• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درخواست کمک برای نرم افزار قفل گذاری حرفه ای. کاربلد ها کمک کنند

soheil220

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.
من یک نرم افزار میخوام که بتونم با اون روی پوشه در ویندوز برفرض Xp قفل و رمز بگذارم اما اگه کسی ویندوزو پاک کرد یا ویندوز پرید و مجبور شدم عوض کنم یا کامپیوترو برای تعمیر بدم بیرون یا کسی برنامه رو خواست پاک کنه اون پوشه از امنیت خارج نشه.

من از کار بلد ها درخواست دارم که بهم کمک کنن و یک نرم افزار خوب و حرفه ای معرفی کنند یا لطف کنند لینک بگذارن.

من عکس های شخصی و فایلهای شخصی دارم. در حال حاضر توسط برنامه WinZip پسورد میگذارم اما چون حجم فایلها و پوشه بالاست وین زیپ برای اینکه قفل بگذاره وقت زیادی می بره. از برنامه Folder Lock استفاده کردم بد نبود اما نمیدونم اگه ویندوز رو پاک کنی امنیت پوشه حذف میشه یا نه که قطعا باید حذف بشه چون این برنامه پوشه رو encrypt نمیکنه و فقط در خود برنامه مسیر اون پوشه مشخص میشه و رمز میذاره. برنامه gilisoft folder lock هم جالب نبود. برنامش گیج میزنه یکبار کسی نمیتونه پوشه رو باز کنه و رمز میخاد اما یکبار نمیخاد. تازه ویندوزم پاک شه اون پوشه امنیتش از بین میره. برای همین رفتم سراغ برنامه Steganos اما اون برنامه هم چیز جالبی نیست یکم نقص داره. یک برنامه دیگه بنام یک چیز میخام که اگه ویندوز پاک شد یا پرید اون امنیت پوشه از بین نره و مثلا بشه با نصب مجدد برنامه پسورد اون پوشه رمز گذاری شده رو وارد کنی و بری داخلش.

نمیدونم خوب تونستم منظورمو برسونم.

ممنون میشم کمک کنین.

soheil220

Registered User
لایک‌ها
3
ای بابا. هیچ بشری نبود کمک کنه اینجا جواب بده. بازم از دوستان ممنون. جواب رو پیدا کردم. ختم تاپیک

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
به سایت برنامه ی تلوزیونی "بروز" برو ، یه برنامه ی فوق العاده یادمه برای این کار معرفی کرده بود

بالا