آقاهه هم اومد و همه مشکلاتتون حل شدمشاهده پیوست 1320217
عزیزم اینا همونایی هستن که آب به آسیاب پوسیده ...... میریزن

upir

Registered User
لایک‌ها
183
اگر دیروز ( 24 ساعت پیش ) سکه امامی میگرفتید امروز ( الان ) 11 میلیون سود کرده بودید
اینجا خراب شده ای است که نگه داشتن ریال اگر قبلا مرگ تدریجی بود الان مرگ فوری هست

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
بعضی میان چنان با شور و حرارت جواب میدن انگار الان دیگه همه چیز بستگی به جواب اونها داره. اقا تاپیک از اساس سرکاریه نمیبینید هرچی مینویسید هیچ جوابی نمیاد!
شاید این مطلب ها بدرد افراد دیگه با شرایط مشابه بخوره

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
اگر دیروز ( 24 ساعت پیش ) سکه امامی میگرفتید امروز ( الان ) 11 میلیون سود کرده بودید
اینجا خراب شده ای است که نگه داشتن ریال اگر قبلا مرگ تدریجی بود الان مرگ فوری هست
سود که فکر نمیکنم بشه اسمشو گذاشت در حقیقت ارزش (خرید) پولشون حفظ میشد.

بالا