• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار سیمکارت 4g ایرانسل

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
به یک سیمکارت 4g ایرانسل که تا حد امکان رند هم باشه احتیاج دارم. موردی اگر هست همینجا یا توی پیام خصوصی اطلاع بدید. با تشکر

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
ببخشيد ٤جي مگه سرويس نيست اگر اشتباه نكنم، اگر توضيح بديد ممنون ميشم.

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
ببخشيد ٤جي مگه سرويس نيست اگر اشتباه نكنم، اگر توضيح بديد ممنون ميشم.
بله سرویس سیمکارت هست، منتهای مراتب سیمکارت های معمولی قابلیت اتصال به 4g رو ندارند اما برای اتصال به 2g و 3g مشکلی ندارند. برای اتصال به شبکه 4g ایرانسل باید سیمکارت های نسل چهارم این اپراتور رو بخرید که فعلا با پیش شماره 933 عرضه میشند. منظور بنده هم همین سیمکارت ها هست. در پکیج این سیمکارت ها هر سه نوع سیمکارت معمولی، میکرو سیم و نانو سیم قرار داده شده و احتیاجی به پانچ سیمکارت ندارید. امکان اتصال به 4g هم فعلا در همین سیمکارتا منحصرا وجود داره

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
سلام من پرسيدم با ١٠٠٠٠ تومان سيم كارتتونو ايرانسل، ٤جي ميكنه و لازم نيست سيم كارت بخريد، البته اگر ديگه دير نشده باشه خبر دادم ؛)...

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
سلام من پرسيدم با ١٠٠٠٠ تومان سيم كارتتونو ايرانسل، ٤جي ميكنه و لازم نيست سيم كارت بخريد، البته اگر ديگه دير نشده باشه خبر دادم ؛)...
سلام منم پرسیدم همینو بمن گفتند ولی وقتی به نمایندگی مجاز ایرانسل تو شهرمون مراجعه کردم گفتند نمیتونن همچین کاری بکنند و این طرح مختص شهرهایی هست که شبکه فور جی ایرانسل در حال حاضر توشون هست...متاسفانه شمال کشور فعلا فقط تری جی اومده فور جی نداریم سیمکارتشم فروخته نمیشه...

sajadpbk

Registered User
لایک‌ها
268
سلام دوست عزیز خوب اگه هنوز 4g نیومده
میخواین چه کار؟

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
سلام دوست عزیز خوب اگه هنوز 4g نیومده
میخواین چه کار؟
گوشی جدید گرفتم که فور جی ساپورت میکنه. از طرفی سیمکارت فعلیمم خوب پانچ نشده گوشی نمیشناسدش. رو این حساب گفتم حالا که میخوام سیمکارت بگیرم از همین الانش فور جیشو بگیرم که بعدا(بزودی) که فعال میشه دوباره کاری نداشته باشم [emoji6]

بالا