• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ثبت نام و همفکری در مورد تاپیک پیشبینی لیگ 96-97

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
دوستان عزیز سلام
امسال هم مثل هر سال تاپیک پیشبینی داریم ولی دوست داشتیم امسال با جایزه برگزار بشه که هیجان بالاتری داشته باشه...هر چند پارسال هم به کاربر برنده عنوان دادیم ولی کفایت نمیکرد!!!
بعد از چند هفته گفتگو با دوستان برگزار کننده تاپیک و مدیران بالا و همکاران به نتایج کلی زیر رسیدیم و اگر شما هم نظری داشتید بیان کنید.

توجه کنید اینا همه نظر هست و اگر مصلحت یا نظر اکثریت چیز دیگری باشه ترتیب اثر داده میشه

1. هر یوزری مبلغی برای شرکت در تاپیک پرداخت کند (مثلا هر یوزر 10 تومن) حالا میزان مبلغ رو با همفکری تعیین میکنیم تا به کسی فشار نیاد اما به نظر مبلغ 5000 تا 10000 مبلغ مناسبی باشد
2. مسابقه برای یک نیم فصل باشد ( تا شروع تعطیلات نیم فصل) به این دلیل دوستانی که نتوستن شرکت کنن فرصت داشته باشن و بتونن دوباره شرکت کنن...پس ما در پایان نیم فصل نفرات برتر رو مشخص میکنیم و واسه نیم فصل دوم از اول شروع میکنیم...
3. پیشنهاد برای تقسیم جوایز بین نفرات برتر به این صورت هست : نفر اول 50 درصد مبلغ جمع شده - نفردوم: 25 درصد مبلغ جمع شده - نفر سوم : 15 درصد - حالا 10 درصد باقی میمونه!!! که 5 درصدش رو به یکی از انجمن های خیریه مثل محک بدیم و واسه 5 درصد دیگش بین شرکت کنندگان قرعه کشی بشه!!!! که همه دوستان شانس برنده شدن داشته باشن
(محرومین از شرکت در قرعه کشی: نفرات برتر که جایزه بردن و مدیران و همکاران به دلیل انجام قرعه کشی)
4. مبالغ رو به حساب یوزری که مورد اعتماد همه دوستان باشد میریزیم حال فروشنده معتبر با امتیاز بالا باشد که چه بهتر...در صورتی که کسی اعلام امادگی نکنه به حساب یکی از مدیران یا همکاران واریز میشه
5. درصورت استفاده از درگاه های واسطه ای مبلغ کارمزد از جایزه کسر خواهد شد و همچنین مبلغ کارت به کارت جوایز به برندگان از جایزه برنده کسر میشود
دوستانی که با رویه کلی امسال یعنی پرداخت حق شرکت در مسابقه و اهدای جایزه از محل جمع اوری حق عضویت ها موافق هستند حتما در همین تاپیک اعلام کنند تا پس از قطعی شدن سایر موارد به انها اطلاع داده شود و مبلغ واریزی و طریقه واریز ارسال شود و انها اقدام کنند..
در ضمن هرکسی که در تاپیک شرکت کرد و مبلغ رو واریز کرد یک عنوان مثل فروشندگان معتبر بهش تعلق میگیرد

هرگونه نطری در مورد برگزاری یا مبلغ حق شرکت در مسابقه دارید لطفا تا اخر روز شنبه بگید چون مطالب جمع بندی میشه و تاپیک بسته میشه..
یه تشکر ویژه هم از @کدخدا @crashday
که امسال هم زحمت برگزاری مسابقه رو قبول کردن...

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
من با تمام موارد موافقم...مبلغ هم خوب و مناسب هست.
امیدوارم از هفته دوم بتونیم شروع کنیم .;):)

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
پیشنهاد می کنم چون هفته اول عملا از دست رفت
مدیران یک دوره جام حذفی را جایگزین این هفته کنند
مثلا پیش بینی 1/8 جام حذفی که کامل شه

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
پیشنهاد می کنم چون هفته اول عملا از دست رفت
مدیران یک دوره جام حذفی را جایگزین این هفته کنند
مثلا پیش بینی 1/8 جام حذفی که کامل شه
پیشنهاد خوبیه فقط فکر نکنم زیاد این هفته مهم باشه چون با توجه به اینکه پایان دور اول مسابقه شروع تعطیلات نیم فصل هست و معمولا لیگ ما هم درست در نیم فصل تعطیل نمیشه احتمالا چند بازی نیم فصل دوم هم پیشبینی بشه ...البته من برنامه دستم نیست نمیدونم امسال میخوان چجوری برگزار بشه...
یه تشکر خیلی ویژه هم از شما بابت همکاریتون واسه هماهنگی کارها...

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
بسیار عالی

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
درود و عرض ادب

من با موارد بالا کاملا موافقم فقط برای تشکر کوچک از مقام اول دوره قبلی مسابقات کاربر عزیز @z.t.iran مبلغی رو دریافت نکنیم.

با تشکر از @Erfan_Buffon @Hamid2day و @crashday

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
سلام به همگی
بنده نیم فصل اول رو احتمالا فقط هستم چرا که 10/1 اعزام به خدمتم :general207::general210::general108:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
خوب خودم هم شرکت میکنم...
دوستان اگه می خواید شرکت کنید اعلام کنید چون زمان زیادی نمونده و دیگه میریم سر جمع کردن مبلغ و پیشبینی
البته هر وقت بخواید می تونید شرکت کنید ولی خوب یه هفته هم از دست بدید شانستون کم میشه...

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
دوستان منم هستم.امیدوارم تا اخرش همه دوستان شرکت کنن

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
منم شرکت میکنم

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
خب منتظر چی هستین ؟؟!!
یه نفر بایه شماره حساب بدین تا دوستان واریز کنن و استارت بزنیم:D

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
خب منتظر چی هستین ؟؟!!
یه نفر بایه شماره حساب بدین تا دوستان واریز کنن و استارت بزنیم:D
خوب الان شما هم شرکت میکنید مگه؟!:D
چون لینک پرداخت رو پخ میکنیم هر کس شرکت میکنه اینجا بگه خواهشا;)

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
بالا