برگزیده های پرشین تولز

خرید شاهنامه فردوسی (خالقی مطلق)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

qq8030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من دنبال شاهنامه فردوسی نگارش استاد خالقی مطلق هستم اگر کسی میدونه از کجا میتونم تهیه کنم ، ممنونش میشم راهنمایی کنه! انلاین باشه بهتر
این نگارش در 8 دفتر هستش منم به صورت کامل میخوامش ولی نه با قیمت نجومی چون دانشجو هستم با قیمت بالا نمیتونم این اثر ارزشمند رو تهیه کنم فقط می خوام یک جلد شکیل داشته باشه در حد متوسط و حتما نگارش استاد خالقی باشه و به صورت کامل هر کس داره خریدارم البته نو باشه
یکی از دوستان داشت 5 ملیون با اب طلا نوشته شده! (که ماله ار ما بهترون هستش)
توی نمایشگاه کتاب هم با قیمت 100 هزارتومان برای فروش بوده!!! (توی این حدود و یکم بیشتر میتونم تهیه کنم)

sia.music20

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز متاسفانه این نسخه بسیار بد و پر اشتباه تصحیح شده.و اصلا نسبت به تبلیغاتی که کردن و وقتی که گذاشتن هیچ سودی که نداشته هیچ ضرر داشته و این کتاب ارزشمند که واقعا شناسنامه ما ایرانی هاست خراب کردن.من واقعا تعجب میکنم ازین استاد.فقط نکته مثبتش اینه که در پاورقی بعضی نسخه ها دیگه رو اورده و میشه مقایسه کرد.همین....

qq8030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حداقل این نسخه حذفی نداره منم به همین خاطر دنبالش هستم که حذفی نداره اگه شما نسخه ای رو میشناسید که به صورت کامل باشه و تو بازار جمهوری اسلامی فروخته بشه ممنون میشم به منم معرفی کنید تا تهیه کنم

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
ز شیر شتر خوردن و سوسمار عرب رو زجایی رسیدس کار
که کند تاج کیانی ارزو؟ تفو باد چرخ گردون تفو

منم میخوام اگه پیدا شد یا اگه پیدا کردین شرایط یه جوری بود بشه به صورت pdf پیدا بشه بدون حذفی منم میخوام حتما

qq8030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به صورت پی دی اف موجوده کامل بگردید هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا