• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دوستانی که تجربه ریکاوری موفق با نرم افزار خاصی رو دارن لطفا تجربیاتشون رو بیان کنن

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
صرفا جهت اطلاع رسانی یکی دو روز پاک نشود خیلی ممنون
یکی دو روز پیش اشتباهی هارد یکی از دوستان رو پاک کردم و داشتم دیوانه می شدم. کلی دنبال راه حل بودم و ریکاوری و این حرفا با خیلی ها هم مشورت کردم تا یک نتیجه درستی بگیرم راضی شده بودم بدم ریکاوری با هزینه های وحشتناکشون ولی چاره نبود. تااینکه با راهنمایی یکی از دوستان روشی رو تست کردم که ظرف 20 ثانیه 900 گیگ اطلاعات برگشت برای من غیر قابل باور بود ولی وقتی این طرف رو صدا کردم اومد هاردش رو تست کرد وگفت همه چی درسته خیالم راحت شد. و اما اون نرم افزار جادویی
ACRONIS DISK DIRECTOR11 بله با این نرم افزار به راحتی کار انجام شد و همه چی به خوبی و خوشی حل شد
دوستان به بقیه اطلاع رسانی کنید تا اگه کسی به مشکل خورده بود با این روش حل بشه
یک گزینه داره به عنوان ریکاوری و گزینه سریع و حتما بصورت دستی باشه نه اتوماتیک . ذکات علم نشر آن است
همین دیگه داستان تموم ش
د

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
ICare Format Recovery Software 2.1

توسط این نرم افزار می توانید با انتخاب نوع اسکن هارد دیسک به سرعت فایلی که پاک شده را پیدا کنید و آن را بازیابی کنید. اگر بعد از پاک شدن فایل مذکور مقدار زیادی فایل دوباره در آن درایو کپی شده باشد، بازیابی فایل پاک شده ممکن است ناموفق باشد. این نرم افزار ۴ نوع جستحو Partition recovery، Advanced Files Recovery، Deep Scan Recovery، Format Recovery برای پیدا نمودن اطلاعات را انجام می دهد.
Partition recovery برای بازیابی اطلاعات پاک شده در صورت از بین رفتن پارتیشن های هارد دیسک و یا فرمت شدن و... پارتشین های هارد دیسک کاربرد دارد.

Advanced Files Recovery زمانی به کار می رود که پارتیشن های هارد دیسک در دسترس نیستند، یعنی پارتیشنی وجود ندارد تا شما آن را انتخاب کنید و به وسیله بخش بالای آن را بازیابی کنید.

Deep Scan Recovery زمانی که شما مطمئن شوید چه فایل هایی در نهایت قابل بازیابی است.

Format Recovery برای بازیابی اطلاعات از روی حافظه های فلش و مموری کارت های آماده شده است و مختص به اینگونه فرایند هاست.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ICare Format Recovery Software 2.1:
- قابلیت بازیابی فایل ها از هارد دریو فرمت شده
- پیش نمایش فایل های بازیابی شده
- الگوریتم جستجوی پیشرفته برای بازیابی فایل ها
- بازیابی اطلاعات از روی فلش مموری ها و کارت های حافظه
- اسکن عمیق هارد دیسک برای پیدا کردن تمامی اطلاعات پاک شده
- دارای بخش بازیابی اطلاعات پیشرفته در زمانی که پارتیشن ها ناپدید شده است
- دارای قسمت بازیابی مختص به فرمت شدن پارتیشن ها
- بازیابی اطلاعات از روی حافظه های اکسترنال
- موتور قدرتمند جستجو هارد دیسک
- بازیابی اطلاعات پاک شده از سطل اشغال
- بازگردانی فایل های پاک شده توسط shift+delete
- بازگردانی اطلاعات پاک شده توسط فرمت هارد دیسک و ویروس ها و...
- پشتیبانی از Windows 7, Vista, XP, 2000 Pro; Windows Server NT, 2000, 2003 Server, 2008 Server
- و ...

• Like
Reactions: HoP

mojtabak2

Registered User
لایک‌ها
33
فقط فقط جت دیتا بک بقیه چرت هستن البته این نرمافزاری که شما گفتی امتحان نکردم

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
فقط فقط جت دیتا بک بقیه چرت هستن البته این نرمافزاری که شما گفتی امتحان نکردم

با کمال احترام اینطور نیست این نرم افزار که می فرماید نرم افزار خوبی هست اما در برابر سایر نرم افزار ها کاستی های هم داره نرم افزار های زیادی در این باره وجود دارن که حتی بعضی ها به صورت عمومی عرضه نشدن

