• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تغییر رنگ ماشین

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
درود فراوان،
میخاستم بدونم اگر بخام یک خودرو رو کاملا تغییر رنگ بدم، مثلا در سند زده نقره ای بخام بکنمش قرمز چه کار هایی باید انجام بشه؟ کسی از دوستان این کارو کرده؟

سپاس.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
جدیدا خبر ندارم ولی قبلا یه بیست باری باید می رفتید راهنمایی رانندگی تا اجازه ش رو بگیرید!

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
خب به غیر از اون رفت و آمد هاش دیگه چیا میخاد؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
خب به غیر از اون رفت و آمد هاش دیگه چیا میخاد؟
مالک هستین؟
کلیه مدارک ماشین و مدارک مالک رو فعلا ببرین
ضمنا به افت قیمت و هزینه ای که قراره بکنین، فکر کردین؟ چون وقتی قرار باشه تمامش رنگ بشه [عوض بشه] خب مثل رنگ کردن معمولی نیست، بیشتر قسمت های بدنه به طور کلی باید باز بشه تا از 2 طرف رنگ بشه که رنگ قبلی تشخیص داده نشه!
به نظرم کار زیاد به صرفه ای نیست مگر اینکه یه خودروی قدیمی و کم ارزش باشه که حالا برای تنوع بخواید همچین کاری بکنید.....
موفق باشید!

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
مالک هستین؟
کلیه مدارک ماشین و مدارک مالک رو فعلا ببرین
ضمنا به افت قیمت و هزینه ای که قراره بکنین، فکر کردین؟ چون وقتی قرار باشه تمامش رنگ بشه [عوض بشه] خب مثل رنگ کردن معمولی نیست، بیشتر قسمت های بدنه به طور کلی باید باز بشه تا از 2 طرف رنگ بشه که رنگ قبلی تشخیص داده نشه!
به نظرم کار زیاد به صرفه ای نیست مگر اینکه یه خودروی قدیمی و کم ارزش باشه که حالا برای تنوع بخواید همچین کاری بکنید.....
موفق باشید!
الان مالک 405 نقرابی هستم اما اونو نمیخام کاری بکنم.

چند وقتیه فکر این افتاده توی سرم که یه اپل کورسا که بدنه اش خورده باشه و رنگ داشته باشه رو بخرم سر حالش بیارم و رنگشم بکنم قرمز ماتیکی. این شکلی میشه:

http://img2.************/files/hfq0572y0olvyjgnu4tx.jpg

چطوره به نظرت؟ این رنگ کوره ای برای کورسا چقدر در میاد؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
الان مالک 405 نقرابی هستم اما اونو نمیخام کاری بکنم.

چند وقتیه فکر این افتاده توی سرم که یه اپل کورسا که بدنه اش خورده باشه و رنگ داشته باشه رو بخرم سر حالش بیارم و رنگشم بکنم قرمز ماتیکی. این شکلی میشه:

http://img2.************/files/hfq0572y0olvyjgnu4tx.jpg

چطوره به نظرت؟ این رنگ کوره ای برای کورسا چقدر در میاد؟
ببینید سقف که رنگ بشه ماشین چپی محسوب میشه! اگه یه مقدار ضرر مثلا در حد یک/ یک و نیم به جز هزینه هایی که باید بکنید براتون مهم نیست که خب هیچ! ولی خب منطقی فکر کنید هیچ رقمه به صرفه نیست همچین کاری اون هم ماشینی که خودش چپی نیست!
ضمنا از صاحبش بپرسید سند به نامش هست یا خیر یا حداقل برای گرفتن وکالت نامه به مالک دسترسی دارن یا نه... از راهنمایی و رانندگی هم شرایط رو بپرسید
شرمنده در مورد قیمت رنگ اطلاع ندارم. درواقع قیمت ها در شهر های مختلف با هم متفاوت ه.....

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
ببینید سقف که رنگ بشه ماشین چپی محسوب میشه! اگه یه مقدار ضرر مثلا در حد یک/ یک و نیم به جز هزینه هایی که باید بکنید براتون مهم نیست که خب هیچ! ولی خب منطقی فکر کنید هیچ رقمه به صرفه نیست همچین کاری اون هم ماشینی که خودش چپی نیست!
ضمنا از صاحبش بپرسید سند به نامش هست یا خیر یا حداقل برای گرفتن وکالت نامه به مالک دسترسی دارن یا نه... از راهنمایی و رانندگی هم شرایط رو بپرسید
شرمنده در مورد قیمت رنگ اطلاع ندارم. درواقع قیمت ها در شهر های مختلف با هم متفاوت ه.....
یه کورسا با این شرایطی که من گفتم نهایتا 5 تومن پیدا میشه. یعنی به خاطر این کار 1.5 میلیون کم میشه و کسی که بخاد ماشین رو بخره با این رنگ ناز و شرایط 3.5 براش پول خواهد داد؟ من به تازگی متوجه شدم در کارت ماشین این مسئله تعویض رنگ قید میشه پس با این شرایط ماشین چپی به حساب نمیاد؟!

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
یعنی به خاطر این کار 1.5 میلیون کم میشه
تقریبا!
من به تازگی متوجه شدم در کارت ماشین این مسئله تعویض رنگ قید میشه پس با این شرایط ماشین چپی به حساب نمیاد؟!
شما این ماشین رو ببری بعدا در بنگاه ماشین بفروشی بهت میگن این ماشین خودش چپی بوده که شما برداشتی کلا رنگش رو عوض کردی!

دیگه از این ساده تر نمیتونستم منظورمو برسونم!
biggrin.gif

البته این ها آینده نگری ه! شما زنگ بزن راهنمایی و رانندگی شرایط کلی رو بپرس ببین اصلا به با توجه به مدارک و ... میتونی انجام بدی این کار رو یا نه.

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
تقریبا!

شما این ماشین رو ببری بعدا در بنگاه ماشین بفروشی بهت میگن این ماشین خودش چپی بوده که شما برداشتی کلا رنگش رو عوض کردی!

دیگه از این ساده تر نمیتونستم منظورمو برسونم!
biggrin.gif

البته این ها آینده نگری ه! شما زنگ بزن راهنمایی و رانندگی شرایط کلی رو بپرس ببین اصلا به با توجه به مدارک و ... میتونی انجام بدی این کار رو یا نه.
ممنون به خاطر راهنمایی. :)

بالا