• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خواهشا ادم های با انصاف این تاپیک رو بخونن راهنمایی کنن. ممنون میشم

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام. عیدتون مبارک.ایشالا یک ساله پر از آرزوهای به روز شده داشته باشید :) .

دوستان میرم سر اصل موضوع.
من یک هفته قبل از پایان سال از یک بنده خدایی یک S7 EDGE خرید کردم .
مبلغ همون شب واریز شد . روز 5 شنبه پست تعطیل. جمعه تعطیل. شنبه ارسال شد و روز سه شنبه دسته من رسید گوشی .
اون روز من گوشی رو تست کردم . مشکلی ندیدم توش ! همه چیز مطابق با صحبت های انجام شده .
روز بعد من چون به عنوان گوشی دومم ازش استفاده میکردم شارژ گوشی اولم تمام شد و ماجرا از اینجا شروع میشه ...

اومدم تماس بگیرم. بوق که میزد یک صدای نویزی همراه صدا میومد. اول محل نذاشتم. بعد که حساس شدم گفتم ای بابا . چقدر افتضاحه این صدا. تماس گرفتم فروشنده قسم و قران که این دسته من مشکلی نداشته. ( صداشو کم کن درست میشه ! ) . اخه اگر اول میگید مشکلی نداشته دسته من پس از کجا با اطمینان میگید صداشو کم کن درست میشه و بهتر میشه کیفیت صدا. این کارو کردم فایده نکرد . . گفتم طرف داره قسم میخوره. حتما راست میگه

روز بعد بردم تعمیر کار. طرف گفت اقا این دره گوشیش خراب شده . اله بله اینقدر هزینه تعمیر
تماس گرفتم فروشنده باز هم شروع به قسم. اول میگفت از اول دسته خودم بوده این گوشی ! بعد توی تماس بعدی که فایل های صوتی و تمامه پیامک ها موجوده برگشتن گفتن دسته یکی دیگه بوده و بعد به من رسیده و منم ادم حساسی هستم و منت یک گلسی که زدن روی گوشی رو که از قدیم هم موجود بوده رو روی من گذاشتن ! گلسی که صفره جای انگست و خش های ریز برای چی روشه ! حالا کار به این ندارم .

من دیروز اومدم تهران. همینطوری بردم سمته مرکز تخصصی موبایل 118 . تعمیر کار بنده خدا گفت اقا کپسولی این گوشی خرابه . و به این راحتیا هم خراب نمیشه . حالا چی شده من نمیدونم و مهمم نیست . شما 150 تومن لطف کن برات تعویضش کنیم . گوشی هم باز میشه ولی خب طوری که هیچ کسی نمیفهمه این اتفاق افتاده.ولی یک تعمیر کار دیگه میگفت احتمالا با فلش کردن درست بشه !!! البته من چند جای دیگه مثله موبایل حمید هم بردم و سام سرویس اونام گفتن که کپسولی خرابه .

به نظر شما با این فروشنده چیکار کنم. مثله خودش اذیتش کنم و از قدرت پدرم استفاده کنم و برم شکایت کنم از پولی که به حساب واریز کردم ؟
گوشی رو همینطوری استفاده کنم ؟
گوشی رو من تعمیر کنم بعد بفروشم ؟
یا گوشی رو کلا بفروشم . فکر میکنید خیلی از ارزشش کم شده باشه ؟

ممنون از توجهتون.

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
سلام
از همینجا خرید کردید یا جای دیگه؟
اول سعی کنید گوشی رو پس بدید به فروشنده.
اگر به هر دلیل نشد سعی کنید هزینه تعمیر رو ازش بگیرید و بدید تعمیر و استفاده کنید
در نهایت هم اگر خواستید کار سریعتر راه بیوفته هزینه تعمیر رو با فروشنده نصف کنید

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام
از همینجا خرید کردید یا جای دیگه؟
اول سعی کنید گوشی رو پس بدید به فروشنده.
اگر به هر دلیل نشد سعی کنید هزینه تعمیر رو ازش بگیرید و بدید تعمیر و استفاده کنید
در نهایت هم اگر خواستید کار سریعتر راه بیوفته هزینه تعمیر رو با فروشنده نصف کنید
بله همینجا
فروشنده قسم میخوره پیش من مشکلی نداشته ! منم بهش گفتم حتما توی پست که میومده اینجوری شده. فروشنده صداقت به خرج نداده . هزینه تعمیر که گوشی گارانتی داره . فکر نمیکنم هزینه ای بگیرن ازم.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,217
اگر از همینجا خریدی اگر هزینه تعمیر نداد, یه امتیاز منفی مگرنه هزینه و وقت شکایت کردن بیشتر از خرج گوشی میشه

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اگر از همینجا خریدی اگر هزینه تعمیر نداد, یه امتیاز منفی مگرنه هزینه و وقت شکایت کردن بیشتر از خرج گوشی میشه
روزه اول که گذشت دیدم گوشی مشکل نداره امتیاز مثبت رو من زدم براشون ! هر کاری میکنم امتیاز رو پاک کنم نمیشه . ! طرف هم اینقدر با اعتماد به نفس میگه پیشه من مشکل نداره انگار چه خبره ! اصلا توی حرفاش گاف میده فکر میکنه مردم سادن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,217
روزه اول که گذشت دیدم گوشی مشکل نداره امتیاز مثبت رو من زدم براشون ! هر کاری میکنم امتیاز رو پاک کنم نمیشه . ! طرف هم اینقدر با اعتماد به نفس میگه پیشه من مشکل نداره انگار چه خبره ! اصلا توی حرفاش گاف میده فکر میکنه مردم سادن
امتیاز را گزارش کنید تا یکی از مدیران حذفش کنه بعد امتیاز منفی بدید

