برگزیده های پرشین تولز

به سایت اد تیوب adtube.ir اعتماد نکنید + مدارک

mehran0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
عزیزان اول خواستم بگم که تنها قصد من از این تایپک فقط اظلاع رسانی بوده که دیگر دوستان گول این افراد نخورند چون بسیار حرفه ای شمارو میپیچونن که اصلا متوحه نمیشید
خب حدود دو ماه پیش من از سیستم anetwork.ir برای بنر ها استفاده میکردم اما راضی بودم و خدایی همه پرداختاشون اکی بود تا این که یه کسی به اسم اقای بشیری با شماره 09123366625 با من تماس گرفتن و خودشون رو مدیر سایت adtube.ir جا زدن و آمار سایت من رو خواستن که بهشون گفتم شروع کردن به اینکه اگه از سیستم پرداخت به ازای نمایش استفاده کنید به نفع تونه و این حرفا خلاصه با اصرار ایشون قرار شد یک هفته تستی استفاده کنیم که تو اون یک هفته با نمایش که من دیدم خلاصه اکی بود ولی فقط اینو بگم که سیستمشون اون موقع اصلا چیز به اسم تصفیه حساب و اینچیزا نداشت و فقط یه نمودار نمایش بنر داشت و همین که اینم بهش تذکر دادم گفتن که اینو درست میکنیم و کار نداشته باشید شما فقط نمایش کل درنظر بگیر و هر سی ام بهم پی ام بده و پولتو بگیر(اینو تو وویس گفتن ) ، حلاصه اوایل قبول نمیکردم اما با تماس های مکرر ایشون خلاصه قبول کردیم کار کنیم ، ده روز اخر ماه بود که بنرشون گذاشتیم یه صد تومنی شد .تا سی ام که شد به ایشون پی ام دادم اما ایشون به بهونه اینکه چرا رو ساعت اداری پی ام ندادید یا پی ام جواب نمیداد میخواست مارو بپیچونه اما یک دفعه ای با پی ام های من پول رو ریختن که که تو اسکرین شات زیر ببنید.

ixk1_11111.jpg

j0ag_1.jpg

gjth_2.jpg

خلاصه بعد تصفیه با این وجود که دیر کرده بودن از من خواستن که بنر شرکت های دیگه بردارم و درعوضش هزینه رو ببرن ( از 60 بکنن 80 به ازای هر هزارنمایش ) بالا که من باهاشونم شرط کردم که باید تصفیه به موقع باشه و ایشون هم اکی داد ، به جز اون من بهشون میگفتم که پنل ریست بدن که تعداد نمایش ها بعد هر تصفیه تا تصفیه بعد معلوم باشه که ایشون میگفتن که عددشو یادداشت کن یا ما حواسمون هست ! (اسکرین شات ببینید )
cwd_3.jpg

zyl5_4.jpg

خب گذشت تا ۳۰ آذر که من پی ام دادم برای تصفیه اما ایشون اینطور جواب دادن و منم گفتم حتما مشکل دارن و هیچی نگفتم ، دهم دی که شد بهش پی ام دادم گفتن به اقایی به اسم نورالهي زنگ بزنم که زورکی شمارش داد ! 09122517061
lwz3_5.jpg

qnjc_6.jpg

بعد که من به ایشون پی ام دادم ایشون گفتن که ما بر اساس نمایش موفق کار میکنیم درصورتی که 5 دی این نمایش موفق به سیستمشون اضافه شده بود و من با اون اقا بر اساس نمایش کل طی کرده بودم اما ایشون دراومدند گفتن که من کار به حرف کسی ندارم با این وجود که من اسکرین شات چت میدادم بهش ، من به اون اقای بشیری هرچی زنگ اینا دادم هیچی جواب نمیدادن
b7un_7.jpg

