برگزیده های پرشین تولز

توجه کنید اگر از ایسام خرید می کنید مواظب آی دی autosellerx باشید

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
این فروشنده با آی دی autosellerx جنس مشکل دار ارسال می کنه بعد که خریدار شکایت ثبت می کنه
گروه حل اختلاف ایسام به شکل عجیبی رای به نام فروشنده ثبت می کنه و پول به حساب این متقلب واریز و خود سایت به صورت اتوماتیک امتیاز مثبت از جانب خریدار برای فروشنده ثبت می کنه

چند روز پیش پلی استیشن ۱ از autosellerx خریدم که ای کاش گول امتیازش نمی خوردم
لینک زیر آگهی این متقلب ببینید
متن آگهی نکاتی که درج شده ببینید
مورد اول بسته تا رسید جعبه تکان دادم قطعات دستگاه داخل جعبه بهم برخورد می کردند
به عنوان مثال گونی سیب زمینی در نظر بگیرید
همینطوری کنسول و وسایل ریخته تو جعبه ای که از هر دو طرف پاره بود
وقتی یونولیت نداره حداقل کاغذ یا پلاستیک دور وسایل نپیچیده که تو مسیر ضربه نخوره

مورد دوم سریال دستگاه با جعبه یکسان نبود(جعبه اصلی خود کنسول نبود)
در حالی که تو آگهی هیچ اشاره ای در این مورد نکرده بود. مصداق بارز فریب دادن مشتری

مورد سوم قطعه کناری لنز که تو تصویر می بینید دو قسمتش شکسته بود و این شارلاتان autosellerx در این مورد تو آگهی چیزی ننوشته بود
این عکس نمونه سالم

بعد تو سایت شکایت کردم گروه حل اختلاف ایسام به شکل عجیب و باورنکردنی به نفع فروشنده شکایت بست!!!
واقعا عجیب بود عیب و ایراد هارو نادیده گرفتند
اعتراض گذاشتم بازم بدون دلیل اعتراض بستند
قسمت امتیازات autosellerx دیدم تعداد زیادی از امتیاز هایی که گرفته به همین روال توسط سایت ایسام براش ثبت شده
یعنی خریداران زیادی ناراضی بودند و شکایت کردند ولی سایت حق به autosellerx داده و بعد امتیاز مثبت بهش دادند
خیلی مواظب باشید اگر دوستی آشنایی خواست از ایسام خرید کنه این تاپیک بفرستید تا ببینه تا یه موقع از این متقلب خرید نکنه
چون آگهی های زیادی داره تو سایت و ممکنه گرفتارش بشند

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
بچه ها یجایی میخواهید فعالیت کنید قوانینشو کامل بلد باشین

الان سیستم ایسام اینجوریه که شما میگین ؟ یعنی بخش شورای حل اختلاف به شکل عجیبی به این بابا و باباهای دیگه رای میده در حالی که حق با شما و شماهای دیگست !

خب پس دیگه هیچوقت داخلش فعالیت نکنید . من یا جنسو حضوری تست میکنم بعد پول واریز میکنم یا اگر قراره برام ارسال بشه باید اول ارسال بشه بعد هزینه رو واریز کنم برا همینم دیگه پرشین نمیام و فقط تو دیوار فعالیت میکنم .

ممنون میشم جزئیات گفتمانتون از بخش شورای حل اختلاف رو هم بزارید ببینیم اون بخش کارشناساش چجوری رفتار میکنن . البته بصورت کامل نه گزیده .

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
بچه ها یجایی میخواهید فعالیت کنید قوانینشو کامل بلد باشین

الان سیستم ایسام اینجوریه که شما میگین ؟ یعنی بخش شورای حل اختلاف به شکل عجیبی به این بابا و باباهای دیگه رای میده در حالی که حق با شما و شماهای دیگست !

خب پس دیگه هیچوقت داخلش فعالیت نکنید . من یا جنسو حضوری تست میکنم بعد پول واریز میکنم یا اگر قراره برام ارسال بشه باید اول ارسال بشه بعد هزینه رو واریز کنم برا همینم دیگه پرشین نمیام و فقط تو دیوار فعالیت میکنم .

