• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درخواست معرفی سایت های معتبر CPM کسب درامد از نمایش بنر

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
دنبال سایت هایی هستم که از طریق نمایش بنر خدمات میدن
مشابه خارجی هم اگر میشناسید معرفی کنید
سایت های کلیکی متاسفانه درست نمیشمارند و کلیک خور سایت های بنده هم کم هست

خواهشا دوستانی که اعلام می کنند خودشون دریافت از این سایت ها داشته باشند

Grudge

Registered User
لایک‌ها
116
تاپیک خوبیه , کسی سایت معتبر دیگه ای نمیشناسه ؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
116

مرسی از لطفتون , اینا اصلا کلاه بردارن یکی از دوستانم هم از سیستم اینا استفاده میکرد که براش واریز نکردن ..
پرشین تولز هم چون سایت مطرحی هست فکر کنم براش واریز میکنن در غیر اینصورت سر پرشین تولز هم کلاه میذاشتن ..

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
من در به در دنبال یه cpm ایرانی هستم ک علاوه بر دادن پول امکان تبادل بازدیدم داشته باشه !!! یعنی بشه در آمد یا بازدیدت رو به بازدید تبدیل کنی !!! متاسفانه همشون فقط تو پنلشون ادعای پول دادن دارن !!! و حتی قسمتی ندارن ک بخوای بازدید سفارش بدی ! سیستم تبادل بنری همین جوری هم نمی خوام ، چون تبادل بنر همین جوری معمولا کسی استفاده نمی کنه !!! این وسط دوستان اگه کسی چیزی می شناخت معرفی کنه خوشحال می شم !!!!

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
امروز اولین وارز رو ازشون زدم هنوز نریختند
نتیجش رو میگم
سلام
معمولا اولین ها رو پرداخت می کنن !!!
کلا توصیه می کنم به محض رسیدن به حد نصاب فوری درخواست واریز بدید . اگه تعلل کردند کد ها رو بردارید . نتیجه اعتماد بنده رو در عکس های بالا ببینید و عبرت بگیرید .

saeed202020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هیچ کدومشون به درد نمیخورن فقط خود گوگل

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
درود
میدونم از تاریخ پستها یه مدتی میگذره فقط خواستم اینو بگم که
بهتره کسایی که از یه سیستم استفاده میکنن و پرداختی بهشون نمیشه حداقل پیگیری ممکن رو انجام بدن. این سایت واسه منم واریز نکرد پرداختهای آخر رو، به نماد هم شکایت کردم و متاسفانه پیگیریهای انفرادی کار به جایی نمی بره.

hojatalimohhamadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

واقعا سایت خیلی خوبی هست مشکل تایید داره فقط. روزانه پرداخت اتوماتیک بیت کوین . برای 30 هزار آی پی من بدون کلیک روی بنر و فقط نمایش روزانه 15 دلار درمیومد . بعدا سایت رو به خاطر نداشتن الکسا زیر 200 هزار رد کردند

بالا