• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار بازی warriors orochi 3 برای PS3 هستم

fatalframe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با سلام.

خریدار بازی warriors orochi 3 برای PS3 هستم. فقط رجین 1 و آکبند

با تشکر.

Luffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش برای ریجن 1 فقط دیجیتالی رلیز شده اگه فیزیکی میخوای باید بری سراغ ریجن 2

fatalframe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
داداش برای ریجن 1 فقط دیجیتالی رلیز شده اگه فیزیکی میخوای باید بری سراغ ریجن 2

با سلام.

من حدود 8000 عنوان بازی رجین 1 آکبند با تکرار از سال 2007 تا الان جمع کردم و رجین 2 زیاد جمع نمی کنم.

یادم رفت که یک چیزی اضافه کنم با بازی های اوریجینال آکبند PS2 و PS1 روی هم 8000 تا دارم.

با تشکر.

Last edited:

tech n9ne

Registered User
لایک‌ها
17
با سلام.

دوست عزیز منظورتان از دیجیتالی و فیزیکی چیه؟

من حدود 8000 عنوان بازی رجین 1 آکبند بدون تکرار از سال 2007 تا الان جمع کردم و رجین 2 زیاد جمع نمی کنم.

با تشکر.

داداش میتونی یه عکس از 8000 تا بازیت بزاری ممنون میشم .

west-rap

Registered User
لایک‌ها
14
با سلام.

من حدود 8000 عنوان بازی رجین 1 آکبند بدون تکرار از سال 2007 تا الان جمع کردم و رجین 2 زیاد جمع نمی کنم.

با تشکر.

داداش کیلومتر نداره دیگه هی ببند نفر اول pSN 8000 تا بازی نداره اخه مجبوری داداش مگه خالی ببندی اسمون خراب میشه رو سر مردم ......................:wacko:

Luffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام.

با تشکر.
علیک سلام :D
یعنی اگر شما نسخه ریجن 1 که برای آمریکا عرضه شده را میخواهید تهیه کنید فقط و فقط باید از PSN Store خریداری کنید ولی اگر به صورت دیسکی میخواهید بازی را برای آرشیوتان بخرید بازی به صورت فیزیکی ( دیسک بلو-ری ) برای ریجن 2 عرضه شده
احتمالا منظور دوستمون 800 عنوان بوده :p
یادم رفت که یک چیزی اضافه کنم با بازی های اوریجینال آکبند PS2 و PS1 روی هم 8000 تا دارم.
آخه فرمودین از سال 2007 اون 8000 عنوان رو جمع کردین اینه که یه کم شک برانگیز شد هر چند که بعیده 8000 عنوان روی این 3 کنسول اومده باشه چون شما فقط ریجن 1 جمع میکنین و خیلی از عناوین کنسول های سونی که موجب بالا رفتن تعداد بازی ها میشن بیرون از خود ژاپن رلیز نمیشن

Last edited:

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
301
یعنی اگر شما نسخه ریجن 1 که برای آمریکا عرضه شده را میخواهید تهیه کنید فقط و فقط باید از PSN Store خریداری کنید ولی اگر به صورت دیسکی میخواهید بازی را برای آرشیوتان بخرید بازی به صورت فیزیکی ( دیسک بلو-ری ) برای ریجن 2 عرضه شده

حتما آخه کل بازیهای ps1-ps2-ps3 رو هم 8000 تا نمیشه :D

shadow-fall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

fatalframe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

آخه فرمودین از سال 2007 اون 8000 عنوان رو جمع کردین اینه که یه کم شک برانگیز شد هر چند که بعیده 8000 عنوان روی این 3 کنسول اومده باشه چون شما فقط ریجن 1 جمع میکنین و خیلی از عناوین کنسول های سونی که موجب بالا رفتن تعداد بازی ها میشن بیرون از خود ژاپن رلیز نمیشن

با سلام.

دوست عزیز بازی های PS2 از سال 2000 به بعد + PS3 از سال 2007 به بعد + PS1 روی هم می شود = 8000 تا بازی.

تازه من خیلی کم گفتم باز هم از 8000 تا ما بازی ای داریم که ساخته شده باشد.

رجین 1 برای آمریکا است
رجین 2 برای ژاپن و برخی کشور های اروپایی
رجین 3 هم برای چین

الان بازی های yakuza 5 ، biohazard revelation , hokoto no ken ژاپنی هستند اما در ایران هم یافت می شود.

با تشکر.

Luffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام.

دوست عزیز بازی های PS2 از سال 2000 به بعد + PS3 از سال 2007 به بعد + PS1 روی هم می شود = 8000 تا بازی.

تازه من خیلی کم گفتم باز هم از 8000 تا ما بازی ای داریم که ساخته شده باشد.

رجین 1 برای آمریکا است
رجین 2 برای ژاپن و برخی کشور های اروپایی
رجین 3 هم برای چین

الان بازی های yakuza 5 ، biohazard revelation , hokoto no ken ژاپنی هستند اما در ایران هم یافت می شود.

