برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پرسش و پاسخ و اموزش ها در موردسیستم مالی paymentwall - * خرید و فروش ممنوع

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
سلام

داخل پنل کاربری هست

ولی توی این لیست نه نام ایران هست نه لوگوی شتاب
https://www.paymentwall.com/en/payment-methods#

ضمنا اگر متصل به شتاب ایران هم باشه تا وقتی طرف شما در خارج کارت بانکی ایرانی نداشته باشه چجوری میخواهد پول رو پرداخت کنه؟مگر این سیستم قابلیت تبدیل داشته باشه و پرداخت با ویزا و امثالهم رو چنج کنه و به ریال پرداخت کنه!
دوستانی که اطلاع دارن بگن
درود...هنوز خوشحال شدن زوده....باید کارهای بسیار برای ارائه دادن درگاه به ایرانیان انجام بشه...کار یکی و دو تا نیست...

sada1

Registered User
لایک‌ها
42
پس چرا لوگو شتاپ اضافه کردند؟
خوب این دلیل نمیشه به ایران خدمات بدند من یکبار برای فروشگاهم خواستم استفاده کنم یک فروشگاه به زبان انگلیسی داشتم ایمیل زدم در پاسخ گفتند به علت تحریمها نمی توانیم به شما خدمات بدهیم
هر کسی شک داره کافیه یک ایمیل به بخش پشتیبانی بزنه، امیدوارم همینجوری که شما فرمودید خدمات بدند بنده الانم نیاز دارم اگر خدمات بدند

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
خوب این دلیل نمیشه به ایران خدمات بدند من یکبار برای فروشگاهم خواستم استفاده کنم یک فروشگاه به زبان انگلیسی داشتم ایمیل زدم در پاسخ گفتند به علت تحریمها نمی توانیم به شما خدمات بدهیم
هر کسی شک داره کافیه یک ایمیل به بخش پشتیبانی بزنه، امیدوارم همینجوری که شما فرمودید خدمات بدند بنده الانم نیاز دارم اگر خدمات بدند
درود...شما کی ایمیل زدید و جواب گرفتید؟ اگه یکسال پیش ایمیل زدید که درست اونموقع سختگیر بود ولی امسال پیمنت وال گفته می خواد به ایران متصل شه بهتره از همین امروز ایمیل بزنید جواب چی میگه...

بالا