برگزیده های پرشین تولز

خراب شدن فایل های هارد اکسترنال

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
2-jpg.1030752

سلام
من هارد اکسترنالم بخاطر اینکه وسط کار کابلش در اومد فایل هاش پریدن و بجاش رفتن توی یه پوشه مخفی بنام $RECYCLE.BIN که با پوشه هایی کد بندی شده اونجا قرار گرفتن که قابل باز کردن نبودن.. سرچ کردم دیدم این پروسه حفظ فایل ها در شرایط بحرانیه..بخصوص زمان بد سکتور یا نواسانات برق و ..
هرچی گشتم نمیشد فایل ها رو برگردوند..همه جا نوشته شده بود که باید ریکاوری کنی ..تا اینکه راهش رو پیدا کردم..
خواستم اینجا بنویست تا توی وب فارسی ثبت بشه برای دوستانی که ممکنه به این مشکل بربخوردن راه حلش در دسترشون باشه..

توی استارت cmd رو تایپ کنید... و روش کلیک راست بزنید و بزنید run as adminstrator
بعدش کد زیر رو بزنید
chkdsk g:/f

بجای g اسم درایو مد نظرتون رو بنویسید.

یا حق.

Last edited:

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
Hetman File Repair

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با برنامه minitool پارتشین ویزارد قسمت پارتشین ریکاوری عموما برمیگرده

mahdi_2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
چندتا از فولدرهای هارد من دیروز بعد از وصل کردن به تلوزیون تبدیل به فایل شده بازم نمیشه
هر کدوم از فولدرها هم پر بودن تو عکسو ببینید

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    39.2 KB · نمایش ها: 14

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
سلام
چندتا از فولدرهای هارد من دیروز بعد از وصل کردن به تلوزیون تبدیل به فایل شده بازم نمیشه
هر کدوم از فولدرها هم پر بودن تو عکسو ببینید
واسه منم یبار اینطوری شد..
یه دستوری بود توی تالار های گفتمان خارجی پیداش کردم.. توی cmd واردش کردم..درستش کرد

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
2-jpg.1030752

سلام
من هارد اکسترنالم بخاطر اینکه وسط کار کابلش در اومد فایل هاش پریدن و بجاش رفتن توی یه پوشه مخفی بنام $RECYCLE.BIN که با پوشه هایی کد بندی شده اونجا قرار گرفتن که قابل باز کردن نبودن.. سرچ کردم دیدم این پروسه حفظ فایل ها در شرایط بحرانیه..بخصوص زمان بد سکتور یا نواسانات برق و ..
هرچی گشتم نمیشد فایل ها رو برگردوند..همه جا نوشته شده بود که باید ریکاوری کنی ..تا اینکه راهش رو پیدا کردم..
خواستم اینجا بنویست تا توی وب فارسی ثبت بشه برای دوستانی که ممکنه به این مشکل بربخوردن راه حلش در دسترشون باشه..

توی استارت cmd رو تایپ کنید... و روش کلیک راست بزنید و بزنید run as adminstrator
بعدش کد زیر رو بزنید

یا حق.

عموجان این مساله خاصی نیست یه سرچ میکنه برای تعمیر جدول ،فایل اطلاعات اطلاعات رو اینطوری ذخیره میکنه

mahdi_2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عموجان این مساله خاصی نیست یه سرچ میکنه برای تعمیر جدول ،فایل اطلاعات اطلاعات رو اینطوری ذخیره میکنه
راستش متوجه نشدم اگه منظورتون هارد من بود که اینجوری که شما گذاشتید نشده

moslem101010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلا
2-jpg.1030752

سلام

بعدش کد زیر رو بزنید

یا حق.
سلام دوست عزیز
هارد من تا باز میکردم یه پیغام Recycle Bin …………ظاهر میشد که گزینه yes , no داشت . باعث شد یک سری از فایل های من حذف بشن . من طبق چیزی که شما نوشته بودید در cmd دستور chkdsk g:/f رو وارد کردم . الان هارداکسترنال من اصلا بالا نمیاد و هارداکسترنال رو که وصل میکنم یک درایو میاره روش کلیک میکنم یه پیغام خطا برام میاد و هیچی نشون نمیده درایو هارداکسترنال مینویسه My Passport و پایینش NTFS رو مینویسه . هارد رو روی سیستم دیگه چک کردم بالا آورد روی سیستم خودم بالا نمیاره

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
سلا

سلام دوست عزیز
هارد من تا باز میکردم یه پیغام Recycle Bin …………ظاهر میشد که گزینه yes , no داشت . باعث شد یک سری از فایل های من حذف بشن . من طبق چیزی که شما نوشته بودید در cmd دستور chkdsk g:/f رو وارد کردم . الان هارداکسترنال من اصلا بالا نمیاد و هارداکسترنال رو که وصل میکنم یک درایو میاره روش کلیک میکنم یه پیغام خطا برام میاد و هیچی نشون نمیده درایو هارداکسترنال مینویسه My Passport و پایینش NTFS رو مینویسه . هارد رو روی سیستم دیگه چک کردم بالا آورد روی سیستم خودم بالا نمیاره
ظاهرا مشکل نرم افزاری درایورش با ویندوزتونه..
درایورش رو آنیستال بکنید دوباره کابل رو در بیارید وصل کنید ببینین درست میشه؟

Last edited:

moslem101010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درایورش رو چطور آنیستال بکنم از چه طریقی آنیستالش کنم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243

moslem101010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
همه مشکلات از جای شروع شد که من این کد chkdsk g:/f رو زدم الان هارداکسترنال نمیاد . کابل رو که وصل میکنم فقط یه درایو روی مای کامپیوتر میاد بالا که کلیک میکنم ارور میده و شناسایی نمیکنه هارداکسترنال رو ////
با سیستم دیگه چک کردم با اون بالا نیومد

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
همه مشکلات از جای شروع شد که من این کد chkdsk g:/f رو زدم الان هارداکسترنال نمیاد . کابل رو که وصل میکنم فقط یه درایو روی مای کامپیوتر میاد بالا که کلیک میکنم ارور میده و شناسایی نمیکنه هارداکسترنال رو ////
من شرح مشکلمو دادم و راه حل رفع مشکلمو هم دادم..
شما میتونید برای مشکلتون اول در منابع فارسی سرچ کنید بعد منابع انگلیسی..
بازم من طبق فرهنگ اینجا هر کمکی ازم بر اومد در خدمتم..

با برنامه minitool پارتشین ویزارد قسمت پارتشین ریکاوری عموما برمیگرده
پیشنهاد ایشون رو هم تست کنید..از با تجربه های فروم هستن..

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

توی دیسک منیجمنت چک کنید .

بالا