• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانلود منیجر جدید EagleGet که ادعا می کنه سرعتش 6 برار هستش. رقیب جدید IDM

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
درود بر شما همه دوستان گل

EagleGet​

بنا به یک سری صحبتها.این دانلودمنیجر نوپا و جدید ادعا کرده سرعت دانلود شمارو تا 6 برابر افزایش می ده. که IDM ادعا کرده بود 5 برابر افزایش سرعترو داره. ما تعصب رو دانلودری نداریم و باید دنبال بهترین باشیم همیشه ولی مثل اینکه
برنامه سازه این دانلود منیجر روش زوم کرده خوب داره پیش میره و فکر کنم رقیب جدی برای IDM پیدا شده.جالبیش اینه فعلا فری هستش حالا این نظر شماست که نصب کنید تست کنید و بگید روی ISP شما عزیزان چه نتیجه ای می گیرید

لینک دانلود
Download EagleGet - EG Download Accelerator, Free Video Downloader

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
دوستا اگه موضوع تکراری بود پوزش می خوام

فقط دوستان تعصبو کنار بزارید لطفا و اگه خوبه یا بد نظرتونو بگید و لایک اگه خوب بود بزنید
در ضمن بجای تعصب دستمونو برای چیزهای بهتر بالاتر ببریم که همه استاد بنده هستند و رفیق خوب
موفق باشی

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
aboskolo @

تشکر از شما دوست عزیز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون.

متاسفانه این دانلود منیجر نسخه ای برای گنو لینوکس نداره و نرم افزار فقط رایگانه ولی متن باز نیست.من هم حدود دوماهی میشه که از ویندوز استفاده نمیکنم و به گنو لینوکس روی آوردم به همین دلیل نمیتونم این نرم افزار را تست کنم.یک دانلود منیجر بسیار پرقدرتی هست به نام Aria2 که تحت خط فرمان کار میکند و برای گنو لینوکس،ویندوز و ... وجود دارد و از لحاظ بنده قویتر از IDM و هر دانلود منیجریست که تاکنون دیده اید.آن را امتحان کنید

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
رفیق 6 برابر افزایش نسبت به چی ؟ اگر نسبت به سرعت اینترنت اصلی خودمون هست که امکان نداره. ولی نسبت به سرعت دانلود ویندوز هست معقول به نظر میرسه.

مثلا من سرعت 256 دارم. همونطور که میدونید سرعت استاندارد 256 باید تقریبا 30KB باشه. ضمنا همه میدونید که این مقدار از تقسیم پهنای باند بر 8 بدست میاد. یعنی 256 تقسیم بر 8 = 32KB

ولی من دارم از سرویس 256 سرعتی معادل 50 تا 60KB میگیرم. دلیلش چیه ؟ خیلی واضحه , ISP اینترنت من اون رو روی 50KB تنظیم کرده.

پس نتیجه اینکه تا زمانیکه ISP این پهنای باند رو در اختیار قرار نده من هرگز نمیتونم سرعتی بیشتر از اونچه تعریف شده بگیرم.

البته شاید تفاوت دریافت در 2-3 کیلوبایت باشه که مثلا با IDM سرعت 50 رو بگیرم و با این یکی سرعت 55 رو بگیرم. ولی هرگز 50KB من با یک نرم افزار نمیشه 100KB

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
رفیق 6 برابر افزایش نسبت به چی ؟ اگر نسبت به سرعت اینترنت اصلی خودمون هست که امکان نداره. ولی نسبت به سرعت دانلود ویندوز هست معقول به نظر میرسه.

مثلا من سرعت 256 دارم. همونطور که میدونید سرعت استاندارد 256 باید تقریبا 30KB باشه. ضمنا همه میدونید که این مقدار از تقسیم پهنای باند بر 8 بدست میاد. یعنی 256 تقسیم بر 8 = 32KB

ولی من دارم از سرویس 256 سرعتی معادل 50 تا 60KB میگیرم. دلیلش چیه ؟ خیلی واضحه , ISP اینترنت من اون رو روی 50KB تنظیم کرده.

پس نتیجه اینکه تا زمانیکه ISP این پهنای باند رو در اختیار قرار نده من هرگز نمیتونم سرعتی بیشتر از اونچه تعریف شده بگیرم.

البته شاید تفاوت دریافت در 2-3 کیلوبایت باشه که مثلا با IDM سرعت 50 رو بگیرم و با این یکی سرعت 55 رو بگیرم. ولی هرگز 50KB من با یک نرم افزار نمیشه 100KB

احتمالا منظورش شش برابر سریعتر از سرعت دریافت توسط مرورگره که از یک کانکشن(اتصال) به سرور استفاده میکنه،بعضی مدیر دانلودها فایلها را به چند قسمت تقسیم میکنند و برای هر قسمت یک اتصال به سرور مربوطه وصل میکنند و اینطوری سرعت دانلود بالا میره.

pcmatin

Registered User
لایک‌ها
382
دوست عزیز اگه 100 برابرم باشه با اینترنت ما که بوقم نمیشه

