• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دوستان هر چقدر دارید بیاید بگذارید تا یک وب سایت درجه یک درآمدزا بزنیم(بیا داخل بحث کنیم)

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.بگذارید اول این رو بگم که من یه نوجوون 18 ساله هستم ولی حدودا سه سالی میشه توی وب مستری دارم تجربه کسب میکنم و تو این سال ها تنها تنیجه ای که برام داشته اینه که خیلی میتونه درآمدزا باشه و نکته ی دیگه اینکه هیچ پولی ندارم و فقط وقت آزاد دارم و میتونم وقت برای مدیریت و انجام و پیگیری کار های سایت بگذارم.
خوب دوستان نظر بنده رو بخاید طی این سال ها به این نتیجه رسیدم که یکی از کارهایی که توی وب خیلی جای پیشرفت داره و واقعا درآمد عالی میشه کسب کرد یه وب سایت فروش فایل هست که باید یه هزینه ی خوب براش بگذاریم تا روز به روز درآمدش افزایش پیدا کنه.
حالا میخاستم همه ی دوستان رو اینجا جمع کنم که اگر موافق باشید همچین کاری رو راه اندازی کنیم و دوستانی که سرمایه دارند و میتونند سرمایه گذاری کنند این کار را به صورت خیلی حرفه ای و تخصصی انجام بدیم.
حالا روال کاری درکل چیه؟
اول از همه این هست که ما یک وب سایت هرچند در حد متوسط داشته باشیم و بیشتر هزینه ها رو باید بگذاریم برای 1.سئو 2.تبلیغات 3.بازاریابی وحتی گرفتن بازاریاب4.تولید هر چه بیشتر فایل های مختلف و غیره
اگر این کارها به نحو احسنت انجام بشه پیش بینی بنده از درآمد این هست که بعد 10 ماه برسیم به درآمد بیش از یک میلیون و حتی بیشتر و درآمد همین طور بیشتر و بیشتر بشه.
و هدف این هست که بیشتر از دو سوم از درآمد رو کاری دیگر نیز در وب شروع و به درآمد برسانیم.
دوستان پیشنهادات و در کل هر نظری دارید رو بگید.اینجا همه میخایم باهم دوستانه صحبت کنیم و به یک نتیجه ی خیلی خوب برسی.
دوستان پروژه های بهتری رو هم معرفی کنید ممنون مبشم وحالا صرفا نمیخایم روی سایت فروش فایل بحث کنیم.
دوستان درباره ی اعتماد سازی و نحوه شراکت و موارد دیگه هم صحبت خواهیم کرد.
باتشکر
موفق باشید

Last edited:

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
فروش فایل از نظر شرعی حرام هست.
باید اجازه فروش تک تک فایل ها رو داشته باشی.
خوب منم موافقم و فقط خودمون فایل ایجاد کنیم و برای ایجاد فایل پول بپردازیم
باتشکر
موفق باشید

pouya4

Registered User
لایک‌ها
154
ایجاد حتی یک فایل مناسب ، بسیار وقت گیر است و در خیلی طولانی مدت جواب خواهد داد . شما چه فایلی میخوای بزاری که ارزش فروش زیاد رو داشته باشه ؟ الان به راحتی فایل های رایگان پیدا میشه . البته این نوع سایت درآمد داره ولی نه اونقدر که بشه رو درآمدش حساب کرد. فوقش بعد 2 ، 3 سال ، 1 میلیون تومن ماهیانه بفروشی ، تقسیم بر 4 نفر میشه 250 تومن . این درآمد هم موقعی هستش که دیگه شب و روز کار کنی .

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
این ک یه وب سایت درجه 1 درآمد زا بزنیم خیلی خوبه ولی آخه فروش فایل ؟!

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
فروش فایل از نظر شرعی حرام هست.
باید اجازه فروش تک تک فایل ها رو داشته باشی.

ایجاد حتی یک فایل مناسب ، بسیار وقت گیر است و در خیلی طولانی مدت جواب خواهد داد . شما چه فایلی میخوای بزاری که ارزش فروش زیاد رو داشته باشه ؟ الان به راحتی فایل های رایگان پیدا میشه . البته این نوع سایت درآمد داره ولی نه اونقدر که بشه رو درآمدش حساب کرد. فوقش بعد 2 ، 3 سال ، 1 میلیون تومن ماهیانه بفروشی ، تقسیم بر 4 نفر میشه 250 تومن . این درآمد هم موقعی هستش که دیگه شب و روز کار کنی .

با فروش فایل به هیچ جا نمیشه رسید
خوب دوستان شما بگید که چه کاری در وب شروع کنیم هم به صرفه و هم در مدت زمان کمی به درآمد بسیار بالایی خواهیم رسید تا بیشتر صحبت کنیم و به نتیجه برسیم
باتشکر
موفق باشید

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
خوب دوستان شما بگید که چه کاری در وب شروع کنیم هم به صرفه و هم در مدت زمان کمی به درآمد بسیار بالایی خواهیم رسید تا بیشتر صحبت کنیم و به نتیجه برسیم
باتشکر
موفق باشید
مدت زمان کمی به درآمد بسیار بالایی خواهیم رسید :) Kolla Net ro tark konya site spammer bezan va ba feta hamyar sho !

cup

Registered User
لایک‌ها
111
سایت هایی هستند که امکان فروش فایل توشون هست و رایگان خدمات میدهند شما برو توش فایلت را بذار بفروش هزینه هم نکن مثل http://mefile.irمی فایل

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
سایت هایی هستند که امکان فروش فایل توشون هست و رایگان خدمات میدهند شما برو توش فایلت را بذار بفروش هزینه هم نکن مثل http://mefile.irمی فایل
عزیز درآمد کم مدنظرمون نیست.ویه پروژه آینده دار میخایم.که دوستان لطف کنند نظر بدهند که ببینیم یه پروژه اینده دار و درامد خوب توی نت چی میتونه باشه.
باتشکر
موفق باشید

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
مدت زمان کمی به درآمد بسیار بالایی خواهیم رسید :) Kolla Net ro tark konya site spammer bezan va ba feta hamyar sho !
عزیز منظورتون رو از سایت اسپمر و فتا و اینا درست متوجه نشدم.چه ربطی به هم دارند؟؟
یه توضیحی اگه میشه توی خصوصی برام بفرستید.
باتشکر
موفق باشید

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
عزیز پروژه های بهتری هست که اطلاع دارید با ما در میان بگذارید و همچنین حدود سرمایه وجزییات رو توضیح بدید ممنون میشم.
باتشکر
موفق باشید

leopoldjobs

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
قالب یا افزونه وردپرس یا ... طراحی کن توی تم فورست بفروش. فعلا که قالب آوادا بیش از یک میلیارد تومن ماهیانه فروشش هست. اینطوری منت کسی رو هم نمیکشی. از طرفی کار خودت رو هم داری و درآمد نجومی دلاری !

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
دوست عزیز وب سایت فروش فایل به هیچ عنوان بازدهی نداره
اون شخصی هم که ایده داره اینجا به کسی نمیگه ....

saman320

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
447
دوست عزیز وب سایت فروش فایل به هیچ عنوان بازدهی نداره
اون شخصی هم که ایده داره اینجا به کسی نمیگه ....
2ساله یک ایده دارم و روش کار کردم
ولی هنوز اماده نشده
:Dبه کسی هم نمیگم حتی با دریافت مبلغ های نجومی

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
یه سایت خدماتی با یه ایده جدید میتونه عالی باشه نه فروش فایل و ...

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
ولی هنوز اماده نشده

خوب مشخصه که نمی گید
حواستون هم باشه به هیچ عنوان حتی بخشی از اون هم لو نره چون ...

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
قالب یا افزونه وردپرس یا ... طراحی کن توی تم فورست بفروش. فعلا که قالب آوادا بیش از یک میلیارد تومن ماهیانه فروشش هست. اینطوری منت کسی رو هم نمیکشی. از طرفی کار خودت رو هم داری و درآمد نجومی دلاری !
خوب دوستان از وب سایت هایی که اجرا شده و هنوز هم مثلا من میتونم همچون وبسایتی بزنم و درامد کسب کنم بگید.حالا حتما ایده های جدید نباشه
باتشکر
موفق باشید

ولی هنوز اماده نشده

یه سایت خدماتی با یه ایده جدید میتونه عالی باشه نه فروش فایل و ...

خوب مشخصه که نمی گید
حواستون هم باشه به هیچ عنوان حتی بخشی از اون هم لو نره چون ...

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
دوست عزیز از افراد ایرانی هم کسی رو میشناسید که درحال کسب درامد از تم فارست باشه؟؟
یا مثلا خودتون
باتشکر
موفق باشید

بالا