• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

حذف تاپیک

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
بنده برای کمک گرفتن و راهنمایی خواستن از بچه ها تاپیکی با نام - محل پیگیری یا ثبت نام شماره 909 (تلفن ثابت ) و 9922(همراه اول ) زدم
سریع پاک شد دلیلشم نوشته بود بند الف یه قانونی
دقیقتر توضیح میدین
ممنون

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
آیا بند زیر مد نظره ؟؟
**بازارچه پرشین‌تولز مکانی‌ است برای خرید و فروش کالا و خدمات، به همین دلیل ایجاد تاپیک‌هایی که صرفاً تبلیغاتی باشند و یا کاربران را برای انجام معامله به خارج از انجمن هدایت کنند، مجاز نیست.
همچنین ایجاد هرگونه تاپیک مشاوره‌ای در بخش‌های بازارچه مجاز نیست و می‌بایست از بخش های تخصّصی استفاده شود.
به‌طور کلی ایجاد هرگونه تاپیک نامرتبط با بازارچه درون این بخش مجاز نمی‌باشد.**
الف)تبلیغات=من دنبال دونستن راه پیگیریش هستم وگرنه توی تلویزیون پر شده از این تبلیغات دیگه چه نیازی به منه کاشکی حداقل یه پولی می گرفتم
ب)خدا شاهده یه هفته فقط اینترنت رو زیر و رو کردم که بدونم این شماره 9922(همراه اول ) رو از کجا میشه ثبت نام کرد هیچی پیدا نکردم گفتم شاید بچه ها کسی چیزی بدونه کمکم کنه
پ)اگر جای تاپیک نامناسب بوده -خواهشا بگین باید این تاپیکو کجا بزنم
مرسی

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام دوست من
درست اشاره کردید به قانون.
عموما در صورتی که تاپیک مغایر باشه با قوانین در مرحله اول حذف نمی کنیم و اگر جای مناسبی براش در نظر داشته باشیم منتقل می کنیم. اما گاهی اوقات تاپیک مغایر با یند الف،2 هست و جای مناسبی هم براش نداریم و اینه که حذفش می کنیم.
شاید تو بخش موبایل بتونید جای مناسبی پیدا کنید.
چون تاپیک تون مشاوره هست در بازاچه جایی نداره مگر اینکه خرید و یا فروش باشه.
موفق باشید.

بالا