• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار کارت گرافیک ASUS ROG/TUF STRIX RTX 3090 / 3090 Ti

Faraz_VivaJuve

Registered User
لایک‌ها
144
سلام. وقتتون بخیر. فقط همین دو مدل بکارم میاد. من خودم GIGABYTE RTX 2060 Super GAMING OC 8G دارم.

گیمر هستم. میتونیم تعویض هم بکنیم و بقیه ش رو سر بدم. لطفاً هر پیشنهادی دارید ، فقط در پیغام خصوصی مطرح کنید. ممنون...

Last edited:

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
من خودم با دوستام استریکس داشتیم فن های استریکس دوال بال نیست و خیلی سریع به صدا می افتن فقط خودم اطرافم کلی ادم دیدم که شاکی بودن کافیه یک سرچ گوگل بزنید کلی نتیجه و فروم برای این مشکل بالا میاد متاسفانه عوض کردن فن هم برخلاف تاف باید پلمپ کارت برداشته بشه و راحت نیست

من که خودم سر همین مسئله استریکس فروختم تاف خریدم و در کمال تعجب با دور 1600 مکس دما 64 هست اما برای استریکس 71 درجه روی دور 2300 ار پی ام بود تازه فن های استریکس بزرگ ترم هستن نویز بیشتری در دور مشابه دارن جالب تر اینکه تاف دمای مموریش 82 هست مکس دمای استریکس 96
3080 تی ای هم که اینجا اگهیش کردم 68 درجه بود دمای مموری 82
با توجه به اینکه 90 درصد کارت های الان ماین شده هستن تقریبا امکان نداره از این قضیه جون سالم به در ببرید من با اینکه همه ی قطعاتم راگ هست و خیلی زیبا اما بازم بیخیالش شدم
البته این کارتیم که من دارم دماش عجیب خوبه و ماین نشده هست بعیده همچین کارتی بتونید پیدا کنید اما اکثر تاف ها دمای مناسبی دارن مگه بعضی هاشون که مشکل دمای شدید دارن که بهتره تست بشه کلا سری 3000 شانسی هست کارت ها اینقدر که عجله ای تولید شدن
خودم اگه یک 4090 خوش قیمت پیدا کنم اینو می فروشم

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
من خودم با دوستام استریکس داشتیم

دقیقا، استریکس زمانی در سری 10xx بهترین کیفیت بورد، فن، کولینگ داشت ولی گویا اسوس خوشی زده زیر دلش و فقط پول این سری میخوره! سری تاف در برخی مدل ها از گیمینگ ام اس آی هم خنک تر عمل کرده است

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
دقیقا، استریکس زمانی در سری 10xx بهترین کیفیت بورد، فن، کولینگ داشت ولی گویا اسوس خوشی زده زیر دلش و فقط پول این سری میخوره! سری تاف در برخی مدل ها از گیمینگ ام اس آی هم خنک تر عمل کرده است
گیمینگ ایکس اتفاقا خودش مشکل حرارتی داره چون دور فنش خیلی پایینه الان هر کیم اگهی کرده توی تست ها 80 درجه زده راحت این دماهای پایین زیر 70 بازم ماله ایسوس هست فقط اونم شانسی هر کارتی اینطوریا نیست

بالا