• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

حذف تمامی مطالب برای شروع از دوباره

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
سلام،من یک سایت دارم که 2 سال هست دارم روش کار میکنم ولی الان میخوام به کل تغییر موضوع بدم برای همین نمیخوام مطالب قبلی دیگه تو سایت باشن . حالا سوالم این هست که این کار رو به چه روشی انجام بدم که باعث رفتن دامنه تو لیست سیاه گوگل نشه!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اگه مطالب قبلیرو حذف نکنین مشکلی پیش نمیاد. خیلی عادی موضوعو عوض کنین و روال کارو تغییر بدین , پستای قدیم خودبه خود میان پایین و دیگه ورودی ازشون نمیگیرین!

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
نظرتون در مورد زدن یه سابدامنه old برای نسخه قدیمی سایت چیه؟
یعنی مطالب فعلی رو کلا منتفل کنم به نسخه قدیمی و یکجا حذف نکنم و سایت اصلی رو با متحوای جدید بروز کنم. بعد از یه مدت اون نسخه قدیمی رو هم حذف کنم.
البته مطالب قبلی مشکلی ندارن که نخوام باشن ولی برای تغییر موضوع سایت بودن اونها از اعتبارش کم میکنه برای همین نمیخوام وجود داشته باشن!
حالا اگه این نسخه قدیمی کار ساز هست کسی میدونه چطور باید انجام اش بدم؟ اصلا انجام اینکار با حذف تو سئو فرقی خواهد کرد یا نه؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
وقتی سایت روی سابدامین بالا بیاد عملا یه سایت جدید با یک دامنه جدید بالا اومده و این دوتا سایت هیچ ارتباطی به هم ندارن! چیزیکه مهمه پیوند های یکتاس که نباید کوچکترین تغییری تو ساختارش ایجاد بشه!
در مورد اعتبار سایت جدید هم طبیعتا یه مدت زمانی طول میکشه تا سایت با موضوع جدید از نظر گوگل شناخته بشه و توی نتایج بالا بیاد. تو همین مدت اگه مدام پست بدین مطالب قبلی دیگه خود به خود میرن عقب و کاربرا دیگه بهش دسترسی ندارن و سراغش نمیرن!

بالا