• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تبلیغات همسان

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
با توجه به محبوبیت تبلیغات همسان که در حقیقت نمایش برخی پست‌های سایت‌های مختلف هست و اینکه تاپیکی برای این موضوع ندیدم، این تاپیک رو ایجاد کردم.

توضیح اینکه:
همون‌طور که می‌دونید کلیک روی بنر به دلیل تکراری و قدیمی بودن این روش نسبت به کلیک روی مطالب پیشنهادی از سراسر وب که در ایران بهش تبلیغات همسان گفته میشه، به مراتب کمتره و حتی با وجود ثابت بودن عکس در این نوع تبلیغ، خواننده بیشتر توجه نشون میده و تعداد کلیک‌ها بیشتره. اثرگذاری خوبی هم برای مارکتینگ داره.

دوستانی که در قالب سایتشون قابلیت نمایش فید سایت‌های دیگر رو دارن یا به هر شکل در توانشون هست که مطالبی از سایت‌های دیگر رو به صورت عکس و تیتر در بخشی از سایتشون نمایش بدن اعلام کنن تا اگر کسی خواستار تبلیغات به این صورت بود، اعلام کنه.
به شکل‌های مختلفی میشه مطالب سایت‌های دیگر رو قرار داد. مثلاً از دو سایت دیگه به صورت دو ردیف ۳ آیتمی پست‌های پیشنهادی ارایه بشه یا در سایدبار به صورت عکس بندانگشتی و در کنار تیتر مطلب قرار داده بشه.

فکر می‌کنم بهتره هر کسی که پیشنهادی در مورد سایتش ارایه میکنه، این موارد رو اعلام کنه تا مشتری‌ها در صورت نیاز اقدام کنن:

موقعیت جایگاه (بالا یا پایین صفحات و کناره‌های صفحه)
تعداد مطالب پیشنهادی
اگر مطالب از فید سایتی خونده نمیشه، تعداد تغییرات مجاز آیتم‌ها در هر ماه که بنا بر درخواست مشتری به صورت دستی تغییر میکنه
تخمینی از تعداد کلیک‌های ماهانه روی مطالب پیشنهادی
قیمت

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
برای شروع در مورد سایت خودم مثال میزنم:
https://it-planet.ir
تصویر نمونه مطالب پیشنهادی رو پیوست کردم.

نمایش فید عمومی سایت‌ها یا فید برچسب و دسته‌ای خاص به صورت ۳ آیتم (یا ۶ آیتم آخر با هزینه‌ی ۱.۵ برابر) در پایین مطالب و همین‌طور در سایدبار به همراه عکس که در حال حاضر هزینه‌ی ماهانه رو برای هر حالت سه مطلب مورد ۷۰ هزار تومان و برای ۶ مطلب پیشنهادی ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفتیم.
تعداد کلیک تقریبی روی حالت ۶ مطلبی بسته به میزان جذاب بودن مطلب بین ۴۰۰ الی ۹۰۰ کلیک در ماه هست.

به جای فید میتونم تیتر و عکس مطالب رو هم به صورت دستی قرار بدم که مرتباً به صورت رندم آیتم‌ها تغییر می‌کنن و جاشون عوض میشه. هر هفته یک مرتبه تبلیغ‌دهنده میتونه مطالب جدیدی رو به صورت تیتر و عکس و لینک مطلب ارایه کنه و به عنوان مثال ۳۰ مطلب جدید رو برای نمایش ارایه بده. مطالب قبلی میتونه همچنان به صورت تصادفی نشون داده بشه یا میتونه از کدهای قالب حذف بشه و فقط موارد جدید نشون داده بشه.

فایل های ضمیمه

• 2018-06-21_11-31-51.jpg
    2018-06-21_11-31-51.jpg
    167.6 KB · نمایش ها: 4

golten

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
88
سلام جناب شیری
لطفا قیمت هاتون رو برای سفارش بیشتر از یک ماه برام بفرستین

بالا