zj9n_8.jpg

g7wx_9.jpg

pds1_10.jpg

خلاصه من بهشون گفتم که من الان نمایش کل من 5 ملیونه و نمایش موفق 3.15 ملیون هستش خب اخرین تصفیه من 2.5 ملیون نمایش کل بود که اولا اون موقع نمایش کل بود اما وقتی 2.5 نمایش کل بخوای حساب کنی میشه 1.2 نمایش موفق (تناسب بگیرید میفهمید ) ، خلاصه ایشون گفتن بزار من حساب کنید ، قرار شد از 27 نوامبر که میشه 7 اذر که اخرین تصفیم بوده تا 30 اذر نمایش کل حساب بشه (چون سیستم نمایش موفق تو این تاریخ اضافه نشده بود ) و از 1 تا 10 دی هم بقیشم نمایش موفق
اینم متن خودشون که قبول کردن
vgua_11.jpg

ho6u_12.jpg

اینم شات امار خود سایتشون
9108_13.jpg

اینم امار نمایش 27 نوامبر که میشه 7 اذر که اخرین تصفیم بوده تا 1 دی | نمایش کل
plxn_14.jpg

kpx7_15.jpg

خلاصه حساب کردم شد 7 تا 30 اذر نمایش کل 1594213 ، 1 دی تا 10 دی هم 462093 نمایش موفق ( چیزی که خودشون توافق کردن ) اما این اقا گفتن بزارید خودم حساب کنم بعدخبر میدم الانم بهش پی ام دادم این جواب داده و دیگه هم جواب زنگ و هیچی نمیده
ig5p_16.jpg

vnh3_17.jpg

yhl5_18.jpg

ببخشید که طولانی شد ، این اقا با این سیستم مضخرفشون هم باعث *****ینگ سایتم شدن همم ضرر مالی زدن چون برای رفع ***** تماس گرفتم یکی از دلایل که سایت ***** شده نمایش و معرفی محصولات غیرقانونی بوده که فهمیدم مال این سایت ادتیوب بوده چون همه تبلیغات سایت مال این سایت بود ، من به خودشون هم اس ام اس دادم که ازشون شکایت میکنم و پروندشون در جریانه
هرکسی شک و شبهه ای داشت بگه یوزر و پسورد های سایت یا شات ویدیو یا هرچیزی که شکشو برطرف میکنه بفرستم واسش

Kandi

Registered User
لایک‌ها
110
بله کد های این سایت به شدت مخربه برای سایت ( سئو سایت رو نابود میکنه )
بعد اینا دارن تبلیغات صبا ویژن و ای نتورک رو نشون میدن قطعا درامدی که میده از اونا کمتره
من یک مدت استفاده کردم نمیدونستم بر اساس نمایش هست فکر میکردم همون کلیک هست که اخر فهمیدم چند جایگاه توی گوگل تنزل کردیم
حتی یه تماس با ما ندارن تو سایتشون ادم تیکت بده

pouryazadmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خلاصه بعد تصفیه با این وجود که دیر کرده بودن از من خواستن که بنر شرکت های دیگه بردارم و درعوضش هزینه رو ببرن ( از 60 بکنن 80 به ازای هر هزارنمایش ) بالا که من باهاشونم شرط کردم که باید تصفیه به موقع باشه و ایشون هم اکی داد ، به جز اون من بهشون میگفتم که پنل ریست بدن که تعداد نمایش ها تصفیه آب صنعتی و مشخصات دستگاه ro بعد هر تصفیه تا تصفیه بعد معلوم باشه که ایشون میگفتن که عددشو یادداشت کن یا ما حواسمون هست ! (اسکرین شات ببینید )
خیلی خوب من در سایت مقالات خوبه دیگه ای هم دیدم . پیشنهاد میکنم مطالعه کنید. آنتی اسکالانت؛ لیست قیمت خرید و فروش ویژه یکی از به صرفه ترین روش های رسیدن به آب آشامیدنی تصفیه اب دریا می باشد.
با تشکر(y)💕

بالا