• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خاطرات تلخ دوستی یا ازدواج تجربه های دیگران

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
خسته نباشید
این تاپیک رو راه اندازی کردم که کسانی که تجربه تلخ در دوستی دختر و پسر یا ازدواج دارن بیان مطرح کنن تا تجربه بسیار بالا و واقعی برای بقیه باشد .
حتما لازم نیست از قول خودتان باشد و اگر از دوستان یا آشنایان هم چیزی دارید بیان کنید.

ملت میخونن دعاتونم میکنن خیلی چیزم یاد میگیرن.

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
برای انیکه تاپیک راه بیوفته اولیش رو خودم میگم .
البته من خودم دوست دختر ندارم و ازدواج هم نکردم ولی از قول دوستان نزدیک براتون میگم.

دوستی و عشقتون رو با دروغ آغاز نکنید . دروغ گفتن در موردها مختلفی مثل اینکه بابام جراح پوسته و مامانم هم مترجم زبانه روزی 10 بارم میرن آمریکا وعضمونم خوبه در آینده دچار مشکل میشید.
هر جایی که توی دوستی دختر و پسر و ازدواج شکست خوردید یا دیدید طرفتون بتون خیانت کرد بدونید که مشکل از شما بوده پس فکر انتقام رو نکنید.
دوستم میگفت من با یه دختر آشنا شدم که از نظر قیافه و هیکل از خودم سر تر بود ولی سنش کمتر بود .
میگفت من از همون ثانیه اول شروع کردم خالی بندی که مامانم مترجم زبانه و دکترای زبان های مختلف داره در صورتی که فارسیم به زور حرف میزد و بابام هم دکتر جراحه که اون بیچاره هم بیکار بود .
فقط تنها چیزی که راست گفتم محل زندگیم بوده که البته چیز مالیم نبود ولی خب جاش خوب بوده .
خلاصه گفت بعد از چند وقت فهمیدیم دختره تو زرد از آب در اومده و الان فقط فکر انتقام های ناجور تو سرمه بعد گفتم به نظرت مشکل از کجاست ؟ گفت صداقت نداشتم همش دروغ میگفتم اونم که خر نیست که میفهمه اونم یه جور دیگه تلافی میکنه .
بیاید حتما نظر بدیم به یه نتیجه گیری کلی برسیم .

بالا