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
صرفا جهت اطلاع رسانی یکی دو روز پاک نشود خیلی ممنون
یکی دو روز پیش اشتباهی هارد یکی از دوستان رو پاک کردم و داشتم دیوانه می شدم. کلی دنبال راه حل بودم و ریکاوری و این حرفا با خیلی ها هم مشورت کردم تا یک نتیجه درستی بگیرم راضی شده بودم بدم ریکاوری با هزینه های وحشتناکشون ولی چاره نبود. تااینکه با راهنمایی یکی از دوستان روشی رو تست کردم که ظرف 20 ثانیه 900 گیگ اطلاعات برگشت برای من غیر قابل باور بود ولی وقتی این طرف رو صدا کردم اومد هاردش رو تست کرد وگفت همه چی درسته خیالم راحت شد. و اما اون نرم افزار جادویی
ACRONIS DISK DIRECTOR11 بله با این نرم افزار به راحتی کار انجام شد و همه چی به خوبی و خوشی حل شد
دوستان به بقیه اطلاع رسانی کنید تا اگه کسی به مشکل خورده بود با این روش حل بشه
یک گزینه داره به عنوان ریکاوری و گزینه سریع و حتما بصورت دستی باشه نه اتوماتیک . ذکات علم نشر آن است
همین دیگه داستان تموم ش
د

تشکر از به اشتراک گذاری مطلبتون بااجازتون یکسری توضیحات به مطلب خوبتون اضافه کنم
پاک شدن اطلاعت چند حالت در دیسک داره به خاطر ساختار منطقی دیسک هست
اطلاعت در سکتور ها قرار دارن و جدولی وجود داره که به ان سیستم فایل می گن ادرس این سکتور ها در سیستم فایل هست حالا وقتی هاردی فرمت می شه فقط سیستم فایل پاک می شه و اطلاعت تا باز نویسی دوباره نشن در سکتور ها هستن این نرم افزار احتمالا سیستم فایل رو برای شما ترمیم کرده
در مواردی که تخریب فایل بیشتر هست نیاز به زمان افزایش پیدا می کنه و احتمال موفق بودن عمل ریکاوری کاهش
درنهایت علاوه بر نرم افزار های زیادی که در این مورد وجود دارن سخت افزار های هم هست که در زمان اسیب زیاد اطلاعات و حتی اسیب فیزیکی دیسک به کمک کاربر میان تا اطلاعات رو از دست نده

بهترین توصیه هم که میشه داشت اینه که از اطلاعات مهم همیشه بک اپ داشته باشد

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
CDRoller یک نرم افزار مفید و کاربردی است که به نحوی به درد همه ی افرادی که با CD یا DVD سر و کار دارند می خورد.همانطور که می دانید CD یا DVD ها همیشه ممکن است دچار آسیب شده باشند و آسیب ببینند که معمولی ترین آن خش هایی است که روی آنها می افتد و این امر باعث خرابی و اخلال در صحیح و کامل بالا آمدن آن می شود.نرم افزار CDRoller به شما عزیزان کمک می کند که بتوانید اطلاعات سی دی ها یا دی وی دی های خود را به نحوی بازیابی کنید و بر روی هارد دیسک خود کپی نمایید.همچنین این نرم افزار قابلیت استخراج فایل ها با فرمت ISO نیز دارا می باشد.برخی از ویژگی های این نرم افزار :بازیابی اطلاعات سی دی و دی وی دی ایجاد شده توسط دستگاه های مستقلبدون نیاز به نصب نرم افزار اضافیدسترسی مستقیم به سخت افزار
*************************************************************************************************

Hetman FAT Recovery یک ابزار حرفه ای است که می تواند تمامی اطلاعات موجود و مدیایی را از تمامی فرمت های FAT, FAT16 or FAT32 ریکاوری نماید.درایو های USB ، تمامی مدل های حافظه های اس دی و… در سایه ی این نرم افزار پشتیبانی می شوند. بازیابی فایل FAT می تواند یک عملیات بازگردانی ساده برای بازیابی فایل های پاک شده و یا انجام عمل بازیابی داده های جامع باشد.انجام استخراج تمام فایل ها و پوشه ها از درایو های آسیب دیده FAT یکی دیگر از ابزار های این نرم افزار است.Hetman FAT Recovery از فایل های فشرده و رمزنگاری شده پشتیبانی می کند.

***************************************************************************************************

Auslogics File Recovery از جمله نرم افزارهای کاربردی در زمینه ریکاوری فایل های از دست رفته می باشد. شما می توانید با کمک این برنامه اقدام به بازیابی فایل هایی که به صورت اشتباه از کامپیوتر پاک کرده اید نمایید. این نرم افزار میتواند اقدام به بازیابی انواع فایل های موزیک، عکس، فیلم، نرم افزار، اسناد و … از هارد کامپیوتر و مموری های پرتابل و همچنین حافظه دوربین های دیجیتالی نماید. یکی از ویژگی های این برنامه نمایش فایل های یافت شده پس از اسکن می باشد که از این طریق شما قادرید تا قبل از ریکاوری فایل مورد نظر آنرا در محیط برنامه مشاهده کنید و جزئیات آنرا مورد برسی قرار دهید.

****************************************************************************************************

Stellar Phoenix Photo Recovery یک نرم افزار بی نظیر در زمینه ی بازیابی اطلاعات از دست رفته بازیابی داده های پاک شده به صورت دستی ، و بازیابی فرمت فایل های چند رسانه ای، مانند عکس ها، فایلهای دیداری و شنیداری و هر چه که در نظر داشته باشید می باشد.این نرم افزار منطبق با سایر دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات مانند انواع کارت حافظه، آی پاد، دستگاه های ذخیره سازی USB ها، دیسک های سخت، دیسک ها و فایل های فشرده می باشد.

****************************************************************************************************

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
الان من یه هارد 120 ide دارم که روش کلیک میکنم میزنهraw چه خاکی تو سرم کنم؟
همه چی رفته؛چندتا نرم افزارم امتحان کردم حتی یکیش از این فروم گرفتم ولی بعد از 24ساعت روشن بودن و...حتی 1درصد هم نرفت که بدونم لااقل دلخوش بشم

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
با اون آکرونیس تست کردی
نشد
active partition recovery
تست کن اگه هم خواستی بده خودم برات تست می کنم(صلواتی:D)

i o s

Registered User
لایک‌ها
211
یه فلش مموری رو زدم کامپیوتر یهو زد باید فرمت بشه راه حلش چجوریه تا حالا تجربشو داشتی ؟ اطلاعاتمو میخوام.

aligholi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان کسی نرم افزاری سراغ داره که بتونه فایل های پاک شده با shift+delete را به طور قابل قبول برگردونه.چون نرم افزار هایی که تا حالا امتحان کردم تا حد ضعیفی قادر به این کار هستن

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
الان من یه هارد 120 ide دارم که روش کلیک میکنم میزنهraw چه خاکی تو سرم کنم؟
همه چی رفته؛چندتا نرم افزارم امتحان کردم حتی یکیش از این فروم گرفتم ولی بعد از 24ساعت روشن بودن و...حتی 1درصد هم نرفت که بدونم لااقل دلخوش بشم
اطلاعات که روی این هارد دارید از چه نوعی هستن و تا چه حد اهمیت دارن این موارد رو بفرمایید تا اگه تونستم راهنمایی تون کنم

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
یه فلش مموری رو زدم کامپیوتر یهو زد باید فرمت بشه راه حلش چجوریه تا حالا تجربشو داشتی ؟ اطلاعاتمو میخوام.

مشکلی که برای فلش مموری ها پیش میاد متفاوت از مشکلات هارد هستش احتمال می دم مشکلی در قسمت برنامه های اصلی فلش پیش اومده باشه به طوری که اگه حتی بخواید فرمتش هم کنید این امکان وجود نداره در صورت تمایل مارک و مدل فلش مموری رو اعلام کنید

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
از دوستان کسی نرم افزاری سراغ داره که بتونه فایل های پاک شده با shift+delete را به طور قابل قبول برگردونه.چون نرم افزار هایی که تا حالا امتحان کردم تا حد ضعیفی قادر به این کار هستن

فایل ها رو به چه صورتی حذف کردید
1 مستقیما از کلید shift+delete استفاده کردین ؟
2 ابتدا فایل رو به سطل زباله فرستادین و سپس از اونجاحذف کردین ؟
3 بعد از حذف اطلاعات ایا فایل جدیدی در سیستم و خصوصا درایوی که ازش فایل حذف کردین ریخته شده یا نه ؟

i o s

Registered User
لایک‌ها
211
مشکلی که برای فلش مموری ها پیش میاد متفاوت از مشکلات هارد هستش احتمال می دم مشکلی در قسمت برنامه های اصلی فلش پیش اومده باشه به طوری که اگه حتی بخواید فرمتش هم کنید این امکان وجود نداره در صورت تمایل مارک و مدل فلش مموری رو اعلام کنید

با کامپیوتر فرمت کردم شد از این فلشهای pny هستش که قلاب داره http://www.iranmart.org/userfiles/image/flash-memory/pny-hook/01.jpg

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
با کامپیوتر فرمت کردم شد از این فلشهای pny هستش که قلاب داره http://www.iranmart.org/userfiles/image/flash-memory/pny-hook/01.jpg

