برگزیده های پرشین تولز

تحصیل در چین

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
سلام بچه ها

ی مورد بود برای کسانی که میخواهند برای تحصیل به چین بروند.یکی از دوستان من که چند سال پیش فرستاده بودیم به چین برای ادامه تحصیل الان داره فوق دکترا میخونه و حاضر است برای کسانی که میخواهند برای ادامه تحصیل به چین بروند کمک کنه . سه نوع پذیرش میتونه براتون بگیره 1-فقط پذیرش 2 – نیمه بورسیه (یعنی فقط هزینه تحصیل و خوابگاه رایگانه)3-بورسیه کامل (هزینه تحصیل و خوابگاه رایگان و حقوق هم میگیرین).البته برای کسانی که فوق لیسانس دارن و میخواهند دکترا بگیرن کمک میکنند اما بعضی موارد برای کسانی که لیسانس دارن هم میتونند پذیرش بگیرن . من تبریزم و مغازه ام خیابان شریعتی جنوبی شماره تماس هم 09127148401 و 04135576616خواستین اطلاعات بیشتر حضوری

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
دوست عزیز هزینه هاش به چه صورته؟ شما میتونید باهاشون تماس داشته باشید برای سوال در مورد شرایط خاص؟ من هم فوق لیسانس زبان انگلیسی هستم و هم کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی . ولی درسم تو رشته دومم سال اینده تموم میشه. میخواستم ببینم ایشون از چه طریقی اقدام میکنن؟ و این که کمکشون قطعا رایگان که نخواهد بود ؟؟

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
دوست عزیز هزینه هاش به چه صورته؟ شما میتونید باهاشون تماس داشته باشید برای سوال در مورد شرایط خاص؟ من هم فوق لیسانس زبان انگلیسی هستم و هم کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی . ولی درسم تو رشته دومم سال اینده تموم میشه. میخواستم ببینم ایشون از چه طریقی اقدام میکنن؟ و این که کمکشون قطعا رایگان که نخواهد بود ؟؟
سلام/اگر نمرات شما در ارشد خوب باشه میتونند براتون بورسیه بگیرند و اگر نمراتتان معمولی باشه فقط پذبرش میگیرند. هزینه اش هم اگر برای شما بورسیه بگیرن که شما هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمیکنید فقط 60 درصد تسهیلاتی که از بابت تحصیلات از دولت چین برای یکسال را دریافت میکنید از شما طلب میکنه و بقیه تحصیلتان رایگان میشه و گرنه برای فقط پذیرش گرفتن چیزی حدود 3هزار دلار از شما میگیرن که انهم توی دفتر خونه ثبت قرار داد میشه ی خورده پرداخت میکنید بقیه را وقتی پذیرفته شدین در ضمن کارهای گرفتن خونه و ... را در چین براتون انجام میده . ایشون الان در دانشگاه هم فوق میگیرن و هم کار میکنند.

shahram2pac

Registered User
لایک‌ها
571
قیمتش حدودا چقدری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
قیمتش حدودا چقدری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QU
اگر برات بورسیه بگیره که واسه شما هزینه ای نداره فقط چند ماه با هزینه خودت درس میخونی مثل همه دانشجویان .حساب میکنه که تو ی سال دولت چین چقدر برای شما هزینه میکنه (حقوق و هزینه اسکان و..) 60 درصد آنرا از شما میگیره و بقیه مدت برای چند سال تحصیلتان رایگان هستش همه این موارد هم ثبت در دفتر خانه قرار داد میشه

smzs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
عزیز بی شوخی من میتونم دلاری 3تومن کمتر حساب کنم بلیط چین هتلشو هم انلاین برات پرداخت میکنم
داشنجویی دیگه باید تخفیف بدیم به شما

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
گرفتن پذیرش از چین واقعا اینقدر سخته که 3000$ میگیرن دوست شما؟!

