• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درخواست راهنمایی در مورد سایت نیازمندی

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ضمن عرض سلام خدمت اساتید , یسری سوال از دوستانی ک سایت نیازمندی دارن یا با روال کارش آشنا هستن داشتم...
اعتبار این سایتا رو چی هستش؟ الکسا؟ رو چ حسابی مشتری رو باید مجاب کرد ک تو سایت ما تبلیغ کنه و پول ب ازاش پرداخت کنه؟
بازدهی کار چطور هست؟ بعد از چ مدت میشه انتظار سود داشت؟ (زیاد و کم فرقی نمیکنه!)
برای پایین آوردن رتبه الکسا , کار کردن رو کیوردای مرتبط با موضوع اصلی مثل همین "تبلیغات رایگان" " تبلیغات اینترنتی" و ... جواب میده؟ یا باید ب صورت نامحسوس رو کیوردای دیگه هم کار کنیم؟ :دی
و در کل اگه تجربه مدیریت یا اطلاعاتی تو این ضمینه داشته باشین ممنون میشم در اختیارم بزارین :)

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام برای به در امد رسوندن سایت نیازمندی باید حد اقل صد میلیون هزینه تبلیغات کنید در غیر اینصورت وقت و هزینه خودتون رو الکی تلف کردید .

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام برای به در امد رسوندن سایت نیازمندی باید حد اقل صد میلیون هزینه تبلیغات کنید در غیر اینصورت وقت و هزینه خودتون رو الکی تلف کردید .
برای سایت امضاتون 100 میلیون هزینه کردین؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,540
به نظرم به زحمتش نمیارزه ، خیلی ها با پول های زیاد تو این کار هستن

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
برای سایت امضاتون 100 میلیون هزینه کردین؟
سلام ، صد میلیون هزینه نکردم و هیچ درامدی هم ندارم ، سایت نیازمندی ها تا زمانی که به برند تبدیل نشید درآمد زایی نخواهد داشت .

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام ، صد میلیون هزینه نکردم و هیچ درامدی هم ندارم ، سایت نیازمندی ها تا زمانی که به برند تبدیل نشید درآمد زایی نخواهد داشت .
اونکه بله. ولی یسری اطلاعات کلی میخواستم...
این سری از سایتا بیشتر رو ورودی گوگل تکیه دارن یا ورودی از تبلیغات بنری؟
در مورد اون سوالای اولم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین.

micropinger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
دوست عزیز اینکه میگن صد میلیون باید هزینه کنید کشکه ، شما سایت نیازمندی یا هر سایت دیگه ای راه بندازید فقط روی کلمات کلیدی و سئو کار کنید ، توی گوگل بیاد بالا و بازدید بگیره خودش باعث درآمدزایی میشه ، سعی کنید بصورت پیش فرض آگهی های زیاد از جایی جور کنید و رایگان بزارید تو سایتتون تا توی گوگل ایندکس بشن و کم کم بازدید بگیرید ، فقط سعی کنید مطالب بیشتر از چند خط تکراری نباشن اسپم بشین ، سعی کنید به جای تبلیغات بنری بک لینک معتبر بگیرید. درسته دست زیاده ، اما هرکس روی وب سایتش خوب کار کنه بازدیدای خودشو میگیره.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سایت تبلیغات اول یکم تبلیغ میکنید کاربر جذب میشه بعدش خود مطالب باعث بالا اومدن سایت میشه

بهتره استفاده از سایت خیلی اسون باشه که کاربر ها زود جذب بشن

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
به نظر من اگر سرمایه نداری بر خلاف جهت آب شنا کن ! :general609:
پ ن : تفسیر این جمله با خواننده میباشد

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
احتیاج به نو اوری شدیدا تو سایت های نیازمندی دیده میشه ، مبحث بازی هستش میشه خیلی از امکانات جدید را توش راه انداخت اما یه پول خوبی اول کار میخواد برای هزینه تبلیغاتش و خودت هم حتما باید کد نویس باشی تا بتونی سر پا نگهش داری سایت رو اگه انتظار داری بشینی یه جا و ازش بهر بگیری خیر این نمی شه به بن بست میخوری

در کل سخته ، کار آسونی جلو روت نیست

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
احتیاج به نو اوری شدیدا تو سایت های نیازمندی دیده میشه ، مبحث بازی هستش میشه خیلی از امکانات جدید را توش راه انداخت اما یه پول خوبی اول کار میخواد برای هزینه تبلیغاتش و خودت هم حتما باید کد نویس باشی تا بتونی سر پا نگهش داری سایت رو اگه انتظار داری بشینی یه جا و ازش بهر بگیری خیر این نمی شه به بن بست میخوری

