• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید لپتاپ بصورت حضوری د اصفهان

daive

Registered User
لایک‌ها
3
(((((به نام خدا))))

بنده یه دونه لپتاپ خوشکل و توپ میخوام صفحه نمایشش 15.6 باشه و پردازنده ی اون از core i3 کمتر نباشه... ..بهتره که از براندهای sony...dell....asus...باشه.....بودجه ی بنده بین 1400 تا 1650 هستش وبین این بازه من میتونم خرید کنم ...بستگی به براند و پیشنهادات داره......بنده ساکن اصفهانم و ترجیح میدم که معامله حضوری انجام بشه....

zolfaghary_KTO

Registered User
لایک‌ها
0
(((((به نام خدا))))

بنده یه دونه لپتاپ خوشکل و توپ میخوام صفحه نمایشش 15.6 باشه و پردازنده ی اون از core i3 کمتر نباشه... ..بهتره که از براندهای sony...dell....asus...باشه.....بودجه ی بنده بین 1400 تا 1650 هستش وبین این بازه من میتونم خرید کنم ...بستگی به براند و پیشنهادات داره......بنده ساکن اصفهانم و ترجیح میدم که معامله حضوری انجام بشه....

http://forum.persiantools.com/t361251.html

mehdi_224

Registered User
لایک‌ها
1
فروش لپ تاپ دل studio 1555
(((((به نام خدا))))

بالا