My own Life!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
به دانشجویان که سالیانه 1000 یورو و 1000 دلار به نرخ دولتی میدند. عزیزانی که دارن میرن برای تحصیل و سالیانه این امتیاز شاملشون میشه

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
به دانشجویان که سالیانه 1000 یورو و 1000 دلار به نرخ دولتی میدند. عزیزانی که دارن میرن برای تحصیل و سالیانه این امتیاز شاملشون میشه
دقیقترش اینه که ماهی 1000 تا میدن بعلاوه شهریه !
سالی 12000تا میدن دولتی با شهریه

My own Life!

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
این دوست ما برای بورسیه گرفتن هزینه ای دریافت نمیکنه . فقط 50-60% از هزینه هایی را که دولت چین در اختیار دانشجو قرار میده را میگیره . شما خودتان برین برای تحصیل بدون بورسیه بایستی کل هزینه چند سال اقامت و دانشگاه و...را باید پرداخت کنی اما ایشان از بابت کاری که انجام میدهند مقداری از بورسیه سال اول را میگیرند و بقیه تحصیل شما رایگان میشه با 2000 یوان حقوق ماهیانه که دریافت میکنید .در ضمن مشکلاتی که در چین ممکنه پیش بیاد را برایتان حل و یا راهنمایی میکند.کل قضیه هم قرار داد میشه در دفترخانه. موفق باشین

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
تحصیل به زبان چینی؟
اگر اینجوریه 17 سال طول میکشه من زبان یاد بگیرم

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
تحصیل به زبان چینی؟
اگر اینجوریه 17 سال طول میکشه من زبان یاد بگیرم
اگر فوق لیسانس باشید به زبان انگلیسی تدریس میشه و گرنه شش ماه دوره آموزش زبان چینی براتون برگذار میشه و آنهایی که رفته اند یاد گرفتن .

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
کدام شهر؟ شانگهای؟
دانشگاه و شهری که در آن درس میخوانید بستگی به نمرات و رشته تحصیلی شما دارد البته دانشگاه حتما مورد تایید وزارت علوم ایران است ولی اگر نمرات شما خوب باشد در شهر بزرگتر و دانشگاه با رتبه بالاتر و هر چقدر نمرات شما پایین تر باشد در شهر کوچکتر و دانشگاه از نظر رتبه جهانی پایین خواهد بود . البته حتما از نظر سطح علمی در رتبه بندی بهتری نسبت به خیلی از دانشگاها هستند

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
من مدرک معادل فوق دارم......... میشه کاری کرد؟
لیست رشته ها هم بنویس لطفا

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
من ایمیل ایشون را بهتون میدم شما مدارکی را که دارین براشون بفرستین ایشون بررسی میکنن و جواب میدن البته میتونم شماره تلفن را هم بدهم .اما بهتره اول ببینید میشه با مدرک معادل براتون پذیرش بگیرن بعدا تلفنی صحبت کنید.هزینتون کمتر بشه.مدرک معادل فوق لیسانس تا انجایی که میدونم بایستی حتما مورد تایید دانشگاه چین قرار بگیره - اگر مدرکتان را خارج از ایران گرفتین و وزارت علوم آنرا تایید نمیکند_و گرنه قبول نمیکنند و شما باید از کارشناسی ارشد شروع به تحصیل کنید که درآن صورت بورسیه گرفتن خیلی سخته و تقریبا نمیدن

masuod1970

Registered User
لایک‌ها
20
در اکثر رشته ها میتوانید ادامه تحصیل بدهید اما مثلا در رشته ادبیات فارسی و یا رشته های مانند آن پذیرش ندارن

mohammadbahrani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سال پیش با یک موسسه به نام موسسه اعزام دانشجو اندیشه فردا تونستم پذیرش تحصیلی آلمان رو بگیرم .

و برادرم هم با همین موسسه اعزام دانشجو اندیشه فردا که گفتم تونست پذیرش تو مقطع ارشد دانشگاه چین هوا رو بگیره .

بدی که دانشگاه چین هوا داشت این بود که تعداد رشته هایی که به زبان انگلیسی ارائه می شد کم بود و گرنه بقیه چیز هاش به نسبت خود بود .

ولی چین رو زیاد پیشنهاد نمی دم ، المان فرانسه ایتالیا خیلی بهتر هست .

بالا