• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

..:: خرید از سایت علی اکسپرس با کارمزد مناسب ::..

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
سلام به همه دوستان .
مراحل انجام ثبت سفارش :
http://www.aliexpress.com
لینک مورد نظرتون رو توی تاپیک قرار بدید . بررسی و استعلام قیمت میشه و خدمتون اعلام میشه . خرید انجام میشه و تو یه بازه زمانی معمولاً بین 17 تا یکماه به دستتون میرسه . و اگر شامل کمرگی باشه باید خودتون کالا رو تحویل بگیرید .
انتخاب جنس :
تمام اطلاعات کالا در صفحه جنس موجود هست. دقیقا دقت کنید.
در انتخاب اجناس و فروشنده ها دقت کنید.
به شرایط فروشنده یا فروشگاه مورد نظر برای ارسال کالا و یا گارانتی آن دقت کنید.
به زمان پردازش و ارسال کالا دقت کنید.
به زمان تخمینی تحویل کالا که توسط فروشنده یا فروشگاه مورد نظر ارائه شده دقت کنید.
بنده مسئولیتی در انتخاب کالا یا فروشنده منتخب شما ندارم. هرچند که قبل از خرید راهنمایی های لازم را ارائه خواهم داد.
ارسال کالا :
مدت زمان ارسال کالا به طور میانگین 3 تا 6 روز کاری است. اما گاها فروشنده یا فروشگاه مورد نظر مدت زمانی بیشتر را اعلام میکنند که این زمان در صفحه جنس قابل مشاهده خواهد بود.
زمان رهگیری کالا : 3 تا 10 روز زمان برای ثبت اطلاعات ارسال بسته در سایت های رهگیری لازم هست.
تحویل کالا : پست های معمولی بین 13 تا 45 روز کاری
پست های اکسپرس 8 تا 20 روز به طور معمول

-----

در صورت بلوکه شدن کالا در گمرک نه ما و نه فروشنده مسئولیتی به عهده نخواهیم داشت.

تلگرام : 09125372622

در خدمتم . . .

Last edited:

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244

ali_tk

Registered User
لایک‌ها
19
دوست عزیز شرایط خرید رو به من میگی؟ و اینکه چه کالاهایی گمرک میخورن معمولا؟ از کجا باید لیست این کالاها رو در بیارم؟
اگه گمرک بخوره بازم میارن دم در خونه؟
من دیده بودم توی تاپیک یکی از دوستان یک عکس از خریدتون گذاشته بودید 3.5 دلار بود. خواستم بدونم با توجه به اینکه شندیم پست حدود 10 20 تومن هزینه میگیره تا دم در خونه بیاره آیا میصرفه خرید هایی با این قیمت رو از سایت انجام داد؟

Last edited:

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
دوست عزیز شرایط خرید رو به من میگی؟ و اینکه چه کالاهایی گمرک میخورن معمولا؟ از کجا باید لیست این کالاها رو در بیارم؟
اگه گمرک بخوره بازم میارن دم در خونه؟
من دیده بودم توی تاپیک یکی از دوستان یک عکس از خریدتون گذاشته بودید 3.5 دلار بود. خواستم بدونم با توجه به اینکه شندیم پست حدود 10 20 تومن هزینه میگیره تا دم در خونه بیاره آیا میصرفه خرید هایی با این قیمت رو از سایت انجام داد؟

