برگزیده های پرشین تولز

درآمد از طریق پیج اینستاگرام

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام دوستان

من ۱ سالی (تا ۲ سالی) میشه که یک پیج کلیپ و عکس راه انداختم به اسم "مستر (آقای) مودی"(Mr.Mooodi) , تا حالا نه تبلیغی براش کردم و نه هیچی فقط یک بار اشتباه کردم فالوور فیک خریدم (نمیدونستم این کار بی فایدست و اشتباه) , میخواستم بدونم چجوری میشه از پیج ها پول در بیاره آدم ؟ البته فعلا بازدید پایینی دارم اما من خودم راستش نظرم اینه که اگر بشه فالوور واقعی جمع کرد هرکاری با این فالوور ها میشه کرد , حالا از فروش جنس بگیر تا پذیرش تبلیغ و ... نظرتون چیه ؟ امیدی هست براش تبلیغ بزارم ؟

فالوور جمع کردن و دیده شدن هم کار آسونی نیست و خیلی دنگ و فنگ داره (استفاده از هشتگ و ...)

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
بدون زحمت کشیدن که نمیشه درآمد از پیج داشت . باید اون دنگ و فنگ ها رو انجام بدین تا به نتیجه برسید.
من صفحه شما رو دیدم مطالب جالب بود و همینجوری ادامه بده.

Last edited:

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
بدون زحمت کشیدن که نمیشه درآمد از پیج داشت . باید اون دنگ و فنگ ها رو انجام بدین تا به نتیجه برسید.
من صفحه شما رو دیدم مطالب جالب بود و همینجوری ادامه بده.
ممنونم از شما :)همین که گفتین مطالب جالب بود از نظرتون یه دنیا برام ارزش داشت . دنگ و فنگ ها رو رعایت میکنم و به طور مرتب هم فالوور میگیرم اما احساس میکنم پتانسیل بیشتر دیده شدن هم داره , اما خوب به یکی دو تا پیج برای تبلیغ پیغام دادم گفتن چون مضمون پیج مثل ماست , ما تبلیغ شما رو انجام نمیدیم :oops: نامردا :))

isapour

Registered User
لایک‌ها
121
سلام و درود
مطالب خوبی داری قبلا ندیده بودم
پیجت دیده بشه فالوور به راحتی جذبش میشه
هشتگای مناسب بذار و تو پیجای سنگین کامنت بذار استوری های جذاب بذار و سعی کن مسابقه بذاری که فالوورا دوستاشونو تگ کنن و ازین قبیل کارا (جایزشم کی داده کی گرفته) خلاصه به هر نحوی با مخاطب ارتباط برقرار کن

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
پیجت رو دیدم 3 هزار پست 20 کا فالوور ویو 200 تا
کیفیت کلیپ ها پایین
تعداد ارسال پست بالا
شخصا پیجت رو نپسندیدم

پیشنهاد ها
مطالب جذاب مربوط به ایران و مسائل روز جهانی طرفدار داره
این مطالب شما باید در استوی قرار بگیره شما اینا رو پست کردی خب اشتباهه
کلیپ های جذاب در ای جی تی وی
مطالب روز مثلا چینی حرف زدن ظریف
گلهای باز دربی
قسمتهای جذاب برنامه های پر مخاطب مثل دورهمی
ابتدای کلیپها با تیتر بزرگ و رنگی بنویسی تا اگر کلیپ رفت توی اکسپلور ملت هجوم بیارن به پستت و اون کلیپ رو ببینند مثلا ظریف رو ببنید چقدر چینی رو ضایع حرف میزنه کمرش نشکنه

بالا