ممنون میشم جزئیات گفتمانتون از بخش شورای حل اختلاف رو هم بزارید ببینیم اون بخش کارشناساش چجوری رفتار میکنن . البته بصورت کامل نه گزیده .
نکته مهم اینه که کارشناس گروه حل اختلاف مانند ربات عمل می کنند
و تو بحث خریدار و فروشنده هیچ نظری نمیدند
فقط مثل ربات رای نهایی میدند
که هیچ منطق و معنایی نداره

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
نکته مهم اینه که کارشناس گروه حل اختلاف مانند ربات عمل می کنند
و تو بحث خریدار و فروشنده هیچ نظری نمیدند
فقط مثل ربات رای نهایی میدند
که هیچ منطق و معنایی نداره

خب این کارشون برا اینه که اونا حقوقی به مساله نگاه میکنن نه فنی

فردا روی شما بخوای از ایسام کسی رو بکشونی دادگاه اون میاد میگه شما این قانون که مثلا فیلم گرفتن موقع باز کردن بسته بودو انجام ندادی . تو این موردم طرف دیده که شما یکی از قوانین ایسامو انجام ندادی گفته پس حله بزا مبلغو واریز کنیم برا فروشنده تعرفمونو برداریم .

حالا که میبینید حق با شماست و رای به نفع طرف مقابل صادر شده شکایت کنید و هزینه دادرسی رو پرداخت کنید اگر برنده شدین هزینه دادرسی رو از اونا میگیرن و ضررتون هم برگردونده میشه بعدشم دیگه از ایسام خرید نکنید .

من تا الان فکر میکردم ایسام به سود خریداره که وقتی خرید میکنه تا تائید نکنه سلامت جنسو پولی برای فروشنده واریز نمیشه .

Last edited:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
خب این کارشون برا اینه که اونا حقوقی به مساله نگاه میکنن نه فنی

فردا روی شما بخوای از ایسام کسی رو بکشونی دادگاه اون میاد میگه شما این قانون که مثلا فیلم گرفتن موقع باز کردن بسته بودو انجام ندادی . تو این موردم طرف دیده که شما یکی از قوانین ایسامو انجام ندادی گفته پس حله بزا مبلغو واریز کنیم برا فروشنده تعرفمونو برداریم .

حالا که میبینید حق با شماست و رای به نفع طرف مقابل صادر شده شکایت کنید و هزینه دادرسی رو پرداخت کنید اگر برنده شدین هزینه دادرسی رو از اونا میگیرن و ضررتون هم برگردونده میشه بعدشم دیگه از ایسام خرید نکنید .

من تا الان فکر میکردم ایسام به سود خریداره که وقتی خرید میکنه تا تائید نکنه سلامت جنسو پولی برای فروشنده واریز نمیشه .
من یه بار حدودی مرور کردم گرفتن فیلم هنگام باز کردن بسته جایی ندیدم
فقط برای تست روشن کردن و مشاهده عیب دستگاه زده بود باید فیلم گرفته شود
مهم ترین مشکل من شکستگی بود که با عکس هم مستند بود برای شکایت
جنس گرون قیمت بود اینکار می کردم ولی ۱ تومن ارزش نداره
این کاربر autosellerx خیلی مشکوکه
به نظر میاد با مدیران سایت دستی با هم داشته باشند چون خیلی از امتیاز هارو سایت بهش داده

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
ایسام و شورای حل اختلافش واقعا کشک به تمام معنا هست
یبار من یه مانتو سفید با مشخصاتی که نوشته شده بود سایز 38 سفارش دادم
چیزی که دستم رسید یه مانتوی تولیدی 20 تومنی بود سایز 34
بعد کلی نامه نگاری و جنگ اعصاب قرار بر این شد مانتو رو به ادرس طرف ارسال کنم تا عوض کنن
با هزار زحمت پست کردم ولی با کمال پر رویی گفتن که این مانتوی ما نیست و عوض شده
مجددامکاتبه کردم با شورای مثلا حل اختلاف قشنگ شمارمو داده بود به فروشنده که زنگ میزد دری وری میگفت
اینشکلی که خودشون اختلاف رو حل نکردن بعد گرفتن پورسانت ایشونو انداختن به جون من اونم دست پیش گرفته بود که...

یه بارم شال گرفتم روسری فرستادن
کلا دیگه سیفون ایسام و کشیدم و نمیرم سایتشون
کشک به تمام معنا

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سلام.
متاسفانه ایسام دیگه مثل سابق نیست و خیلی افت کرده ...
اکثر فروشنده ها عیب و ایراد جنس رو دقیق و کامل توضیح نمیدن ...
پیش خودشون میگن حالا یا طرف حساس نیست تایید میکنه یا شورای حل اختلاف شکایت رو رد میکنه و...
البته اوضاع برای فروشنده هم همیشه گل و بلبل نیست چندین مورد دیدم فروشنده جنس صحیح و سالم فرستاده اما خریدار دل و روده ی جنس رو داغون کرده یا عوض کرده دوباره برای فروشنده برگشت زده شورای حل اختلاف هم حق رو به خریدار داده و ضررش به چشم فروشنده بدبخت رفته...