خوبه که برای خود فلش مشکلی پیش نیومده حالا که فرمت شده از برنامه Recover My Files استفاده کن در هنگام انتخاب فرمت فایل های که می خواید باز گردانی بشه دقت کنید که هر کدوم رو نیاز دارید تیک بزنید انتخاب تمام فرمت ها زمان اتمام فرایند ریکاوری رو افزایش می ده
در صورتی که نتونستید نسخه کامل برنامه روپیدا کنید پخ بزنید
اگه سوال دیگه ای بود درخدمتم

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
با اون آکرونیس تست کردی
نشد
active partition recovery
تست کن اگه هم خواستی بده خودم برات تست می کنم(صلواتی:D)
باشه
الان من فقط فرمتم عوض شده و درخواست فرمت کلی که میده رو قبول نکردم یعنی باید ریکاوریش از حالتی که فرمت میکنی(همه چی پاک میشه) راحت تر باشه دیگه .نه؟واسه این حالت چه کنم؟
اطلاعات که روی این هارد دارید از چه نوعی هستن و تا چه حد اهمیت دارن این موارد رو بفرمایید تا اگه تونستم راهنمایی تون کنم
خیلی مهم نیستن بیشتر فیلمو عکسو...ایناس ولی دیگه اعصابم خورد شده این چندمین باره اینجودی میشه مجبورم همه چی رو فرمت کنم تا فرمت درایوم عادی بشه
الان من فقط فرمتم عوض شده و درخواست فرمت کلی که میده رو قبول نکردم یعنی باید ریکاوریش از حالتی که فرمت میکنی(همه چی پاک میشه) راحت تر باشه دیگه .نه؟واسه این حالت چه کنم؟

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
باشه

خیلی مهم نیستن بیشتر فیلمو عکسو...ایناس ولی دیگه اعصابم خورد شده این چندمین باره اینجودی میشه مجبورم همه چی رو فرمت کنم تا فرمت درایوم عادی بشه

اتفاقا راه حلش اینه که هارد رو فرمت کنید برای همین پرسیدم که اطلاعات چقدر مهمه
این اخطاری که دارید مربوط به سیستم فایل در هارد هستش اگه یک درایو مشکل داره اون رو فرمت وسپس ریکاوری کنید اگر هم کل هارد مشکل دارشده کل هارد رو فرمت کنید و برای ریکاوری به یه سیستم دیگه وصلش کنید و از طریق اون ریکاوری رو انجام بدید به هیچ وجه قبل از ریکاوری روی هارد ویندوز نصب نکنید
سوالی بود در خدمتم

mojtabak2

Registered User
لایک‌ها
33
جت دیتا بک گزینه خوبی هست من باهاش نتیجه گرفتم هاردم 320 بود که اشتباهی فرمت شده بود

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
اتفاقا راه حلش اینه که هارد رو فرمت کنید برای همین پرسیدم که اطلاعات چقدر مهمه
این اخطاری که دارید مربوط به سیستم فایل در هارد هستش اگه یک درایو مشکل داره اون رو فرمت وسپس ریکاوری کنید اگر هم کل هارد مشکل دارشده کل هارد رو فرمت کنید و برای ریکاوری به یه سیستم دیگه وصلش کنید و از طریق اون ریکاوری رو انجام بدید به هیچ وجه قبل از ریکاوری روی هارد ویندوز نصب نکنید
سوالی بود در خدمتم
من بعد اینکه ویندوز رو عوض نمودم تازه متوجه شدم دیدم که دیگه درایوهام تغییر فرمت دادن -یعنی الان 4تادرلید دارم یکیش ویندوزه و سالم 3تاش تغییر فرمت دادن؟؟؟
حالا چی

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
من بعد اینکه ویندوز رو عوض نمودم تازه متوجه شدم دیدم که دیگه درایوهام تغییر فرمت دادن -یعنی الان 4تادرلید دارم یکیش ویندوزه و سالم 3تاش تغییر فرمت دادن؟؟؟
حالا چی
کاری که شده حالا یکی از درایو ها رو فرمت و سپس با یکی از نرم افزارهای ریکاوری شروع به باز یابی کنید بعد از بازیابی اگه فضای کافی در درایو ویندوز دارید اطلاعات رو به اونجا منتقل کنید اگر هم فضای کافی ندارید به یک حافظه جانبی مثل فلش یا هارد دیگه منتقلش کنید دقت کنید و قتی نرم افزار فایل ها رو نشون می ده نباید ادرس ذخیره رو همون درایوی که ریکاوری شده تعیین کنید جت دیتا بک که دوستان معرفی کردن نرم افزار خوب و کم حجمیه و در مورد مشکل شما بسیار کار ساز خواهد بود
این عمل رو بعد از این که روی یک درایو نتیجه خوبی گرفتید روی بقیه درایو ها نیز اجرا کنید
یک مورد هم پخ کردم براتون

بالا