برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی

khodesina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
تو این وضعیت بد اقتصادی بازار میخوام برای کارم تبلیغات های پیامکی بدم برای عید بلکه تو فروش و درآمد تاثیر داشته باشه کلی گشتم تا یه پنل اس م اس خوب و مطمئن پیدا کنم من خودم سایت پیام رسان رو برای خرید پنل پیامکی پیدا کردم کسی اینجا هست این سایت پیام رسان اس ام اسی رو بشناسه؟ یا از قبل ازش پیامک خریده باشه؟!!!
https://payam-resan.com/

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
Sms اصلا بازدهی نداره
من از هرکی پرسیدم هنوز نخونده پاک میکنن

khodesina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Sms اصلا بازدهی نداره
من از هرکی پرسیدم هنوز نخونده پاک میکنن
خیلی هم بی تاثیر نیست چون خیلی از همکارام تبلیغات پیامکی انجام دادن راضی بودن مخصوصا وقتایی که تخفیف میذارن اگه تو شهر و استان خودت باشه بیشتر توجه میکنن و کمتر پاک میکنن یا اول میخونن ببینن کجاست بعد پاک میکنن

y_ameri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان
تو این وضعیت بد اقتصادی بازار میخوام برای کارم تبلیغات های پیامکی بدم برای عید بلکه تو فروش و درآمد تاثیر داشته باشه کلی گشتم تا یه پنل اس م اس خوب و مطمئن پیدا کنم من خودم سایت پیام رسان رو برای خرید پنل پیامکی پیدا کردم کسی اینجا هست این سایت پیام رسان اس ام اسی رو بشناسه؟ یا از قبل ازش پیامک خریده باشه؟!!!
سلام
بیاید ما با قیمت و تعرفه پایینتر میدیم به شما. از سال 88 توی این کار هستیم و حدود 25000 کاربر فعال داریم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
سلام دوستان
من سیستم پیامک دارم
تعرفه هم از بقیه کمتر میدم اگه خواستی
پنل رو هم رایگان با تمامی امکانات به صورت ۱۰۰درصدی میدیم
کلا ارسال پیامک به صورت عادی تبلیغاتی محاسبه میشه و میره تو لیست سیاه
اما بلک لیست بره، هزینه های بلک برمیگرده به پنلت
بنا بر تجربه م معمولا بین ۵۰ تا ۷۰ درصد پیامک ها به بلک لیست میرن
شما اول میای پیاما رو ارسال میکنی به لیست خودت بعد سیستم یه اکسل از اطلاعات ارسال بهت میده و میتونی متوجه شی کدوم شماره ها بلک لیست هستن
اون لیستو در میاری و اینبار با شماره سامانتل که ابتداش ۹۹۹۹ داره ارسال میکنی و اینبار تماما ارسال میشه
برای دور زدن بلک لیست به نظرم بجز شماره های اختصاصی، بهترین روش استفاده از اپراتور سامانتل هست و به صورت رایگان میدیم
البته این روزا یکم در مورد متن پیام ها سختگیر شدن، مثلا شما نمیتونی پیامک ثبت اختراع با این روش بفرستی و نیازمند مجوزه

khodesina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
بیاید ما با قیمت و تعرفه پایینتر میدیم به شما. از سال 88 توی این کار هستیم و حدود 25000 کاربر فعال داریم
سلام قیمت های شما از سامانه پیامکی پیام رسان هم پایینتره ؟
من یه پنل اس ام اس رایگان از پیام رسان گرفتم و به طذح 2 ستاره ارتقا دادم . الان بابت هر پیام 43 تومن کسر میشه .
شما بابت هر پیامک تبلیغاتی چقدر میگیرید ؟

khodesina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من سیستم پیامک دارم
تعرفه هم از بقیه کمتر میدم اگه خواستی
پنل رو هم رایگان با تمامی امکانات به صورت ۱۰۰درصدی میدیم
کلا ارسال پیامک به صورت عادی تبلیغاتی محاسبه میشه و میره تو لیست سیاه
اما بلک لیست بره، هزینه های بلک برمیگرده به پنلت
بنا بر تجربه م معمولا بین ۵۰ تا ۷۰ درصد پیامک ها به بلک لیست میرن
شما اول میای پیاما رو ارسال میکنی به لیست خودت بعد سیستم یه اکسل از اطلاعات ارسال بهت میده و میتونی متوجه شی کدوم شماره ها بلک لیست هستن
اون لیستو در میاری و اینبار با شماره سامانتل که ابتداش ۹۹۹۹ داره ارسال میکنی و اینبار تماما ارسال میشه
برای دور زدن بلک لیست به نظرم بجز شماره های اختصاصی، بهترین روش استفاده از اپراتور سامانتل هست و به صورت رایگان میدیم
البته این روزا یکم در مورد متن پیام ها سختگیر شدن، مثلا شما نمیتونی پیامک ثبت اختراع با این روش بفرستی و نیازمند مجوزه
سیستم پیامک با سامانه پیامک چه فرقی داره ؟
خط 9999 رو باید بخریم یا رایگان میدی بهم ؟

y_ameri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام قیمت های شما از سامانه پیامکی پیام رسان هم پایینتره ؟
من یه پنل اس ام اس رایگان از پیام رسان گرفتم و به طذح 2 ستاره ارتقا دادم . الان بابت هر پیام 43 تومن کسر میشه .
شما بابت هر پیامک تبلیغاتی چقدر میگیرید ؟
سلام
بله پایینتر هم میفته و نیاز به خرید خط خدماتی و سامانتل هم ندارید
بستگی به پلنی که فعال میکنید تعرفه متفاوت هست.داخل سایت ما میتونید ببینید پلن و تعرفه هارو
https://nosms.ir

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
سیستم پیامک با سامانه پیامک چه فرقی داره ؟
خط 9999 رو باید بخریم یا رایگان میدی بهم ؟
یکی هستن
رایگان بهتون میدن
دو نوع هست
یکی درخواست میدید و با توجه به اپراتور سامانتل ممکنه بین یک هفته تا ۱ ماه طول بکشه تا در پنلتون ثبت شه
یکی هم درخواست خط امانی هست که نهایتا ۲۴ ساعت بهتون تعلق میگیره
خط اختصاصی پیامکی هم به صورت رایگان میتونید بگیرید (برای دریافت و ارسال)
خطوط خدماتی هم به صورت رایگان بهتون تعلق میگیره (خطوطی مثل 300505)

و در مورد هزینه ها من یک سری از موارد رو بهشون اشاره میکنم
هزینه ارسال پیامک با خطوط ۵۰۰۰۲ و ۵۰۰۰۵ مبلغ ۴۲.۶ تومان هست
و هزینه ارسال با سامانتل هم ۱۰۷.۹ تومان
حالا اینجا ۳۰ ریال هم باتوجه به بند الحاقی تبصره ۶ لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ به مبلغ بالا اضافه میشه
علاوه بر این اگر طول پیامک شما بیش از ۶۹ کاراکتر شه، هر پیامک شما به تعداد هزینه ۲ پیامک محاسبه میشه و اگر بیشتر از ۱۳۰ کاراکتر شه ۳ پیامک و ...

در صورت تمایل میتونید ثبت نام کنید تا به پنلتون شارژ اولیه رایگان تعلق بگیره تا بتونید تست کنید (ثبت نام رایگان)

بالا