راستی @senator@ عزیز اسم اون قطعه پلاستیکی فولی هست قیمت زیادی هم نداره بین 15-20 ت ...تعویضش هم کار سختی نیست احتمالا خودتون میتونید انجام بدید.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
ایسام و شورای حل اختلافش واقعا کشک به تمام معنا هست
یبار من یه مانتو سفید با مشخصاتی که نوشته شده بود سایز 38 سفارش دادم
چیزی که دستم رسید یه مانتوی تولیدی 20 تومنی بود سایز 34
بعد کلی نامه نگاری و جنگ اعصاب قرار بر این شد مانتو رو به ادرس طرف ارسال کنم تا عوض کنن
با هزار زحمت پست کردم ولی با کمال پر رویی گفتن که این مانتوی ما نیست و عوض شده
مجددامکاتبه کردم با شورای مثلا حل اختلاف قشنگ شمارمو داده بود به فروشنده که زنگ میزد دری وری میگفت
اینشکلی که خودشون اختلاف رو حل نکردن بعد گرفتن پورسانت ایشونو انداختن به جون من اونم دست پیش گرفته بود که...

یه بارم شال گرفتم روسری فرستادن
کلا دیگه سیفون ایسام و کشیدم و نمیرم سایتشون
کشک به تمام معنا
اگه فروشنده با سابقه تو ایسام آی دی طرف بزار تا بقیه بشناسنش گولش نخورن

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
این فروشنده با آی دی autosellerx جنس مشکل دار ارسال می کنه بعد که خریدار شکایت ثبت می کنه
گروه حل اختلاف ایسام به شکل عجیبی رای به نام فروشنده ثبت می کنه و پول به حساب این متقلب واریز و خود سایت به صورت اتوماتیک امتیاز مثبت از جانب خریدار برای فروشنده ثبت می کنه

چند روز پیش پلی استیشن ۱ از autosellerx خریدم که ای کاش گول امتیازش نمی خوردم
لینک زیر آگهی این متقلب ببینید
متن آگهی نکاتی که درج شده ببینید
مورد اول بسته تا رسید جعبه تکان دادم قطعات دستگاه داخل جعبه بهم برخورد می کردند
به عنوان مثال گونی سیب زمینی در نظر بگیرید
همینطوری کنسول و وسایل ریخته تو جعبه ای که از هر دو طرف پاره بود
وقتی یونولیت نداره حداقل کاغذ یا پلاستیک دور وسایل نپیچیده که تو مسیر ضربه نخوره

مورد دوم سریال دستگاه با جعبه یکسان نبود(جعبه اصلی خود کنسول نبود)
در حالی که تو آگهی هیچ اشاره ای در این مورد نکرده بود. مصداق بارز فریب دادن مشتری

مورد سوم قطعه کناری لنز که تو تصویر می بینید دو قسمتش شکسته بود و این شارلاتان autosellerx در این مورد تو آگهی چیزی ننوشته بود
این عکس نمونه سالم

بعد تو سایت شکایت کردم گروه حل اختلاف ایسام به شکل عجیب و باورنکردنی به نفع فروشنده شکایت بست!!!
واقعا عجیب بود عیب و ایراد هارو نادیده گرفتند
اعتراض گذاشتم بازم بدون دلیل اعتراض بستند
قسمت امتیازات autosellerx دیدم تعداد زیادی از امتیاز هایی که گرفته به همین روال توسط سایت ایسام براش ثبت شده
یعنی خریداران زیادی ناراضی بودند و شکایت کردند ولی سایت حق به autosellerx داده و بعد امتیاز مثبت بهش دادند
خیلی مواظب باشید اگر دوستی آشنایی خواست از ایسام خرید کنه این تاپیک بفرستید تا ببینه تا یه موقع از این متقلب خرید نکنه
چون آگهی های زیادی داره تو سایت و ممکنه گرفتارش بشند
چ امتیاز بالایی داره...