سلام
با توجه به اینکه سایت علی اکسپرس تا حدودی از ف.ی.ل.ت.ر خارج شما . شما لینک محصول مورد نظرتون رو قرار میدید . ما هم برآورد قیمت میکنیم به شما اعلام میکنیم . معمولاً کالاهای که جنبه تجاری داشته باشه رو بهش کمرک تعلق میگیره .
گمرک واردات ایران
هزنیه های گمرک کالا در ایران به طور معمول از بسته هایی که حاوی تعداد زیادی کالا نباشد گمرکی اخذ نمی شود. به طور مثال بسته ای که حاوی دو پیراهن یک شلوار یک کفش و یک ساعت باشد مشمول حقوق گمرکی نمی شود. البته این که دقیقاً از چه حدی بالاتر مشمول اخذ گمرک می شود موضوعی کاملاً سلیقه ای و براساس تشخیص مسئول گمرک می باشد. در صورتیکه کالای شما غیر تجاری محسوب شود اما مشمول حقوق گمرکی شود، در صورتیکه کالای خود را به وسیله پست های سفارشی همانند DHL و TNT ارسال نموده اید همانند سایر نقاط دنیا مبلغ گمرک توسط پست پرداخت شده و در هنگام تحویل کالا به شما، از شما اخذ خواهد شد. در صورتیکه به وسیله پست های عادی عملیات ارسال را انجام می دهید دو حالت پیش می آید:

1. در صورتیکه ارزش اظهار شده کالای شما زیر 100 دلار باشد پست داخلی ایران در درب منزل مبلغ 23/500 تومان از شما دریافت می کند. البته همانند سایر امور، این مورد نیز استثنائات گوناگونی دارد که در حد ارزش اظهار شده و نیز مبلغ دریافتی تفاوت های اندکی وجود خواهد داشت.
  2. در صورتیکه ارزش کالا بیش از این میزان باشد برای ترخیص کالا باید به گمرک شرکت پست مراجعه نمایید. صاحب بسته (گیرنده) با همراه داشتن مدرک شناسایی خود می بایست برای واریز حقوق گمرکی و ترخیص جنس به گمرک برود. هزینه های گمرک کالا در ایران برای کالاهای متفاوت را می توانید از این لینک در سایت گمرکی ایران مشاهده نمایید. البته توجه نمایید که همواره تشخیص مسئول گمرک برای اینکه کالای شما در چه رسته ای از کالاها قرار می گیرد بسیار مهم است.
در صورتیکه بسته شما در زمره بسته های تجاری قرار بگیرد برای آن قبض انبار صادر شده و به انبار گمرک می رود. در این شرایط لازم است که پس از 2 روز کاری با در دست داشتن مدارک شخصی و فیش انبار به محل انبار گمرک در فرودگاه امام مراجعه و مراحل ترخیص کالا را انجام دهید.

ali_tk

Registered User
لایک‌ها
19
دوست عزیز خیلی ممنون خیلی جواب کاملی دادید فقط سوال دوم من بی پاسخ موند. منظور من هزینه پستی که پست واسه تحویل دم در خونه میگیره بود.

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
دوست عزیز خیلی ممنون خیلی جواب کاملی دادید فقط سوال دوم من بی پاسخ موند. منظور من هزینه پستی که پست واسه تحویل دم در خونه میگیره بود.
بله . من کالایی بود که نیاز داشتم و اینجا پیدا نکردم . برای همین از چین سفارش دادم . معمولاً خرید از چین دو حالته یا جنبه تجاری داره یا شخصی.

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
سلام . امکان خرید انواع خاصی از صابون ، کرم صورت و یا شامپو وجود داره ؟ تا حالا تجربه این چیزا رو داشتید که بدست مشتری رسیده باشه ؟
من دنبال یه جور نمک هم هستم که تو علی اکسپرس هست و خاصیت درمانی داره برا پوست .... بنظر شما بدستم میرسه این چیزا ؟
ممنون

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
سلام . امکان خرید انواع خاصی از صابون ، کرم صورت و یا شامپو وجود داره ؟ تا حالا تجربه این چیزا رو داشتید که بدست مشتری رسیده باشه ؟
من دنبال یه جور نمک هم هستم که تو علی اکسپرس هست و خاصیت درمانی داره برا پوست .... بنظر شما بدستم میرسه این چیزا ؟
ممنون

سلام . سابقه خرید نداشتم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشع

• Like
Reactions: pm1

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
منظورتون از رایگان انجام شدن بدون کارمزد هست؟

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
دلاری چند حساب میکنید؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
از سایت های دیگه ه مخرید دارید؟

twincept

Registered User