• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار رم DDR تا 4 گیگ

joorabeban

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
برای سیستم قدیمی که دارم دوستانی که رم DDR I دارند لطفا پیشنهاد هاشون رو اعلام کنند با توجه به دارا بودن 4 اسلات رم فکر کنم 4 تا 1 گیگ هم بتونم خریدار باشم.
منتظر نظرات و پیشنهاد های شما.....

joorabeban

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چند قیمت داری ؟

دوست عزیز قیمت برای بنده مهم نیست وقتی یک نفر 4 گیگ رم یک جا داشته باشه باهاش کنار میایم و صد البته قیمت رم دست دو از دور خارج شده رو همه میدونن مهم برای بنده موجود بودنش هست در وحله اول.هرکی داره بفرماید حالا پیغام خصوصی هم کنید بنده قیمت ها رو بدون اسم بردن نام کاربر عرض خواهم کرد که اقای ایکس داره رم رو اینقدر گفته.....

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,009
آخرین بازیهای روز دنیا 4 گیگ رم میخواد

شما میخواهید رو سیستم پنتیوم 4 گیگ رم بزارید

من فک کنم اگر آی دی یاهوتون رو به من بدید قانعتون میکنم که 4 گیگ به دردتون نمیخوره

و اینم میدونم الان دوستان زیادی که البته دوست من نیستن و دوست شما هم نیستن میان میگن بابا به تو چه یارو میخواد 4 گیگ رم بخره تورو سنن .

ما هم میگیم چشم ما ساکت میشیم

شماره موبایلتون رو برای من پی ام میکنید یه چند دقیقه صحبت کنیم

دوره زمونه بدیه . خیلی بد

yashm1365

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز قیمت برای بنده مهم نیست وقتی یک نفر 4 گیگ رم یک جا داشته باشه باهاش کنار میایم و صد البته قیمت رم دست دو از دور خارج شده رو همه میدونن مهم برای بنده موجود بودنش هست در وحله اول.هرکی داره بفرماید حالا پیغام خصوصی هم کنید بنده قیمت ها رو بدون اسم بردن نام کاربر عرض خواهم کرد که اقای ایکس داره رم رو اینقدر گفته.....

سلام پیشنهاد می کنم 4 گیگ رم ddr1 برای یک سیستم نگیر . من 2 هقته پیش یک یک گیگ آک خریدم زیاد تفاوتی ایجاد نشد (یعنی شد 2 گیگ). الان این سیستم ها فقط بدرد کارهای حسابداری می خورن . مگر اینکه نرم افزار های 6 سال پیش رو روش ران کنید

در ضمن من با یک قسمت حرفتون مشکل دارم " قیمت رم دست دو از دور خارج شده رو همه می دونن... " اگر منظورتون مفت بودن این قطعه هستش که بگم سخت در اشتباه هستید. خیلی قیمتش بالاست . آکبند اون رو هم با قیمت 50 به بالا می تونید پیدا کنید البته من قیمت یوزر در مشهد رو گفتم.و صد البته مغازه دارها دسته 2 هم دارن که با قیمت معمولا 10 تومن زیر قیمت به شما می دن می گن این قطعه مکانیکی نیست که خراب بشه و گارانتی مادام العمر داره !!! من پیشنهاد می کنم سیستمتون رو عوض کنید

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
بنده یه رم یک گیگ ddr400 موجود دارم، خواستی میرم تو انباری پیداش میکنم عکس میذارم :دی

joorabeban

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آخرین بازیهای روز دنیا 4 گیگ رم میخواد

شما میخواهید رو سیستم پنتیوم 4 گیگ رم بزارید

من فک کنم اگر آی دی یاهوتون رو به من بدید قانعتون میکنم که 4 گیگ به دردتون نمیخوره

و اینم میدونم الان دوستان زیادی که البته دوست من نیستن و دوست شما هم نیستن میان میگن بابا به تو چه یارو میخواد 4 گیگ رم بخره تورو سنن .

ما هم میگیم چشم ما ساکت میشیم

شماره موبایلتون رو برای من پی ام میکنید یه چند دقیقه صحبت کنیم

دوره زمونه بدیه . خیلی بد

با توجه به حسن نیت شما ، بنده برای خودم نمیخوام و عرض کردم تا 4 گیگ و نه حتما 4 گیگ ، بله سیستم پنتیوم هست و رمش 256 که همیشه هنگه اینه که فقط برای کار های ساده مجبورم ارتقائ بدم.در هر حال قیمت 1 گیگ دست 2 رو هرکدو.م از دوستان دارند بفرمایند با هزینه پست و غیره ببینم چطور در میاد 42 تومن نو قیمت دارم که اگر ببینم میصرفه دست 2 خواهم گرفت اگر نه که فرمایش اعضا رو مد نظر قرار میدم و برای یک سیستم سوخته و از دور خارج شده بیشتر از 1 گیگ هزینه نمیکنم.
با سپاس

سلام پیشنهاد می کنم 4 گیگ رم ddr1 برای یک سیستم نگیر . من 2 هقته پیش یک یک گیگ آک خریدم زیاد تفاوتی ایجاد نشد (یعنی شد 2 گیگ). الان این سیستم ها فقط بدرد کارهای حسابداری می خورن . مگر اینکه نرم افزار های 6 سال پیش رو روش ران کنید

در ضمن من با یک قسمت حرفتون مشکل دارم " قیمت رم دست دو از دور خارج شده رو همه می دونن... " اگر منظورتون مفت بودن این قطعه هستش که بگم سخت در اشتباه هستید. خیلی قیمتش بالاست . آکبند اون رو هم با قیمت 50 به بالا می تونید پیدا کنید البته من قیمت یوزر در مشهد رو گفتم.و صد البته مغازه دارها دسته 2 هم دارن که با قیمت معمولا 10 تومن زیر قیمت به شما می دن می گن این قطعه مکانیکی نیست که خراب بشه و گارانتی مادام العمر داره !!! من پیشنهاد می کنم سیستمتون رو عوض کنید

بله از راهنمایتون متشکرم.فکر کنم فرمایش شما همونطور که در پاسخ عضو نظر دهنده دیگه هم گفتم در خصوص افزایش 4 گیگ کاریست اشتباه قبول کنم و همون 1 گیگ نهایتا اگه ارزون گیر بیاد 2 گیگ رم بزارم براش.
مغازه دار ها باور کنید از دوستان حرفه ای اینجا قدرت چانه زنی کمتری دارند باور کنید انها هیچی حالیشون نیست و این دوستان تو فروم خیلی حرفه ای ترند...

joorabeban

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بنده یه رم یک گیگ ddr400 موجود دارم، خواستی میرم تو انباری پیداش میکنم عکس میذارم :دی

کاربر گرامی عکس نخواستیم که قیمت بدید حالا اگه پیداش کردید عکسی هم میزارید...

سلام دوست عزيز تو اين تاپيك سه تا رم يه گيگ داره فروخته ميشه قيمت هم نسبت به بازار محشره
http://forum.persiantools.com/t319079.html
موفق باشي

با سلام
بله الان که میبینم همین مورد رو اکبند هم در 20 متری خانه مغازه داری محترم با همون قیمت 43 تومنی که ایشون میده دارم 42 تومن و هزینه پستی هم براش متصور نیست.اینطور که به نظر میاد باید صبر کرد فعلا تا دیگر دوستان قیمت اجناس کار کرده خودشون رو بدن.

Last edited:
بالا