• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ثبت آگهی و تبلیغات شما در 100 سایت آگهی و نیازمندیها

azarresaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما دوست عزیز!
چه مدیر یک کارخانه بزرگ تولیدی باشید چه دارای یک فروشگاه اینترنتی کوچک با چند محصول خرد…
چه پزشک باشید، چه تاجر و … خلاصه هر کسب و کاری داشته باشید، مهمترین اصل برای شما تبلیغات و بازاریابی با حداقل هزینه و حداکثر نتیجه خواهد بود. سایتهای پربازدیدی در اینترنت هستند که ویژه درج آگهی رایگان و تبلیغات محصولات و خدمات شما هستند به عنوان مثال سایت istgah.com . درج آگهی در این سایتها دو دستاورد بزرگ می تواند برای شما داشته باشد:

۱- آگهی و تبلیغات شما در معرض دید هزاران مشتری که به دنبال زمینه کاری شما هستند قرار می گیرد.
۲- در صورتیکه آگهی شما در تعداد بالایی از این سایتها ثبت شود، به دلیل رتبه بالایی که از گوگل خواهید گرفت مشتریان زیادی به سمت آگهی شما و اگر سایت داشته باشید سایت شما، هدایت خواهند شد.

و این یعنی بیشترین درآمد با کمترین هزینه برای تبلیغات.

تنها می ماند یک مشکل که همانا وقت گیر بودن و طولانی بودن مراحل ثبت آگهی رایگان در این نوع سایتها می باشد که حل این مشکل را هم ما بر عهده گرفته ایم. همکاران ما طی ۴۸-۲۴ ساعت، آگهی شما را در ۱۰۰ سایت درج آگهی و تبلیغات اینترنتی ثبت خواهد کرد. در نهایت لیست این سایتها به همراه نام کاربری و رمز عبوری که برایتان ایجاد کرده ایم را به ایمیلتان ارسال خواهیم نمود.

کدام روش تبلیغات در اینترنت را سراغ دارید که با چنین هزینه کم، نتایجی به این گستردگی داشته باشد؟

هزینه درج آگهی رایگان در 50 سایت =29 هزار تومان
هزینه درج آگهی رایگان در 60 سایت =49 هزار تومان

ما با مشخصات خود شما در تک تک این سایتها عضو شده و به اسم خود شما پنل کاربری ایجاد کرده و پس از درج آگهی رایگان شما، لیست این سایتها به همراه نام کاربری و رمز عبور پنل کاربری شما در هر کدام از این سایتها برایتان ایمیل خواهد شد.

تفاوت درج آگهی توسط ما با برخی سرویسهای درج آگهی در این است که:

۱- ما پنل کاربری اختصاصی به اسم و مشخصات خود شما در هر یک از این سایتها ایجاد کرده و آگهی رایگان شما در کنترل پنل خود شما ثبت می شود.
۲- آگهی شما بصورت تصویر دار درج می گردد.

- 10% تخفیف برای 7 سفارش اول
- 10% تخفیف برای سفارش ثبت بیش از 5 آگهی
- %20 تخفیف برای سفارش ثبت بیش از 20 آگهی
- هرگونه سئوالی بود لطفا تو همین تاپیک مطرح کنید.

• Like
Reactions: cms

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
اگه هنوزم فعالیت دارین یه پ خ بهم بدین

h4ck31

Registered User
لایک‌ها
53
مرد هستی تا دو سه هفته ای دیگه رو حرفت بمون..
بنده داریم دقیقا نرم افزار ارسال آگهی رو می نویسم اونم به صورت کاملا خودکار .. 5 ماه دارم روش کار میکنم اون موقع تعرفه های من رو ببین ..

azarresaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مرد هستی تا دو سه هفته ای دیگه رو حرفت بمون..
بنده داریم دقیقا نرم افزار ارسال آگهی رو می نویسم اونم به صورت کاملا خودکار .. 5 ماه دارم روش کار میکنم اون موقع تعرفه های من رو ببین ..

حالا چرا دعوا داری عزیز برادر:)
شما برو یه فنجون گل گاوزبون دم کن یکم عصبانیتت بخوابه بعد رو نرم افزارتون کار کن. ما هم هستیم خدمتتون;)

azarresaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز تمدید هم میکنید؟
آگهی رو؟ اگه منظورتون آگهی هست که نیازی به تمدید نداره اکثرا تا چند ماه میمونه. ولی تگه منظورتون چند بار آپدیت هست تا اگهی بالا بمونه اون هزینش جداست.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام دوستان
سایت آگهی رایگان
-کاملا رایگان
-امکان درج ادرس وب سایت به صورت مستقیم.
-و از همه مهمتر : رنک 5 گوگل
-و امکانات وی ژه ای کع با عضویت رایگان میتونید ازون برخردار بشید.

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20
با سلام و احترام

سایت تبلیغاتی
سایت آگهی رایگان

سایت نیازمندی
سایت تبلیغات آنلاین
سایت آگهی90

wWw.Agahi90.iR

Agahi90_2.jpg