در کل سخته ، کار آسونی جلو روت نیست
اسکریپتشو خودمون بنویسیم؟ اسکریپتای آماده رو نمیشه ویرایش کرد؟
بعد این نوآوری رو میشه مثال بزنین؟ مثلا چ کم و کاستی های دارن سیستمای فعلی؟
ی توضیحی هم درمورد هزینه اگه بدین ممنون میشم :دی (بجز خرید بک لینک)

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
اسکریپتشو خودمون بنویسیم؟ اسکریپتای آماده رو نمیشه ویرایش کرد؟
بعد این نوآوری رو میشه مثال بزنین؟ مثلا چ کم و کاستی های دارن سیستمای فعلی؟
ی توضیحی هم درمورد هزینه اگه بدین ممنون میشم :دی (بجز خرید بک لینک)

اسکریپتش رو که مجبوری خودت بنویسی ، چون سیستم های خوب همه سیستم از خودشونه ( بر اساس نیازهاشون و رفتارهای متغییر زمانینیاز های جدیدشون رو هم پیاده می کنن )
در مورد نو آووری هم شرمندهم خودم خیال دارم همچین سایتی رو بیارم بالا برای سال آینده ببخشید البته
والا هزینه ها هم به بسم الله برای اسکریپتش اینجور که من محاسبه کردم برا خودم ( اگه یکی همین چیزی که من تو ذهنم هستش رو بیاد به من بگه ) شیرین بینه 10 تا 15 میلیون پاش آب میخوره

کلا باید تو سایتداری تجربه داشته باشی تو وب زیاد گشته باشی ، تو وب خارجی هم می باید بگردی نکته های ظرفیی توش وجود داره ، من پست قبلی رو دادم بهت که بیشتر فکر کنی ، در صورتی که بخوای مثل همین قدیمی ها بیای جلو کله پا میشی خیلی سریع ( نه این که ضرر هنگفتی بکنی ها نه همین که زمان میزاری و به هیچ جا نمی رسی خودش میشه شکست )

هزینه تبلیغات هم شکسته میشه - وقتی ایهجدید داشته باشی پلن تجاریش باید براش بنویسی اتفاقا نه خوشبینانه بلکه در بدترین وضعیت ، من اگه بخوام توضیح بدم باید 10 صفحه بشینم توضیح بعدشم هیچی آیدت نمی شه

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اسکریپتش رو که مجبوری خودت بنویسی ، چون سیستم های خوب همه سیستم از خودشونه ( بر اساس نیازهاشون و رفتارهای متغییر زمانینیاز های جدیدشون رو هم پیاده می کنن )
در مورد نو آووری هم شرمندهم خودم خیال دارم همچین سایتی رو بیارم بالا برای سال آینده ببخشید البته
والا هزینه ها هم به بسم الله برای اسکریپتش اینجور که من محاسبه کردم برا خودم ( اگه یکی همین چیزی که من تو ذهنم هستش رو بیاد به من بگه ) شیرین بینه 10 تا 15 میلیون پاش آب میخوره

کلا باید تو سایتداری تجربه داشته باشی تو وب زیاد گشته باشی ، تو وب خارجی هم می باید بگردی نکته های ظرفیی توش وجود داره ، من پست قبلی رو دادم بهت که بیشتر فکر کنی ، در صورتی که بخوای مثل همین قدیمی ها بیای جلو کله پا میشی خیلی سریع ( نه این که ضرر هنگفتی بکنی ها نه همین که زمان میزاری و به هیچ جا نمی رسی خودش میشه شکست )

هزینه تبلیغات هم شکسته میشه - وقتی ایهجدید داشته باشی پلن تجاریش باید براش بنویسی اتفاقا نه خوشبینانه بلکه در بدترین وضعیت ، من اگه بخوام توضیح بدم باید 10 صفحه بشینم توضیح بعدشم هیچی آیدت نمی شه
ممنون بابت توضیح...
این 10 تا 15 میلیون درصورتیه ک اسکریپت رو خودتون بنویسین؟

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
راستی من از توضیحاتم قصد گرفتن پروژه و انجام دادن کار تو نیست ها اینم گفته باشم برای کسی سو تفاهمی پیش نیاد

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
ممنون بابت توضیح...
این 10 تا 15 میلیون درصورتیه ک اسکریپت رو خودتون بنویسین؟

