• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تبلیغات در سایت شبکه ما

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
با سلام
تبلیغات در شبکه ما، مردم را به سمت شما جذب می کند
www.shabakema.com

تجارتتان را طوری تبلیغ کنید تا همه جا و همه وقت دیده شوید.
بازدید بی نظیر از تبلیغات
در حال حاضر روزانه بین 20 تا 40 هزار بازدید از ویدئوها و بنرها صورت می پذیرد.
72357126780008807384.jpg

نکاتی در خصوص سفارش تبلیغات:

• در صورت انصراف از درج آگهی اگر آگهی شما فعال شده باشد بر اساس میزان بازدید نمایش داده شده از مبلغ کل کسر و از مبلغ باقی مانده 90% آن برگشت داده می شود.
    • آگهی ها بعد از اتمام تعداد خریداری شده به صورت خودکار غیر فعال می شوند لذا اگر قصد تمدید آگهی خود را دارید می بایست بر اساس گزارش های ارسالی بازدید اقدام به تمدید مجدد آن نمایید.
    • هنگام اتمام نمایش بنر گزارش کاملی از بزدیدها به فرد سفارش دهنده ارسال می شود.
نکاتی در خصوص طراحی تبلیغات بنری:

• بنر های طراحی شده باید به صورت حرفه ای، زیبا و درخور نمایش در سایت طراحی شده باشند.
    • بنر هایی که به صورت فلش طراحی شده باشند پذیرفته نمی شود.
    • بهترین فرمت برای طراحی بنر ها فرمت GIF می باشد و دقت نمایید که حجم این فایل ها نباید بیش از حد زیاد باشد و حداکثر می تواند 120 کیلوبایت باشد.
مواردی که از درج آگهی آن ها معذور هستیم:

• گروه های ایمیل (مانند گروه های یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل به صورت انبوه
    • سایت هایی در زمینه انتشار موزیک و یا فیلم های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.
    • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
    • سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آن ها را تبلیغ می کنند.
    • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
    • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیماً به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.
    • تبلیغ فروشگاه های فروش محصولات زناشویی، روش های عبور از فیلتر و محصولات غیر مجاز
نکات پایانی
تبلیغات متنی،بک لینک وپاپ آپ نداریم درخواست نکنید.
برای سفارش تبلیغ در همین تایپیک درخواست دهید یا از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید.
[email protected]
09137546850

Last edited:

hassanagha110

Registered User
لایک‌ها
81
یکم توضیح بیشتر رو برام میفرستی
من سر در نیاوردم که الان تو کدوم سایت تبلیغ ها نشون داده میشه

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
شبکه ما اصلا پیشنهاد نمیشه دوستان
بازدید ها اکثرا ساختگی هستن .

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
اول سلام
دوم برای این حرفتون سند بیارید همینطوری که نمیشه بدون سند و مدرک متهم کرد

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
آدرس سایت را در پست اول قرار دهید

hesam3737

Registered User
لایک‌ها
68

دوست عزیر شما که تنها 7 پست از طول عمر فعالیتتان در این انجمن می گذرد بهتر است به جای ادعای کذب و گمراه کننده اگر دلیلی برای نظرتان داشتید بیان می کردید.

بازدیدهای شبکه ما تماما بر اساس ورودی مستقیم ، ریفرال از سایتهای دیگر و از همه بیشتر توسط گوگل و موتور های جستجو می باشد.
در این مدت از فعالیت bounce rate سایت 19% و میانگین بازدید هر سشن 6 صفحه می باشد ، این اطلاعات برای روشن سازی دوستان بود و قطعا افراد آگاه از این آمار به کذب بودن ادعای شما پی خواهند برد.

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
دوست عزیر شما که تنها 7 پست از طول عمر فعالیتتان در این انجمن می گذرد بهتر است به جای ادعای کذب و گمراه کننده اگر دلیلی برای نظرتان داشتید بیان می کردید.

بازدیدهای شبکه ما تماما بر اساس ورودی مستقیم ، ریفرال از سایتهای دیگر و از همه بیشتر توسط گوگل و موتور های جستجو می باشد.
در این مدت از فعالیت bounce rate سایت 19% و میانگین بازدید هر سشن 6 صفحه می باشد ، این اطلاعات برای روشن سازی دوستان بود و قطعا افراد آگاه از این آمار به کذب بودن ادعای شما پی خواهند برد.