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
سلام.
متاسفانه ایسام دیگه مثل سابق نیست و خیلی افت کرده ...
اکثر فروشنده ها عیب و ایراد جنس رو دقیق و کامل توضیح نمیدن ...
پیش خودشون میگن حالا یا طرف حساس نیست تایید میکنه یا شورای حل اختلاف شکایت رو رد میکنه و...
البته اوضاع برای فروشنده هم همیشه گل و بلبل نیست چندین مورد دیدم فروشنده جنس صحیح و سالم فرستاده اما خریدار دل و روده ی جنس رو داغون کرده یا عوض کرده دوباره برای فروشنده برگشت زده شورای حل اختلاف هم حق رو به خریدار داده و ضررش به چشم فروشنده بدبخت رفته...

راستی @senator@ عزیز اسم اون قطعه پلاستیکی فولی هست قیمت زیادی هم نداره بین 15-20 ت ...تعویضش هم کار سختی نیست احتمالا خودتون میتونید انجام بدید.
سلام
اینکه فروشنده ها انقدر بی خیال شدن و به دروغ اجناسشون می فروشند به خاطر مدیر کودن ایسام
طرف یه بار این کار می کنه وقتی می بینه قانون کشک ایسام مشکلی ایجاد نمی کنه دوباره تکرار می کنه
چون تا حالا تعمیر نشده نمی خوام به خاطرش درش باز بشه

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
چ امتیاز بالایی داره...
امتیاز گرفتن که کاری نداره
طرف آگهی می زنه و با یه اکانت دیگه خودش اقدام به خرید می کنه پول واریز می کنه از این حساب به یه حساب دیگه خودش، آدرس خونه فامیل یه شخص خودی میده بسته با پیک ارسال یا بدون اینکه ارسال کنه
بعد ۱ روز میره با اکانت خریدار می زنه تایید خرید
به همین راحتی فروش فیک و امتیاز درج میشه

Invoker

Registered User
لایک‌ها
648
درود

طی اطلاعات بدست آمده ایشون یکی از ادمین های زیر پوستی همین سایت هستش

و بصورت تبانی کردن خودش رو به این جایگاه رسونده * و الانم در حال Farm کردن مردمه *

هوشیار باشین . تمام.

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
استارتر برای اینکه بهتر بتونید صدای خودتون رو به گوش بقیه برسونید بهتره در بخش های خرید و فروش یا بخش های خدمات در انجمن مطرح کنید.

Last edited by a moderator:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
استارتر برای اینکه بهتر بتونید صدای خودتون رو به گوش بقیه برسونید بهتره در بخش های خرید و فروش یا بخش های خدمات در انجمن مطرح کنید.
پاتوق محدودیت نمایش پست داره.
اگه ممنوع نبود می زاشتم
هر چی بیشتر دیده بشه برای دیگران تجربه میشه تا گول این متقلب نخورند

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
اگه ممنوع نبود می زاشتم
هر چی بیشتر دیده بشه برای دیگران تجربه میشه تا گول این متقلب نخورند
به نظرم بهتره چند تا از بچه ها جمع شید به طرف پیغام بفرستیم یکم حساب کار دستش بیاد. نه فحش و دری وری. فقط یک پیغامو براش بفرستید مثلا فروشتو درست کن.
من خودم چند سال پیش با یه فروشنده مشکل پیدا کردم ولی الان با کسی مشکل ندارم. مثلا ممکنه ۵ نفر اینجا باشن که با ۵ تا از فروشنده های توی ایسام مشکل داشته باشنو جمع میشن هر ۵ تا به ۵ تا فروشنده پیغام میدن. اینطوری هر فروشنده ۵ تا پیغام دستش میرسه یکم خودشو جمع میکنه. من خودم فروشندم میدونم چه حسی پیدا میکنه طرف. به پشتیبانی و ... نمیتونه شکایت کنه چون توهین یا حرف رکیکی بهش زده نشده...
آدما تکی هیچ زوری ندارن ولی وقتی باهم جمع بشن زورشون خیلی زیاد میشه...

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
منم چند سال پیش یه لپ تاپ خریدم باطریش کاملا خراب بود ولی ایشان پول رو بهش پرداخت با وجود اینکه من شکایت کردم .

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
منم چند سال پیش یه لپ تاپ خریدم باطریش کاملا خراب بود ولی ایشان پول رو بهش پرداخت با وجود اینکه من شکایت کردم .
کلا ایسام با فروشنده ها قرارداد بسته که شکایت به نفع فروشنده ببنده

بالا