اون چیزی که تو ذهنه منه ، امکان داره یکی بیاد بگه فلانی من با 500 برات میزنم زمین بشینه بنویسه ولی خوب بازم فرق میکنه توی طولانی مدت چه بشه خیلی مسئله داره در کل

مثلا یکی از مشکلات بزرگی که توسایت نیازمندی ها پیدا می کنن دسته بندی اطلاعات و همچنین حجم زیاد دیتا بیس هستش ( البته نیازمندی های موفق )

راستی یه چیز دیگه هم بگم که حتما باید انجامش بدی نیازمندی های خالی بالا نمی یاد دیگه به درد نمی خوره ، مثلا نمی دونم سایت ویستا رو دیدی یا نه یه زمانی اعتبار خیلی خیلی خوبی داشت ، تو یه سری کلمات خیلی خوب لینک اول بود بعد افت کرد میدونی چرا ؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اون چیزی که تو ذهنه منه ، امکان داره یکی بیاد بگه فلانی من با 500 برات میزنم زمین بشینه بنویسه ولی خوب بازم فرق میکنه توی طولانی مدت چه بشه خیلی مسئله داره در کل

مثلا یکی از مشکلات بزرگی که توسایت نیازمندی ها پیدا می کنن دسته بندی اطلاعات و همچنین حجم زیاد دیتا بیس هستش ( البته نیازمندی های موفق )

راستی یه چیز دیگه هم بگم که حتما باید انجامش بدی نیازمندی های خالی بالا نمی یاد دیگه به درد نمی خوره ، مثلا نمی دونم سایت ویستا رو دیدی یا نه یه زمانی اعتبار خیلی خیلی خوبی داشت ، تو یه سری کلمات خیلی خوب لینک اول بود بعد افت کرد میدونی چرا ؟
دقیقا سوال منم همینه! اینطورکه من متوجه شدم اکثر سایتای نیازمندی رو تگ بالا میومدن ولی خب الان خیلی از سایتای اسپم هستن ک الکساشونو با لینکای فیک و بازدید گرفتن با آی فریم میارن پایین! مام باید اینکارو بکنیم؟ فرضا من سایت نیازمندی بزنم ولی کنارش مطالب پربازدید هم بزارم.البته جوری ک نشه از داخل سایت بهش دسترسی داشت و فقط ورودی از گوگل بگیره...

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دقیقا سوال منم همینه! اینطورکه من متوجه شدم اکثر سایتای نیازمندی رو تگ بالا میومدن ولی خب الان خیلی از سایتای اسپم هستن ک الکساشونو با لینکای فیک و بازدید گرفتن با آی فریم میارن پایین! مام باید اینکارو بکنیم؟ فرضا من سایت نیازمندی بزنم ولی کنارش مطالب پربازدید هم بزارم.البته جوری ک نشه از داخل سایت بهش دسترسی داشت و فقط ورودی از گوگل بگیره...

این دیگه بر میگرده به استراتژی شما باید اول کار خیلی روشن بشینی همه چی رو بیاری روی کاغذببینی شرایط موفقیتت در چی هستش بعد اقدام کنی ، مثلا همین که میگی ورودی بگیری ، الان شرایط بالا اومدن یه سایت که توش مطلب بزاری فقط مثل سابق نیست باید خیلی تلاشکنی حداقل روزی بینه 70-80 تا پست باید بریزی توش تا بعد 6-7 ماه بتونی 7-8 هزار بازدید داشته باشی ، ضمن اینکه بک لینک دیگه مثل سابق جوابگو نیست که به فرض بک لینک بخری بعد سایتت بیاد بالا ، الان سیستم گوگل 99 درصد مبنای کاریش شده رضایت کاربر که برای خودش یه سری فاکتور داره این ها دیگه بر میگرده به تجربه قبلی و اینجور صحبت ها

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
یه چی میگم یه سری خواستن تمسخر کنن منو کاملا آمادم مشکلی هم ندارم تو این قضیه... :)
رک میگم: پدر کسی که بخواد یه سایت نیازمندی حرفه ایی داشته باشه در میاد تا به پول خوب برسه!!! (پول خوب یعنی ماهی بالای 20 میلیون تومان سود - زیر این میزان از نظر من بدرد نمیخوره و نمیصرفه)

اینم به یاد داشته باشید فقط پول سوزوندن تو کوره تبلیغات و برندسازی اصل ماجرا نیست! مدیریت صحیح! تبلیغات هدفمند! زمان خوب گذاشتن خیلی مهمتر از پول سوزوندنه...

بالا