• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درخواست معرفی یک فوروم خارجی که مشابه پی تی باشه

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
یه فورومی که از خودمون باشه برادر دوقلوی گمشده پی تی باشه گفتگوی آزادش مثل اینجا باشه

آزاد آزاد

آدم توش حس راحتی داشته باشه

معرفی کنید

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
من ی 40 تای رو میشناسم و عضوم توی 2 تاش. اگه دوست داشتی زمینه ی کاری و Attitude خودتو بگو تا مناسبترینشو بهت بگم.

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
سایت آمازون

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
یه فورومی که از خودمون باشه برادر دوقلوی گمشده پی تی باشه گفتگوی آزادش مثل اینجا باشه

آزاد آزاد

آدم توش حس راحتی داشته باشه

معرفی کنید

البته داداش اینجا آزاد آزاد هم نیستا. فقط چرت و پرت گویی توش آزاده ها.

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060

saadeq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من ی 40 تای رو میشناسم و عضوم توی 2 تاش. اگه دوست داشتی زمینه ی کاری و Attitude خودتو بگو تا مناسبترینشو بهت بگم.

یک فهرست از فروم های مختلف انگلیسی و عربی و زمینه کارشان اگر وجود داشت عالی بود
یعنی چه فرومهای انگلیسی زبان یا عربی زبان وجود دارد که حداقل هفت یا دوازده میلیون میلیون عضو داشته باشند؟ در چه زمینه هایی هستند؟
می توان فهرستی از تمام فروم های عربی زبان و انگلیسی زبانی که بالای دوازده میلیون یا هفت میلیون عضو دارند داشت؟

شلوغ ترین فروم اسلامی انگلیسی زبان کدام است؟

مقصودم فرومهایی است که در مورد مسایل اسلامی هم صحبت کنند چون اینطوری دایره لغات تخصصی ما در مورد مسایل مذهبی تقویت می شود
ولی هر فرومهای خوب دیگری را هم اگر می شناسید حتماً معرفی کنید ولو اینکه در مورد مسایل اسلامی نباشد
مثل فرومهای پزشکی

Last edited:

saadeq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با جستجویی که کردم به نظر می رسد تالار گفتگو و انجمن و فوروم تخصصی که بتوان برای مشکلات پزشکی و دندانپزشکی و مسائل پزشکی نگهداری سالمندان با پزشکان متخصص یا اساتید دانشگاههای پزشکی مشاوره علمی کرد به زبان فارسی موجود نیست یا فعالیت جدی ندارد و یا اینکه رایگان نیست
لذا در حال جستجو برای انجمن تخصصی به زبانهای خارجی (دو زبان عربی یا انگلیسی) که بطور رایگان بتوان در فوروم(انجمن) آن با پزشکان متخصص(ترجیحاً هیأت علمی و اساتید دانشگاههای پزشکی) مشاوره علمی رایگان داشت هستم

siam2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
امازون اگه فروم داره برام ارسال کن
مرسی

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154
واقعاً اگر نمونه خارجی مثل PT پیدا بشه که چه شود :rolleyes:

بالا