• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار رم پاتریوت DDR2

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
خریدار رم پاتریوت DDR2 باس 800 - 2G یا 1G
دو تا میخوام ( اگه قیمت مناسب باشه 2 تا 2G و اگه قیمت خیلی بالا باشه 2 تا 1G ) ترجیحا آکبند یا کار کرده سالم با هولوگرام و گارانتی .
نوشته P به صورت برجسته روش باشه ( از اینها که با رنگ سفید روش نوشته patriot نمیخوام ) . با تایمینگ زیر . لطفا دوستانی که حدود شمال و غرب تهران هستند پیشنهاد بدن که هزینه پیک سر به فلک نکشه :wacko: .
با تشکر .

فایل های ضمیمه

• ram.jpg
    ram.jpg
    80.1 KB · نمایش ها: 30
Last edited:

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
یدونه یک گیگ آبی هست.کاملا سالم.گارانتی تمام شده.(پاتریوت اورجینال با هلوگرام)
باس 800 و کارکرده ولی خیلی خیلی تمیز.
خواستی پ.خ بده.

Last edited:

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
یدونه یک گیگ آبی هست.کاملا سالم.گارانتی تمام شده.(پاتریوت اورجینال با هلوگرام)
باس 800 و کارکرده ولی خیلی خیلی تمیز.
خواستی پ.خ بده.

ممنون دوست من . دو تا لازم دارم و ترجیح میدم هر دوش رو یکجا تهیه کنم ولی باز هم اگه پیدا نشد مزاحمتون میشم .

اگر کینگستون یا یومکس خواستید با قیمت خوب در خدمتتونم !

امکانش هست تو هفته های آینده پاتریوت هم بیارید ؟ یا A-DATA و سلیکون پاور ؟

Pooriya.a

فروشنده معتبر
لایک‌ها
505
ممنون دوست من . دو تا لازم دارم و ترجیح میدم هر دوش رو یکجا تهیه کنم ولی باز هم اگه پیدا نشد مزاحمتون میشم .

امکانش هست تو هفته های آینده پاتریوت هم بیارید ؟ یا A-DATA و سلیکون پاور ؟

شما همین الانم بخواید براتون می تونم پاترویت بیارم اما میگم لامصب قینتش یه جوری شده هریدش اصلا منطقی نیست !!

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
شما همین الانم بخواید براتون می تونم پاترویت بیارم اما میگم لامصب قینتش یه جوری شده هریدش اصلا منطقی نیست !!

میشه بفرمایید قیمتش چنده ؟ ( هم 1 گیگ و هم 2 گیگ ) .

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
سلام 2 تا یک گیگ دوال چنل موجوده 68 تومن نا قابل ولی کارکرده هستن

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
سلام 2 تا یک گیگ دوال چنل موجوده 68 تومن نا قابل ولی کارکرده هستن

سلام . ممنون از شما . با یکی از دوستان قرار خرید رو گذاشتم . اگه به نتیجه نرسید مزاحمتون میشم .

2/800 Patrot قیمتش 83تومن اعلام شده !:wacko:

ممنون از شما . اگه 2 تا 1 گیگ هم با گارانتی ایمانتک قیمتش همین حدود بشه میتونید برام تهیه کنید ؟

civilalireza

Registered User
لایک‌ها
169
بنده پاتریوت گارانتی آسمان به ایشون دادم ولی برگشت زدن و گفتن اصلی نیست و حتما باید حرف P بزرگ روی هیت سینک باشه تا اصلی باشه.

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
بنده پاتریوت گارانتی آسمان به ایشون دادم ولی برگشت زدن و گفتن اصلی نیست و حتما باید حرف P بزرگ روی هیت سینک باشه تا اصلی باشه.

بله درست میفرمایید . برای همین هم پست اول رو ویرایش کردم و بجای عکس گذاشتن نوشتم که " P داشته باشه " تا مشکلی مشابه به عکسی که براتون فرستادم و رمی که ارسال کردید و مثل اون نبود پیش نیاد .

پ. ن. حرف من سر اصل بودن یا نبودن نیست . به دلایلی میخوام که حتما P به صورت برجسته روی رم باشه . برای همین هم قبل از خرید عکس رم رو براتون فرستادم و گفتم میخوام رم مثل این باشه که فرمودید مثل همونه و متاسفانه نبود و این مسئله باعث مزاحمت هم برای شما و هم برای من شد ولی امیدوارم دلخوری پیش نیومده باشه .

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
داداش من الان رمی که رو جفت سیستمام هست رو نگاه کردم روش PSD داره ...

این مورد رو یکم شرح میدید !

والا مورد خاصی نیست ( PSD رو که هر دو مدل دارند ) . من طبق تجربه بد دو تا از دوستانم در مورد رمهای پاتریوتی که روشون با رنگ سفید نوشته patriot ( مشاهده صفحه آبی مرگ ویندوز بعد از یکی دو ماه استفاده ) و همچنین تجربه خوبی که خودم در استفاده از رمهای پاتریوتی که P به صورت برجسته روشون حک شده تصمیم گرفتم که اگه قراره پاتریوت بخرم حتما P داشته باشه . همونطور که عرض کردم هم قبل از خرید عکس یک رم رو که P داشت برای دوستمون فرستادم و گفتم میخوام رم مثل این باشه و ایشون هم فرمودند که مثل همینه فقط یه کم آبیش پر رنگ تره و متاسفانه بعد از باز کردن پاکت دیدم که مثل عکس نیست و روش پاتریوت نوشته . همون موقع هم باهاشون تماس گرفتم . این وسط 7 تومن هزینه پیک و بهم خوردن برنامه اون روزم ضرر من شد و گیر کردن ایشون تو ترافیک برای پس گرفتن رم هم ضرر ایشون .
حالا مقصر کیه قضاوتش با دوستان ولی همونطور که گفتم امیدوارم از من دلخور نباشند .

bizak

Registered User
لایک‌ها
38
سلام داداش
من دو تا 2G دارم باس 800 cl5 به قول خودتم P بزرگ و برجسته هستش 100 میدم

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
سلام داداش
من دو تا 2G دارم باس 800 cl5 به قول خودتم P بزرگ و برجسته هستش 100 میدم

سلام دوست من . براتون pm زدم . اگه همه چیز ok بود با توجه به بالاترین پیشنهاد تاپیک خودتون 98 میخرم .

بالا