عصبانیت شما و به هم ریختگی شما نشان دهنده ی واقعیت هست و اینکه کوتاه بودن فعالیت بنده رو به سخره گرفتید نشان میده که کلا اهل سخره گرفتن هستید و گر نه چه کسی یک پست داده باشه و چه ده هزار پست .
در هر صورت مطمئنا دوستان با یک بار خرید تبلیغات از شما متوجه منظور ما میشن و خیلی لازم نیست من تاکید کنم
پول زیادی هم نیست یه بار 150 میدن دیگه نمیدن .
شما هم جلوی انتقادات پیشنهاد میکنم کمی منطقی باشید و با عصبانیت و تمسخر جواب ندید چون دوستان در این انجمن همه چی رو خوب درک می کنن .

hesam3737

Registered User
لایک‌ها
68
عصبانیت شما و به هم ریختگی شما نشان دهنده ی واقعیت هست و اینکه کوتاه بودن فعالیت بنده رو به سخره گرفتید نشان میده که کلا اهل سخره گرفتن هستید و گر نه چه کسی یک پست داده باشه و چه ده هزار پست .
در هر صورت مطمئنا دوستان با یک بار خرید تبلیغات از شما متوجه منظور ما میشن و خیلی لازم نیست من تاکید کنم
پول زیادی هم نیست یه بار 150 میدن دیگه نمیدن .
شما هم جلوی انتقادات پیشنهاد میکنم کمی منطقی باشید و با عصبانیت و تمسخر جواب ندید چون دوستان در این انجمن همه چی رو خوب درک می کنن .

استدلالتان از صحبت کردنتان کاملا آشکار است
کسی نه در جواب شما عصبانی شد و نه تمسخر کرد.
در ضمن بنده در این تاپیک انتقادی ندیدم جز دشمنی و درج اطلاعات کذب و بدون سند که به عنوان یکی از اعضای تیم بزرگ شبکه ما بر خودم لازم دیدم که پاسخ شما را داده و با دلیل کذب بودن و از روی غرض بودن آن را نشان دهم.
دوست عزیز من با آمار سایت ادعای کذب شما را رد و دشمنی شما را آشکار کردم.

Last edited:

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
دشمنی مال جبهه و جنگ بود . شما دیدگاهت رو اصلاح کن . روشن سازی افکار عمومی دشمنی نیست .
اصلا میگذریم از این موضوع شما سایت عالی دارید .
کسانی که تبلیغ بخرن متوجه میشن .پ
ضمنا رسما اعلام می کنم که دشمن ایشون نیستم .
انتهای پیام .

hesam3737

Registered User
لایک‌ها
68
دشمنی مال جبهه و جنگ بود . شما دیدگاهت رو اصلاح کن . روشن سازی افکار عمومی دشمنی نیست .
اصلا میگذریم از این موضوع شما سایت عالی دارید .
کسانی که تبلیغ بخرن متوجه میشن .پ
ضمنا رسما اعلام می کنم که دشمن ایشون نیستم .
انتهای پیام .

روشن سازی افکار عمومی اگر با دلیل و برهان باشد بسیار پسنده است، اما نه با دروغ و افترا و بدون دلیل اقدام به خراب کردن دیگران نمودن.(کاری که شما انجام داده اید)

در ضمن نیازی به تایید خوب بودن سایت از جانب شما نیست ، آمارها و دلایل برای کسایی که بخواهند استفاده کنند همه چیز را بیان می کند.

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
گفتم که شما درست میگید سردار
عصبی نشو عزیز دل برادر
واقعیت تلخ هست و پذیرشش تلخ تر .
دوستانی که از سیستم شما استفاده کنن مطمئنا پی به واقعیت می برند .
نیازی به تایید یا تکذیب شما هم نیست .
پس دیگه تمومش کنید تا من مجبور نشم دوباره جواب بدم به شما .
استفاده کاربران از سیستم شما مساوی است با فهمیدن کارایی سیستم شما .
یه فرمول خیلی ابتدایی و ساده برای کاربران و شما .
اوکی ؟
بای .

hesam3737

Registered User
لایک‌ها
68
گفتم که شما درست میگید سردار
عصبی نشو عزیز دل برادر
واقعیت تلخ هست و پذیرشش تلخ تر .
دوستانی که از سیستم شما استفاده کنن مطمئنا پی به واقعیت می برند .
نیازی به تایید یا تکذیب شما هم نیست .
پس دیگه تمومش کنید تا من مجبور نشم دوباره جواب بدم به شما .
استفاده کاربران از سیستم شما مساوی است با فهمیدن کارایی سیستم شما .
یه فرمول خیلی ابتدایی و ساده برای کاربران و شما .
اوکی ؟
بای .

فکر کنم شما این تاپیک را پیدا کرده ای تا با ارسال پست اسپم تعداد ارسال های خود را افزایش دهید.

معلوم است که هرکس بعد از تست نتیجه ی آن را می بیند در ضمن قبل از آن نیر ما تمامی مستندات لازم را در مورد سایت به فردی مورد نظر می دهیم تا به خیال راحت انتخاب نماید...

پس شما جای دیگری را برای زدن اسپم در این انجمن پیدا کنید.(نیاز به پاسخ گویی به این پست را نیز نخواهید داشت)

Last edited:

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
باز هم شما درست میگی سردار .

jahansite95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من تو این سایت تبلیغات گذاشتم راضی بودم

بالا