• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تبلیغات محصول ، کالا ، خدمات و ... در یکی از محبوب ترین پیج های اینستاگرام با مخاطبین فعال و اکتیو

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام و عرض ادب دوستان عزیز

من یه پیج با موضوعات اجتماعی ، اقتصادی ، تربیتی ، فرهنگی ، ورزشی و ... در اینستاگرام دارم با تعداد لایک بالا و فالورهایی صد در صد واقعی که میشه واقعی بودن اون هارو یک از تعداد لایک و کامنت و فعالیت خوب کاربران توی پیج متوجه شد

پیج رو بنده شخصا از 2 سال پیش و با یک فالور که خودم بودم شروع کردم و امروز به یکی از بهترین و سالم ترین پیج های عمومی اینستا تبدیل شده ، سالم از این نظر که با قابلیت فیلترینگ کامنت ها کلمات نامناسب خود به خود حذف میشن و تبلیغات و ... رو هم بنده حذف میکنم چون کیفیت برای من مهمتر از کمیت هست ( دوست دارم 100 کامنت باشه اما مرتبط با موضوع نه اینکه از 100 تا 90 تاش تبلیغ و التماس برای فالو و ... باشه ! )

آدرس پیج : https://www.instagram.com/caricature.pic/

تعداد لایک های و کامنت های هر پستمم ارتباط مستقیم داره به موضوعی که مطرح میشه که از 4 تا 20 هزار تا لایک و از 50 تا 3000 تا کامنت تا همین الان ثبت شده هست ، که خودتون میتونید مشاهده بفرمایید

ما در حال حاضر بیش از 83 هزار نفر فالور صد در صد واقعی و فهیم داریم . که در میان اون ها افراد مشهوری مثل بازیگران و خواننده ها و مسئولین و ... حضور دارن

تبلیغات به صورت استوری 24 ساعته و با بیش از 10 هزار بازدید در روز فقط و فقط 15 هزار تومان

برای سفارش میتوانید با تلگرام Nieso@ در ارتباط باشید

Last edited:
بالا