• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بدترین قانون بازارچه

Alamode

Registered User
لایک‌ها
137

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
نکته ی بجایی فرمودید. امژیدوارم به یک راه پیشگیری برسیم
من که هر چی فکر میکنم راهی رو جهت پیشگیری نمی بینم، مگه اینکه یه سمت داشته باشیم اینجا که اون هم در کل غیر ممکنه.
تو این مملکت چیزی بعنوان پیشگیری وجود نداره وقتی بلا از همه جهات میباره، تنها راه درمان است!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
درود
جهت پاک کردن امتیاز منفی که یه ننه قمر از پشت کوه اومده به ما میدهد چه راهی رو میشناسید؟
مدیریت میگن باید خودش درخواست پاک شدن بدهد در حالی که خودش چیزی برای از دست دادن ندارد و مثل ما نیست.
همچنین مدیریت میگن مهم نیست معامله خارج از پرشین تولز یا داخل پرشین تولز بوده باشد، در حالی که قدیم میگفتند در صورتی که معامله خارج از پرشین تولز باشد کسی حق ندارد حل اختلاف رو وارد بازارچه بکند.
بهرحال پیشگیری نکردیم و هیچ تضمینی هم بر پیشگیریهای آینده در این مملکت نیست، اینکه با کسی که چیزی برای از دست دادن ندارد و میتواند به اعتبار ما لطمه بزند شیرینترین معامله هم انجام ندهیم.
کسی راهی رو سراغ داره؟
ممنون
مدیرا خودشون پاک میکنن برات دوبار امتیاز منفی به این دادم saeid.bs=badbakht دیدم امتیاز منفی ها نیستن. برای بار سوم منفی دادم

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
مدیرا خودشون پاک میکنن برات دوبار امتیاز منفی به این دادم saeid.bs=badbakht دیدم امتیاز منفی ها نیستن. برای بار سوم منفی دادم
ببخشید متوجه نشدم!
فعلاً که هر راهی رو تست کردم جواب نگرفتم، چه اتفاقی باید بیفته که خودشون پاک کنند؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
برای منم پاک کردن درخواست بده

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
به نظرم باید طوری امتیاز داده بشه که حتما تاپیک انجام معامله داخل قسمت درج امتیاز قیدبشه

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
به نظرم باید طوری امتیاز داده بشه که حتما تاپیک انجام معامله داخل قسمت درج امتیاز قیدبشه
مشکل همین هست دیگه، اگه به درج تاپیک باشه که هر تاپیک مرتبط و غیر مرتبطی رو میشه بدون دلیل موثق بعنوان سند جرم و جنایت به هر کسی نسبت داد.

patoshik2020

Registered User
لایک‌ها
256
واقعا حرف متینی بنده هیچ کاری و رابطه ای با یارو نداشتم اومده میگه شما با مشتریاتون خوش رفتار نیستی امتیاز منفی داده نمیدونم چیکار کنم والله

بالا