• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دوتا سوال درباره راه اندازی سایت بین المللی (کمک)

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
میخام یه سایت بین المللی بزنم دوتا سوال دارم لطفا کمک کنین

1.هزینه هاش برام چقد درمیاد ؟(طراحی سایتم باید بدم یکی دیگه خودم بلد نیستم)

2.تو ایران برای اعتماد به سایت نماد اعتماد الکتریکی هست تو سایتای بین المللی برای اعتماد چه نشونی هست؟

دوستان لطفا کمک کنین;)

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
میخام یه سایت بین المللی بزنم دوتا سوال دارم لطفا کمک کنین
1.هزینه هاش برام چقد درمیاد ؟(طراحی سایتم باید بدم یکی دیگه خودم بلد نیستم)
سایت بین المللی ؟ مثلا در چه زمینه ای ؟
هزینه به خیلی چیزای کوچیک و بزرگ بستگی داره٬ شما اول معین کن سیستم مدیریت محتوایی که میخای داشته باشی اختصاصی هست یا عمومی
اصلا محتوای سایتت چی هست؟ موضوعش چیه
طراحی سایت هم بستگی داره که بخای از سیستم مدیریت محتوای عمومی استفاده کنی یا سیستم اختصاصی٬ اگه عمومی مثه وردپرس باشه از ۲۰۰ (ساده ترین) داریم تا بالا
اگه هم سیستم اختصاصی میخای٬ یه هزینه برای cms اختصاصی و یه هزینه هم برای طراحی قالب اختصاصی
هزینه های دامنه+هاست+سرور اختصاصی یا مجازی (درصورت نیاز) هم به هزینه هات باید اضاف کنی

http://forum.persiantools.com/forums/ویژه-وب-مسترها.78/

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
فرو
سایت بین المللی ؟ مثلا در چه زمینه ای ؟
هزینه به خیلی چیزای کوچیک و بزرگ بستگی داره٬ شما اول معین کن سیستم مدیریت محتوایی که میخای داشته باشی اختصاصی هست یا عمومی
اصلا محتوای سایتت چی هست؟ موضوعش چیه
طراحی سایت هم بستگی داره که بخای از سیستم مدیریت محتوای عمومی استفاده کنی یا سیستم اختصاصی٬ اگه عمومی مثه وردپرس باشه از ۲۰۰ (ساده ترین) داریم تا بالا
اگه هم سیستم اختصاصی میخای٬ یه هزینه برای cms اختصاصی و یه هزینه هم برای طراحی قالب اختصاصی
هزینه های دامنه+هاست+سرور اختصاصی یا مجازی (درصورت نیاز) هم به هزینه هات باید اضاف کنی

http://forum.persiantools.com/forums/ویژه-وب-مسترها.78/[/QUOT

فروشگاه اینترنتی

اختصاصی

لطفا در باره سوال دوم هم توضیح بدین
با تشکر حمید معصومی نژاد ررررم

بالا