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
دوستان ببخشید باید باز کنم صحبت اینو اولا سازندش من نیستم که ادعا کنم شرمنده
و منظور از 6 برابر سرعت پهنای باندتون نیست اصلا. اضافه کردن به پهنای باند داستان داره.
منظور با دانلودر مثال فلش گیت و دانلود منیجر کدام سرعتش بالاتره مثلا؟من می گم مثال دانلود منیجر
خوب این ادعا کرده از دانلود منیجر قویتره.
چون کپی نمی کنم نوشته هارو مجبورم بنویسم و اگر متوجه نمی شوید. دیگه بزارید جای کپی نکردن از سایت دیگه
در هر صورت ببخشید چون اخر شبها به وبگردی می کنم از خستگی هستش.
مرسی که گفتید و منم سعی می کنم واضح بگم بازم ببخشید

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
احتمالا منظورش شش برابر سریعتر از سرعت دریافت توسط مرورگره که از یک کانکشن(اتصال) به سرور استفاده میکنه،بعضی مدیر دانلودها فایلها را به چند قسمت تقسیم میکنند و برای هر قسمت یک اتصال به سرور مربوطه وصل میکنند و اینطوری سرعت دانلود بالا میره.

مرسی دقیقا با من همیار شو داداشی این فکر کنم به 32 قسمت تقسیم می کنه

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
aboskolo @

تشکر از شما دوست عزیز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون.

متاسفانه این دانلود منیجر نسخه ای برای گنو لینوکس نداره و نرم افزار فقط رایگانه ولی متن باز نیست.من هم حدود دوماهی میشه که از ویندوز استفاده نمیکنم و به گنو لینوکس روی آوردم به همین دلیل نمیتونم این نرم افزار را تست کنم.یک دانلود منیجر بسیار پرقدرتی هست به نام Aria2 که تحت خط فرمان کار میکند و برای گنو لینوکس،ویندوز و ... وجود دارد و از لحاظ بنده قویتر از IDM و هر دانلود منیجریست که تاکنون دیده اید.آن را امتحان کنید

مرسی به اشتراک گذاشتن نرم افزار شما استاد بنده هستید ممنون
چون تازه از بتا در امده فعلا رایگانه اوله کارشه پولی نشه خوبه

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
همه دانلود منیجرها میتونن با حداکثر پهنای باند شما دانلود کنن . حتی مرورگرهای غیر از ie هم این کار رو انجام میدن

دانلود با حداکثر سرعت شاهکار نیست . بیشتر هم نخواهد شد

اینا اگه دنبال جذب کاربر هستن باید امکانات خاص اضافه کنن .

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
لحن کلام بعضی کاربرا طوریه که انگار این بنده خدا بیجا کرده اومده این نرم افزارو معرفی کرده!:eek:

این نرم افزار رایگان هست البته متن باز نیست و از طرفی گواهینامه هم از سایت سافتپیا داره و ادیتور سافتپدیا هم بهش نمره 5 از 5 داده.

البته توصیه من استفاده از Free Download Manager به جای این و IDM هستش.

همه دانلود منیجرها میتونن با حداکثر پهنای باند شما دانلود کنن . حتی مرورگرهای غیر از ie هم این کار رو انجام میدن

-یکدونه از اون مرورگرها را معرفی کنید که سرعت دانلودش مشابه سرعت دانلود با مدیر دانلودهای نام برده شده باشه.
-مثلا چه امکانات خاصی مد نظر شما هستش؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
ممنون .امتحان ميكنم خبر ميدم .

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
-یکدونه از اون مرورگرها را معرفی کنید که سرعت دانلودش مشابه سرعت دانلود با مدیر دانلودهای نام برده شده باشه.
-مثلا چه امکانات خاصی مد نظر شما هستش؟

کروم و اپرا و ...

این یه نرم افزار ساده ست با چند تا دکمه ویندوز هشتی . با یه دانلودر یوتیوب به افتضاح ترین شکل ممکن .

اگه کسی دانلودر ساده و سبک بخواد از اوربیت استفاده میکنه با امکانات فراوان

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من که از اربیت منیجیر راضیم تفافت سرعتی هم تو idm و EagleGet و اربیتت ندیدم که محسوس باشه!

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157

عرض ادب.دوستمون جواب دادن بهتون یک جواب یا 2 جواب خالی موند.
دوست عزیز انجمن یعنی گروه یعنی کسی اگر چیزی می دونه و می نویسه البته دیگرانو می گم به اشتراک می زاره برا همه حالا اگه سرعت شما بالا تر بود بازم صحبتهای شما این بود.چرا فکر می کنیم ما هرچی می گیم درسته؟
یکم بهتره زیاد جدی نگیرید.
سوال 2 شما .دنبال کاربرم یوزر جم کنم. اونیکه جم کرد کجای دنیارو گرفت که من بگیرم من دنبال دوست خوبم یک رفیق نه نا رفیق من گذاشتم کسی دوست داشت تست می کنه نخواست نمی کنه پولی از کسی خواستم ؟
زشته افکاره شما همه باید تو انجمن غریبه باشیم ؟

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
من که از اربیت منیجیر راضیم تفافت سرعتی هم تو idm و EagleGet و اربیتت ندیدم که محسوس باشه!

رو بعضی isp خوب برام من سرعت فلش گیتم پاینه مثلا 220 باید باشه رو 80 یا 90
فقط دانلودمنیجره چواب میده مخابرات

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
محض اطلاع Free Download Manager چند هفته قبل نسخه جدیدشو عرضه کرد،به شماره ی 3.9.3

بالا