• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترین مودم اینترنال موجود چیه ؟؟؟ کمک بسیار فوری میخوام

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
سلام دوستان عزیز

میخواستم بدونم بهترین مودم اینترنال موجود چیه که حتما V92 و 56k هم باشه ؟؟ گارانتیشم بهم بگین..راستی حتما و حتما با phone recorder بدون مشکل کار کنه... اگه vista هم ساپورت کنه که چه بهتر.... چیپستش HSF هم باشه و سرعتش بالا باشه...تو بازارم پیدا شه...

گیگا و Acorp و اكستروم (Axtrom) و Alfex هم بنظر خوبن ...یک نظر نهایی بدین برم بخرم...

از لطف شما عزیزان ممنونم

Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
آقا منم اون زمان كه مي خواستم بخرم خيلي گشتم دنبال مودمي كه V92 را ساپورت كنه و اينا. Creative بگير به ضمانت من. واقعا عاليه. با برنامه PhoneTray Dialup كالر آيدي و Call Waitingش كار مي كنه. چيپستش هم HSFه، تو ويستا هم مشكلي نداره. گارانتي هم كه داره ولي نمي دونم اسمش چي بود. با Modem Spy هم خودم كلي باهاش فضولي كردم D: قيمتش هم 10-11 تومن بيشتر نيست بپا گرون بهت ندن!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
مدل کریتیو و گارانتش رو میگی...

یک دنیا ممنون...:)

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
خواهش مي كنم. يه مدل اينترنال بيشتر نداره. Creative Modem Blaster. گارانتيش هم مال من بدون گارانتيه ولي گفتم گارانتي دارش هم توي بازار هست كه اسمش را نمي دونم.

2 تا نكته:
1. براي استفاده از امكانات V.92 حتما بايد درايور خودش را نصب كني.
2. موقع نصب دايور اگر رو 2 تا حالت اولي بذاري كه خود ويندوز تو سي دي را مي گرده يا داخل يه فولدر را مي گرده چيزي پيدا نمي كنه. بايد حالت Don't search. I will choose the driver to install را انتخاب كني و خودت درايور را بهش بدي.

بالا