برگزیده های پرشین تولز

تحلیل سهام در بورس تهران

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
دوستان عزیز لطفا کسانی که در بورس فعال هستند برای خرید و فروش سهام هایی که سود اونها درصد بالایی صعود میکنه با تحلیل بقیه رو هم راهنمایی کنند.

نکته قابل ذکر اینکه با توجه به امکان خرید اندک کاربران این سایت امکان تغییرات محسوس بابت خرید تقریبا غیر ممکن هست

توجه کنید مسئولیت هرگونه خرید و فروش با خریدار هست و هیچکس حتی کارگذار رسمی هم مسئولیتی قبول نمیکنه

-----------

برای دریافت کد و انجام فعالیت بورس میتونید با همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه همراه فتوکپی به یکی از کارگذاری های بورس در شهر خودتون اقدام کنید

اموزش اصول مبتدی هم انشالله در تاپیک جدید قرار میگیره

با احترام / حجت

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
سهام شرکت های خودرو سازی

این هفته داغترین موضوع سهام شرکت های خودروسازی هست

شرکت زامیاد در ماه های گذشته و طبق امار به قصد ارزش سهام خودشون رو به حد اقل یعنی مرز 100 تومان و حتی کمتر رساندند حال انکه ارزش واقعی سهام این شرکت حد اقل 220 تومان براورد شده که در نمودار کاملا هویداست

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=2589887561569709

توجه داشته باشید این سهام در حدود برج 4-5 سال 91 به حد اکثر خودش میرسه پس باید تا اون موقع صبر کرد

تا چند روز اینده این سهام و سهام سایپا به شدت روی افزایش قیمت سقف خواهند بود و ممکنه به دلیل تقاضای زیاد مثل 2 روز گذشته مجبور باشید توی صف خرید قرار بگیرید

به هر حال در بدترین شرایط این سهام با 60% سود در عرض 4 ماه پیشبینی میشه و در بهترین حالت بین 100 تا 150%

درضمن مسئولیت هرگونه خرید و فروش به عهده شماست

با احترام / حجت

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

..0..

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
من کد بورسی دارم و معامله انجام میدم، بااینحال برام اس-ام-اس اومده که باید در سجام هم ثبت نام کنم
ثبت نام در سجام الزامیه؟

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
من کد بورسی دارم و معامله انجام میدم، بااینحال برام اس-ام-اس اومده که باید در سجام هم ثبت نام کنم
ثبت نام در سجام الزامیه؟
بله
باید ثبت نام بکنید و بعدش هم احراز هویت داشته باشید

بالا