برگزیده های پرشین تولز

حساب پی پال می خوام؛ نیاز به مشورت دارم

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
سلام دوستان

داریم سایت انگلیسی زبان با وردپرس راه اندازی می کنیم و نیاز به درگاه پرداخت برای خرید پنل های کاربری داریم؛

دوستان پی پال رو پیشنهاد دادن؛

هیچ اطلاعی در این زمینه نداشتم.

امروز صبح جستجو کردم

شرکتی می گوید 1 میلیون و خرده ای تومان واریز می کنم،
حساب برام باز می کنن
یه وی پی اس باید بگیرم
و فکر کنم 30 دلار هم تو حسابم میزارن.

خواستم مشورت کنم که بعدا پشیمون نشم. درسته؟ دوستانی که گرفتن یا شنیدن، همینه شرایطش؟
و هزینه ی دیگه ای نداره؟
گزینه ی بهتری سراغ دارید؟

سپاس از شما

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
از هر کجا خواستی تهیه کنی مطمئن شو که حتما حساب با مدارک معتبر باشه و مدارک رو هم به شما تحویل بده
اگر گفت که این حساب ها نیاز به مدرک نداره و همه چیز همون SSN هست بدون که به مشکل میخوری
چون دیر یا زود پی پال ازت مدرک هویتی میخواد
یه بنده خدایی هست که تو همین انجمن داره میفروشه و دو تا حسابی که ازش تهیه کردم به مشکل خورد و مبلغ زیادی ضرر کردم و اصلا جوابگو نیست

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
سلام
از هر کجا خواستی تهیه کنی مطمئن شو که حتما حساب با مدارک معتبر باشه و مدارک رو هم به شما تحویل بده
اگر گفت که این حساب ها نیاز به مدرک نداره و همه چیز همون SSN هست بدون که به مشکل میخوری
چون دیر یا زود پی پال ازت مدرک هویتی میخواد
یه بنده خدایی هست که تو همین انجمن داره میفروشه و دو تا حسابی که ازش تهیه کردم به مشکل خورد و مبلغ زیادی ضرر کردم و اصلا جوابگو نیست
سلام
ممنون از پاسختون
چه مدارکی منظور شماست؟
پی پال چه مدارکی از ما می خواد؟

komiser185

Registered User
لایک‌ها
60
مدارک هویتی مثل آیدی کارت یا گواهینامه
یه موقع هم فیش بانکی میخواد
مثلا همین چند وقت پیش حساب پی پال درخواست فیش بانکی کرد و این طرف که حساب ساخته بود از خودش یه آدرس درآورده بود و همین باعث مشکل شد
درکل باید از جای مطمئن خرید کرد

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
مدتی هست برای یکی از سایتهام درگاه پی پال استفاده می کنم و مشکلی نبوده اگر مواردی که ذکر می کنم رو رعایت کنید ریسک بلاک شدن را کاهش میدید .
۱ - حساب پی پالتون را وریفای کنید (با مستر کارت یا ویزا کارت به غیر از کشورهای آذربایجان وترکیه) توصیه میشه امارات یا روسیه (Sber bank) تهیه کنید .
۲ - وب سایتتون را حتی المقدور با ورد پرس کار نکنید (ترجیحا فریم ورکهای رایج ) توضیح بیشتر پیام خصوصی.
۳ - حساب پی پالتون پس از وریفای اولیه بهتون اجازه تراکنش تا ۳۲۰۰ دلار در سال رو میده می تونید وریفای اتصال به حساب کنید تا سقف لیمیت را افزایش دهید .
۴ - تا ۲ ماه اول تراکنش ریز داشته باشید حتی صوری
۵ - بعد از ۳ ماه از فعالیتتون یک ایمیل دیگه به اکانت پی پالتون اضافه کنید (حتی المقدور از اکانت دامینتون [email protected])
و نکته مهم با هیچ شرکتی کار نکنید و خودتون کارهاتون رو انجام بدید از افتتاح تا ست کردن مرچنت .

موفق باشید و تجارت خود را جهانی کنید.

بالا