• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترین روش بستن قرارداد غیر حضوری

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
سلام خدمت دوستان
بنده قصد شراکت داخل یک وبسایت دارم. الان دو نفر هستند بنده اضافه بشم میشیم سه نفر
حالا ما می خواهیم برای اطمینان خاطر خودمون یک قرارداد بنویسیم. و به امضا برسونیم. ولی خوب مشکلی که هست اینه که دو نفر تهران هستند و بنده مشهد هستم. حالا می خواستم بدونم بهترین راه برای بستن قرار داد چجوری هست ؟ آیا اینکه دو نمونه قرار داد رو هر فرد امضا کنه و یک نمونه ارسال بشه به فرد دیگه کافیه یا باید بریم محضر و گواهی امضا بگیریم یا ....
ممنون می شوم از دوستانی که تجربه دارند تجربشون در اختیار ما بذارن .
باتشکر

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
دوستان ممنون می شوم بنده را راهنمایی کنید

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
صاحب و ذی نفع سایت کسی هست که رمزهای دامین و هاست و .... بنامش هست.
اگر به هر دلیل بینتون مشکلی پیش بیاد اون راحت بقیه رو پس میزنه. شما هم با یک قرارداد هیچ کاری نمیتونی کنی...
به نظر من بیشتر فکر کن درباره وقت و هزینه ای که قراره بکنی....
شراکت از نزدیک جواب نمیده، دور روی چه حسابی قراره اعتماد سازی بشه؟

درباره نحوه شراکت و موضوع سایت و سهم مادی معنوی شما، در pm برام بیشتر بنویس اگر دوست داشتی ببینم چه جوریه...

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
اگر به هر دلیل بینتون مشکلی پیش بیاد اون راحت بقیه رو پس میزنه. شما هم با یک قرارداد هیچ کاری نمیتونی کنی...
اگر برای تفریحه که هیچ.
خیلی ممنون از نظرتون ولی خوب اینجوری که ادم نباید هیچ کار شریکی انجام بده.
کلا دلیل بستن قرار داد همین هست که پس فردا او شخصی که دامین و... به نامش هست مشکلی ایجاد نکنه وگرنه اگر حقیقی نبود و حقوقی بود که خیلی راحت بود و این مشکلات وجود نداشت

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
شراکت از نزدیک جواب نمیده، دور روی چه حسابی قراره اعتماد سازی بشه؟

درباره نحوه شراکت و موضوع سایت و سهم مادی معنوی شما، در pm برام بیشتر بنویس اگر دوست داشتی ببینم چه جوریه...

مسئله ما هم دقیقا همین هست. برای اینکه خدای نکرده فردا پس فردایی مشکلی پیش نیاد می خواهیم بدونیم بهترین راه چی هست که وجه قانونی هم داشته باشه بعدا قابل پیگیری باشه.
حداقل چیزی که به ذهن خودم خورد اینه که حداقلش یک گواهی امضا گرفته بشه که یک وقتی پس فردا توی قرار داد حرفی درنیاد

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
ادامه گفتگو در pm انجام شد...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
برای شراکت باید شرکت ثبت بشه
دامنه و هاست و .... به نام شرکت گرفته بشه که فردا مشکلی پیش اومد هر کسی که دامنه به نامشه سایت رو برنداره بره ....

بالا