برگزیده های پرشین تولز

بهترین بازی های استراتژیک گوشی

rezahaghi321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
بازی های استراتژیک آنلاین و آفلاین از جمله محبوب‌ترین عناوین اندروید و iOS هستند. در این متن قصد دارم تا بهترین بازی های استراتژیک گوشی آفلاین و آنلاین را معرفی کنم. با من همراه باشید.

1587799150828.png

طراحی یک بازی استراتژیک خوب برای گوشی‌های هوشمند کار دشواری محسوب می‌شود؛ چرا که این پلتفرم‌ها به دلیل طراحی منحصربه‌فرد خود نیازمند بازی‌های منحصربه‌فردی نیز هستند. با این وجود می‌توان گفت عده‌ای از سازندگان بازی‌های ویدیویی از پس این امر برآمده و تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک را برای اندروید و iOS ساخته‌اند که برخی از آن‌ها در سراسر جهان طرفداران میلیونی دارند.

بهترین بازی های استراتژیک آنلاین برای اندروید و iOS

بازی Clash Royale
بازی Civilization Revolution 2
بازی Rome: Total War
بازی Hearthstone
بازی Clash of Clans
بازی XCOM: Enemy Within
بازی Tropico
بازی The Battle of Polytopia
بازی The Escapists 2: Pocket Breakout
بازی Mafia City

بهترین بازی های استراتژیک آفلاین برای اندروید و iOS

بازی استراتژیک گوشی Game Dev Tycoon
بازی استراتژیک گوشی Hitman GO
بازی استراتژیک گوشی Plague Inc.
بازی استراتژیک گوشی Age of Civilizations
بازی استراتژیک گوشی ICE – Minimalistic Strategy

می‌توان گفت تمامی بازی‌های گفته شده جزو محبوب‌ترین بازی های استراتژیک گوشی های هوشمند محسوب می‌شوند؛ از Clash of Clans گرفته تا XCOM و Age of Civilizations که هر یک طرفداران مخصوص خود را دارند. شاید بتوان گفت یکی از عوامل مهمی که در ساخت یک بازی استراتژیک گوشی دخیل است توجه به بهینه کردن بازی برای این پلتفرم‌ها است؛ چرا که گوشی‌های هوشمند به دلیل صفحه نمایش کوچک‌تر خود نسبت به کنسول‌ها و کامپیوتر نیازمند دقت بیشتری در طراحی و مخصوصا در بخش بازی‌های استراتژیک هستند. امیدواریم اگر به ژانر استراتژیک علاقه‌مند باشید با تجربه بازی‌های گفته شده بر روی گوشی هوشمند خود نهایت لذت را ببرید.

miladbm1373

Registered User
لایک‌ها
29
کاشکی جنگهای صلیبی کامپیوتر برای مبایل هم بیاد . سرباز کماندار :D

بالا