برگزیده های پرشین تولز

تجارت الکترونیک

mreza_ansari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوالی دارم که امیدوارم پاسخ سوال مرا به طور کامل بدهید(خواهشا) . من میخواهم یک سایت تبلیغاتی در خرج از کشور تاسیس کنم. ولی در این راه چند مشکل یا بهتر بگویم چند سوال دارم که از هر کسی پرسیده ام جواب قطعی و مطمئنی به من نداده است . امیدوارم شما اساتید محترم به من کمک کنید.
من هیچ مشکلی از نظر طراحی وب ندارم ولی اطلاعاتم در مورد تجارت الکترونیک و پرداخت الکترونیک بسیار کم است. همانطور که میدانید در اکثر کشورهای غربی تجارت الکترونیک یک امر جاافتاده است و اکثر معاملات و پرداخت وجوه بصورت الکترونیک و از طریق کارتهای اعتیاری انجام میگیرد. من هم با توجه به اینکه در خارج از کشور میخواهم دست به این تجارت بزنم نیاز به اطلاعاتی راجع به تجارت الکترونیک دارم.
سوال اصلی : من به چه چیزهایی نیاز دارم؟ مثلا برای دریافت مبلغ از مشتری آیا به یک حساب بین المللی نیاز دارم یا یک کارت اعتباری ؟ این حساب را چگونه میتوانم باز کنم یا کارت اعتباری مانند Master یا Visa و... را چگونه میتوانم تهیه کنم؟ در ضمن جهت دریافت وجه چه اطلاعاتی باید از مشتری بگیرم ( فَرمها ) و چه کار باید بکنم تا مشتری این مبلغ را براحتی به حساب من واریز کند.
لطفا یک یا چند کتاب و مرجع یا وب سایت نیز در این زمینه معرفی کنید.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سلام دوست من
شما نیست تمام اعمال برنامه نویسی و ... را خودتان انجام دهید + اینکه برای پرداخت حتما باید پروسه پرداخت در سایت خود بانک انجام شود.
paypal یک راه برای گرفتن پول از مشتریان شماست .
2co.com یکی از بهترین هاست . شما خیلی راحت میتوانید از این سایت استفاده کنید.
paymate.com.au هم یکی از بهترین هاست و در استرالیاست.
من همین 2co را مثال میزنم :
http://www.2checkout.com/home.html میتوانید اطلاعات کاملی از سایتش بگیرید.
مشتری سفارش را میدهد و هنگام پرداخت به سایت 2co میرود (به طور اتوماتیک) و بعد از پرداخت به صفحه تایید پرداخت در سایت شما می آید.

با تشکر
دیوید

بالا