با تشکر.
الان که بله از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در زمینه گیم اینجا پیدا میشه ولی حداقل تا جایی که ذهن من یاری میکنه به خاطر عدم وجود اینترنت فراگیر و سطح آگاهی کمتر در زمان PS1 تک و توک عناوین ژاپنی در بازار یافت میشد و اگر هم هر چی شانسی میومد همونا بود که تو بازار موجود بود ولی کمتر به صورت خاص و سفارشی عنوان ارجینال خاص یافت میشد ( به خصوص JRPG که متاسفانه هنوز هم بعد از این همه سال در ایران کمتر بهش توجه میشه ) ولی الان اگر مثلا Tales Of Xillia در ژاپن 2 سال پیش رلیز شده چون میدونن پروسه localize کردن بازی طول میکشه صبر نمیکنند و از طریق Ebay یا راه های دیگر بازی رو Import میکنند ولی زمان PS1 همچین شرایطی وجود نداشت ( حداقل تا جاییکه من اطلاع دارم که احتمالش هست اشتباه باشه ) ... به هر حال تبریک میگم بهتون اگه همچین کاری کردین جزو افتخارات جامعه گیمر ایرانی هستین ;)

fatalframe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
الان که بله از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در زمینه گیم اینجا پیدا میشه ولی حداقل تا جایی که ذهن من یاری میکنه به خاطر عدم وجود اینترنت فراگیر و سطح آگاهی کمتر در زمان PS1 تک و توک عناوین ژاپنی در بازار یافت میشد و اگر هم هر چی شانسی میومد همونا بود که تو بازار موجود بود ولی کمتر به صورت خاص و سفارشی عنوان ارجینال خاص یافت میشد ( به خصوص JRPG که متاسفانه هنوز هم بعد از این همه سال در ایران کمتر بهش توجه میشه ) ولی الان اگر مثلا Tales Of Xillia در ژاپن 2 سال پیش رلیز شده چون میدونن پروسه localize کردن بازی طول میکشه صبر نمیکنند و از طریق Ebay یا راه های دیگر بازی رو Import میکنند ولی زمان PS1 همچین شرایطی وجود نداشت ( حداقل تا جاییکه من اطلاع دارم که احتمالش هست اشتباه باشه ) ... به هر حال تبریک میگم بهتون اگه همچین کاری کردین جزو افتخارات جامعه گیمر ایرانی هستین ;)

با سلام.

ممنون از تعریف شما دوست عزیز.

البته من این را برای این نگفتم که خودنمایی کنم من عاشق آرشیو کردن هستم و دوست دارم همه چیز هایم نو باشد چه قدیمی باشد و چه جدید.

با تشکر

tech n9ne

Registered User
لایک‌ها
17
با سلام.

ممنون از تعریف شما دوست عزیز.

البته من این را برای این نگفتم که خودنمایی کنم من عاشق آرشیو کردن هستم و دوست دارم همه چیز هایم نو باشد چه قدیمی باشد و چه جدید.

با تشکر

داداش یه عکس برای ما از ارشیوت میزاری ؟ دمت گرم فقط این یاکوزا 5 هم باشه ما عکسشو ببینیم .چون تاجایی که ما یادمونه 4 ش امده .با یه اسبین اف دد سولز همین 5 هنوز نیومده حالا شما عکسشو بذار دمت گرم بچه ها منتظرن ...

Luffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش یه عکس برای ما از ارشیوت میزاری ؟ دمت گرم فقط این یاکوزا 5 هم باشه ما عکسشو ببینیم .چون تاجایی که ما یادمونه 4 ش امده .با یه اسبین اف دد سولز همین 5 هنوز نیومده حالا شما عکسشو بذار دمت گرم بچه ها منتظرن ...
عکس از آرشیو رو منم خوشحال میشم ببینم و لذت ببرم ( به خصوص بازی های سبک JRPG ) ولی رفیق منظور ایشون اگه به اون جمله بالایی دقت کنی نسخه ژاپنی یاکوزا 5 هست که 6 دسامبر 2012 تو ژاپن رلیز شده ;)

Last edited:

fatalframe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

با سلام.

دوست عزیز من آرشیوم را برای فروش نذاشتم که عکس بگذارم. در ضمن من بازی yakuza 5 را سفارش دادم از osaka برایم بیاورند اگر خواستم بفروشم عکس می گذارم.

تازه من تاپیک زدم که بازی خریدارم نه اینکه بفروشم.

با تشکر

tech n9ne

Registered User
لایک‌ها
17
با سلام.

دوست عزیز من آرشیوم را برای فروش نذاشتم که عکس بگذارم. در ضمن من بازی yakuza 5 را سفارش دادم از osaka برایم بیاورند اگر خواستم بفروشم عکس می گذارم.

تازه من تاپیک زدم که بازی خریدارم نه اینکه بفروشم.

با تشکر

داداش عکس بزار ببینیم نگفتم میخوام بخرم که .بذار ارشیوت رو ببینیم .

بالا