برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون سایت فریلنسر و فریلنسینگ

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
سلام دوستان این تاپیکو ایجاد کردم تا بتونیم از تجربه ی فری لنسر های pt استفاده کنیم . دوستان اگه لطف کنن درباره فریلنسینگ راهنمایی کنن . الان چه سایتای فری لنسری با ایران کار میکنن ؟

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
برای کسی که تازه میخواد شروع کنه، کار گرفتن توی سایت هایی مثل فریلنسر واقعا سخته !
چون رقابت خیلی شدیده و یه سری افراد از هند و کشورهای مشابه هستن که قیمت هاشون باعث میشه کس دیگه ای نتونه کار بگیره ...
البته کار نشد نداره، ولی سخته ...

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
من شنیدم سایت فری لنسر . کام دیگه با ایران کار نمیکنه . راهی برای دور زدن تحریم نیس؟ در ضمن در سایت های فری لنسر فقط در زمینه ی برنامه نویسی هستند یا موارد دیگه هم هست؟

• Like
Reactions: SNo

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
فکر نمیکنم با ایران مشکلی داشته باشه.
البته چه داشته باشه، چه نداشته باشه، شما باید از پی پل برای دریافت پول استفاده کنید و تنها موردی که نیازه برای دور زدن سایتی مثل فری لنسر، تغییر IP هستش ...

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
1- یک تاپیک جامعی در این باره توی wht هست، اونو پیدا کنید، البته به دلیل این که تاپیک ها انتقال داده شده تاپیکش قفله الان دیگه.
2- با هویت ایرانی کار نکنید

ERFAN_

Registered User
لایک‌ها
62
هند پاکستان اندونزی فلیپین روی هم دو میلیارد جمعیت دارن که میشه چیزی در حدود یک سوم جمعیت زمین
درامد یک شهروند معمولی اونجا در ماه بین 100 تا 200 دلار هست برای کار تمام وقت و بعضا در حد بردگی باور کنید بردگی
و از اونجایی اینها اولا صبور هستند زبان قوی بلدن و مثل ما بزن در رو نیستن و تیمی افر میدن بیشتر پروژه ها مال ایناست

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
دریافت هزینه کمتر + کار زیاد در مدت طولانی + کمیت و کیفیت بالا = پروژه های زیاد!!! مسلما یک حقیقت غیرقابل انکار در دنیای فریلنسرها هستش!

moneybookers

Registered User
لایک‌ها
25
با ایران مشکلی ندارند من elance.com رو باهاشون کار می کنم البته به عنوان کارفرما
کارشون هم تا حالا هم خیای سریع و هم با کیفیت بوده و قیمت هم مناسب تقریبا.

برای پرداخت و دریافت هم که همون paypal لازمه که اونو نداریمش تو ایران ولی با تغییر IP میشه کار کرد.

modernhosting.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود بر همه ی دوستان
بنده در نظر دارم یه جامعه ی سوشیال برای مشاوره ی کارآفرینی کسب و کارهای انلاین ایجاد کنم بهمراهی ذوستان خوبی چون خودتون
www.SARAYEKAFARINI.com
در حال حاضر اعضای اصلی تیممتون حدودا ده نفر میشیم
یه وبسایت ایجاد کردیم برای حمایت از هنرمندها و فعالیتهای هنری و مخصوصا عزیزان هنرمند سرپرست خانوار و فعالان صنایع دستی
www.HONARMANDHA.com
اما فقط به این جامعه فکر نمیکنیم و یک سری مجموعه های هدفمند رو داریم راه اندازی میکنیم
در زمینه ی فریلنسینگ خیلی از عزیزان هستن یا معلول یا اسیب دیده یا خانومهایی که خوششون نمیان یا خانواده هاشون نیاز به کمک مالی دارن یا برای تامین مخارج تحصیلیشون دارن پاره وقت توی خونه یا خوابگاه دارن فعالیت هایی رو انجام میدن!!!!!!!!!!!!!!!
خوب باید به همه ی این عزیزان توجه کرد و حمایتشون کرد!
بنده با کمک تیممون داریمک یه سریخدمات میدیم ولی خیل یدوست داریم یه وبسایت فریلنسینگ ایجاد کنیم
اگر هر نوع کمک یا همکاری یا تبادل نظر میتونین با ما داشته باشین با بنده شخصا در ارتباط باشین
09375212610

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,249
الان توی سایت های فری لنسری کدوم با ایران مشکلی ندارند؟
چه پروژه گرفتن چه پروژه دادن
سایت elance که بالاتر گفته شده مشکلی با ایران نداره الان در چه وضعی هست ؟

saeedsoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یک وب سایت خوب فریلنسری هست تازه شروع کرده اما پشتیبانیش واقعا عالیه و کارمزدش هم پایین.
https://karynet.ir/

بالا