برگزیده های پرشین تولز

*** درخواست قیمت گذاری کارت گرافیک ***

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این سری کارت و مدل پایینترش یعنی 290 کلا در حال حاضر ارزش خرید آنچنانی ندارن
البته اگه تو مناطق سردسیر هستید میتونید ازش به عنوان بخاری برقی استفاده کنید، توی فول لود هم دمای 80 90 درجه بهتون میده که راحت اتاقو گرم میکنه
قیمتش هم به نظرم تو رنج 7 8 تومن هست و بیشتر از اینم نمیرزه
اصلا هم با 1070 مقایسه ش نکنید، 1070 یه کارت تکرارنشدنیه، یه کارت میان رده اما در حد بالا رده ها که همه چیزش بالانس بود و قیمتش هم عالی

hamid5566

Registered User
لایک‌ها
992
این سری کارت و مدل پایینترش یعنی 290 کلا در حال حاضر ارزش خرید آنچنانی ندارن
البته اگه تو مناطق سردسیر هستید میتونید ازش به عنوان بخاری برقی استفاده کنید، توی فول لود هم دمای 80 90 درجه بهتون میده که راحت اتاقو گرم میکنه
قیمتش هم به نظرم تو رنج 7 8 تومن هست و بیشتر از اینم نمیرزه
اصلا هم با 1070 مقایسه ش نکنید، 1070 یه کارت تکرارنشدنیه، یه کارت میان رده اما در حد بالا رده ها که همه چیزش بالانس بود و قیمتش هم عالی
خدا همه رفتگانتونو بیامرزه
والا منم همینو گفتم. من فک کردم مدل 4گیگه ک خیلی کم وارد شد گفتم 5 الی 5ونیم بعد از اینکه جناب saeid700 فرمودن 8گیگه گفتم 2تومن بیشتر قصدمن فقط کمک به دوستمون بود چون داشتن میگفتن 13 تومن میرزه :oops::oops::oops: ضمن اینکه این سری های گرافیک و ایضا 580 و 570 و 560 و ... خیلی طعمه ماینیگ ها شدن و اکثرشون پدرشون دراومده و اصلا بصرفه نیست خریدشون. بنده خدا رو حساب حرفای اینا میرفت گرون میخرید بعد میرفت میگفت بچه های فروم پی تی هیچی حالیشون نیست. بازم اگه باعث ناراحتی دوستان یا مدیران شدم معذرت میخوام🌹🌹🌹🌹🌹

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خدا همه رفتگانتونو بیامرزه
والا منم همینو گفتم. من فک کردم مدل 4گیگه ک خیلی کم وارد شد گفتم 5 الی 5ونیم بعد از اینکه جناب saeid700 فرمودن 8گیگه گفتم 2تومن بیشتر قصدمن فقط کمک به دوستمون بود چون داشتن میگفتن 13 تومن میرزه :oops::oops::oops: ضمن اینکه این سری های گرافیک و ایضا 580 و 570 و 560 و ... خیلی طعمه ماینیگ ها شدن و اکثرشون پدرشون دراومده و اصلا بصرفه نیست خریدشون. بنده خدا رو حساب حرفای اینا میرفت گرون میخرید بعد میرفت میگفت بچه های فروم پی تی هیچی حالیشون نیست. بازم اگه باعث ناراحتی دوستان یا مدیران شدم معذرت میخوام🌹🌹🌹🌹🌹
البته من یه موردی رو تذکر بدم
بنده گفتم به نظر من اینقدر میرزه، حالا ممکنه بیشتر هم خرید و فروش بشه ولی از نظر نسبت قیمت به بازدهی در حد همون ۸ تومن ارزش داره و اگه خودم بخوام بخرم با این مبلغ سراغ کارت های دیگه میرم
ولی اگه بخوایم با قیمت های کاذب بازار امروز قیمت بدیم مدل ۸ گیگش ۸ تا ۱۰ تومن خرید و فروش میشه ولی ۱۳ تومن خیر
اون مورد ماین هم درسته و این سری کارت ها و سری وگا یه زمونی جز کارت های پرطرفدار واسه ماین بودن که بعدش هم AMD به دلیل تقاضای زیاد با سری RX راه همینا رو ادامه داد و مصرفشون رو هم کاهش داد

بالا