برگزیده های پرشین تولز

تغییر دادن سیستم عامل PureView 808 ؟

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
سلام
می خوام بدونم آیا می شه سیستم عامل نوکیا PureView 808 رو از سیمین بل به اندروید یا ویندوز فون تغییر داد؟
اگه نه سیستم عامل سیمین بل خودش چطوره و چه معایبی داره؟ (فقط در مقایسه با اپلیکشن های اندروید نه بازی و هیچ چیز دیگه ای!)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
نه خير نميشه معايب اينه كه كلا سيمبين از اول ٢٠١٤ رسما توسعه اش متوقف شده و سايت ovi store هم از طرف نوكيا بسته شد ديگه هيچ برنامه اي بهش اضافه يا اپديت نميشه و كلا هيچ دولوپري روش كار نميكنه

Sent from my 5S using Tapatalk

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من نتونستم symbian belle رو تجربه کنم
بنظرتون ارزش داره یه nokia 603 بخرم تا symbian belle تجربه کنم ؟

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
من نتونستم symbian belle رو تجربه کنم
بنظرتون ارزش داره یه nokia 603 بخرم تا symbian belle تجربه کنم ؟
سلام
این اشتباه رو به هیچ وجه نکن، گوشیای نوکیای قدیمی (قبل ویندوزی شدن مرحوم نوکیا) جز دوربین هیچی ندارن بشه تو حال حاضر ازشون استفاده کرد.
وین فون هم از من میشنوی دورشو قلم بگیر. مایکروسافت رسما خودشو مسخره کرده و سیاست کاملا غلطی رو در پیش گرفته فروش فاجعه وار و ساپرت کمش هم گواهی بر این مدعای بنده ست.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام
این اشتباه رو به هیچ وجه نکن، گوشیای نوکیای قدیمی (قبل ویندوزی شدن مرحوم نوکیا) جز دوربین هیچی ندارن بشه تو حال حاضر ازشون استفاده کرد.
وین فون هم از من میشنوی دورشو قلم بگیر. مایکروسافت رسما خودشو مسخره کرده و سیاست کاملا غلطی رو در پیش گرفته فروش فاجعه وار و ساپرت کمش هم گواهی بر این مدعای بنده ست.

ممنوم دوست عزيز

خودم الان ٢ تا گوشي اندرويدي دلرم يكي قديمي يكي جديد . چنتا گوشي ديگم دارم مثل lg gb220 . lg c105 . Nokia 2730 classic و ......

اين گوشي Nokia 603 در اصل براي سيستم عاملش و بازي هاش گفتم بخرم يا نه .. بازي ها فان و فانتزي و پلتفرم گوشي دوست دارم . سيمبين هم كلي بازي داره
البته دردش ساين كردن و .... داره

Last edited:
بالا