برگزیده های پرشین تولز

برنامه نویسی تیمی و ترکیب زیر سیستم ها

h_p609

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام
بنده برای طراحی یه سامانه یک تیم راه اندازی کردم و هرکدام دارند روی بخشی از پروژه کار می کنند.
سیستم با asp.net هست. میخوام هر نفر که زیرسامانه خودش را طراحی کرد نهایتا همه را با هم به صورت یک سایت پابلیش کنم طوری که تحت یک دامنه و یک یوزر پسورد کاربر قابل دسترس باشه و کاربر نیاز نباشه مدام روی آدرس ها جابجا شده و مجدد لاگین کنه.

حالا یه مسئله دارم:
چطور میشه سایت هایی که که هر نفر طراحی کرده برای ایجاد سایت نهایی با هم ترکیب کرد؟ به طوری که بخش ها با هم کمترین درگیری را پیدا کنند.
مثلا دوست دارم ترجیحا وب کانفیگ ها از هم جدا باشند و هر زیر سیستم را درون یک پوشه جداگانه قراردهم. تا اینجا که من کار کردم تمام کلاسها و دیتاست ها درون app_data باید باشند، خوب من نمیخوام کلاسها و دیتاست های تمام پروژه ها را با هم یکجا جمع کنم که شلوغ کاری بشه.
ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید. تشکر

انـدیشه پویان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سوالتون میتونه مشکل منم حل کنه لطفا یکی پاسخ بده منتظریم

rezaya2938

Registered User
لایک‌ها
63
از نرم افزارهایی مثل git یا svn استفاده کنید. گوگل کنید مطلب زیاده.

shahabutd

Registered User
لایک‌ها
41
از area بندی استفاده کنید برای جدا کردن قسمتهای مختلف سایت.کل پروژه رو هم با یک سورس کنترلر (که پیشنهاد خودم TFS) هست میشه مدیریت کرد.البته یکم نیاز به مطالعه داره.ولی راهکارش اینه
@shahabutd آیدی تلگرامم هست خواستید پیام بدین راهنماییتون کنم

haney2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کانفیگ به راحتی نیست
کسی که هر سه پروژه رو میخواد با هم ست کنه باید در مورد هر سه پروژه توانایی داشته باشه و اول اون ها رو تحلیل کنه

بالا