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
بله . همین کار رو میکنم

یعنی هنوز توش شوکم من به خدا. طرف اینقدر با اعتماد به نفس قسم میخورد منم میگفتم ولش کن. ولی وقتی نمایندگی میگه اقا این کپسول صداش خراب شده و الکی هم این خراب نمیشه و طرف میگه دسته من مشکلی نداشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
وقتی طرف بعدش میگه خب صداشو کم کن درست میشه و با اعتماد میگه یعنی دسته خودشم اینجوری بوده و دلیل فروشش اون موقع همین بوده ! گلس زده روی صفحه و منته گلس رو میذاره. بعد فهمیدم برای اینکه بپوشونه و منتی هم بذاره بر گشته میگه گلس زدم برات فلانی !
بعد چطور گلس رو شبی که میخواسته ارسال کنه زده ولی روش کلی خط و خش هست !
یعنی کف کردم خودم از این همه دروغ ! یا من ادمه زرنگی هستم یا طرف خیلی زنگه و میخواد مردمو هالو فرض کنه یا یا یا

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,217
با اعتماد به نفس
کاری آسون تر از دروغ و بلوف زدن نیست
حرف, باد هواست باید میگفتید که نصف پرداختی بعد از دریافت و تست کامل گوشی
مهلت تست از دو روز تا یک هفته شروع میشه مثل ایسام که مهلت تست داره

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
سلام دکتر!
آقا من اون کار قالب رو برات انجام دادم بعد بدون هیچ جوابی گذاشتی رفتی! از هر طریق ارتباطی هم که بهتون پی ام فرستادم جواب ندادید. واقعا این کار چه معنی داره؟
اگه باز هم نادیده بگیرید مجبور خواهم شد امتیاز منفی بهتون بدم.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
امتیاز منفی رو بدید و من منتظرم. یا تاپیک جدا گونه وا کنید من بیام اونجا جوابتونو بدم‌ . خوبه؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
امتیاز منفی و ... هیچ تاثیری نداره طرف یا میره یه یوزر دیگه می سازه یا کلا ا اینجا میره اگر بخواد بپیچونه ...یا نهایتش دیگران شاید در معامله بعدی با این دوستان کمی احتیاط کنند ... شما اگر می تونید پول تعمیر رو بگیرید یا ازهمون قدرت پدر استفاده کنید ....

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
امتیاز منفی و ... هیچ تاثیری نداره طرف یا میره یه یوزر دیگه می سازه یا کلا ا اینجا میره اگر بخواد بپیچونه ...یا نهایتش دیگران شاید در معامله بعدی با این دوستان کمی احتیاط کنند ... شما اگر می تونید پول تعمیر رو بگیرید یا ازهمون قدرت پدر استفاده کنید ....
سلام. موضوع رو با پدرم در میون گذاشتم. ایشون میگن اول موضوع کاملا بررسی بشه و اگر موضوع دقیقا مشابه همین بود و این شخص از اول میدونسته و به من نگفته من ازش شکایت کنم. ولی خب وقتی قسم میخوره .

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
سلام.
قبل از خرید ازشون مهلت تست نخواستید؟
فقط کنم طبق قوانین انجمن مهلت تست هم باید باشه برای معاملات تجاری

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام.
قبل از خرید ازشون مهلت تست نخواستید؟
فقط کنم طبق قوانین انجمن مهلت تست هم باید باشه برای معاملات تجاری
والا طرف ادم با سابقه ای بود. میگفت گوشی خود اکه ! ولی بعدش گندش درومد که این اقا به خاطر اینکه این مشکل خس خس صدا رو بپوشونه یک برچسب زده روی ال سی دیش که بگه من این کارو کردمو منت بذاره و رد گم کنه !!!!!!

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
والا طرف ادم با سابقه ای بود. میگفت گوشی خود اکه ! ولی بعدش گندش درومد که این اقا به خاطر اینکه این مشکل خس خس صدا رو بپوشونه یک برچسب زده روی ال سی دیش که بگه من این کارو کردمو منت بذاره و رد گم کنه !!!!!!
:general210:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
دوستان از بعد از تعطیلات دنبال شکایت میرم. واقعا حالم بهم میخوره ازینکه بشینم و بببینم یکی سره کارم گذاشته و به خیال خودش زرنگه .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,217
دوستان از بعد از تعطیلات دنبال شکایت میرم. واقعا حالم بهم میخوره ازینکه بشینم و بببینم یکی سره کارم گذاشته و به خیال خودش زرنگه .
اینبار براتون تجربه شد ولی اگر دقت نکنید دوباره همینطور میشه, چند توصیه مفید برای جلوگیری از کلاهبرداری
http://arzunkadeh.com/راه-های-اعتماد-سازی-در-دنیای-تجارت/

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اینبار براتون تجربه شد ولی اگر دقت نکنید دوباره همینطور میشه, چند توصیه مفید برای جلوگیری از کلاهبرداری
http://arzunkadeh.com/راه-های-اعتماد-سازی-در-دنیای-تجارت/
اقا یک چیز دیگه هم هست. وقتی داری معامله میکنی طرف اگر زیاد قسم خورد یک ریگی توی کفشش هست. صد درصد یک مشکلی هست

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
قسم که چیزی نیست . مثل ریگ قسم میخورن دوست من . شما وقتی مطمئن شدی که حق داری و میتونی ثابت کنی , شکایت کن که طرف ادب بشه .

بالا