• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دو راهی انتخاب کنسول بازی و PC !

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یه چند وقتی هست یاد گذشته ها سخت ما رو درگیر خودش کرده
ما از وقتی که دیگه بازی ها رو سیستم قدیمی ما جواب نداد مجبور شدیم کلا بزاریم کنار
الان ی سوال داشتم بنظرتون بین PS4 و PC کدومش بهتره برای بازی کردن؟
مزیت PS4 اینه که قیمتش پایینه و نیاز به ارتقا پشت سر هم نداره و تا چند سال راحت جواب گو هست بر خلاف کامپیوتر که هر سال باید ارتقا پیدا کنه
ولی الان من مشکلم اینه بازی هایی مثل کالاف دیوتی و بتلفیلد و ... رو میشه با PS4 بازی کرد؟ایا هیجان بازی کردن با پی سی رو داره؟
یه سری بازی ها خیلی راحت با دسته بازی میشه کرد ولی یه سری دیگه که معمولا اکشن هستند ی جورهایی وابسته به موس و کیبورد انگار
هدف من انلاین بازی کردن هست نه تک نفره این رو هم در نظر بگیرید :|

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
این هم در نظر داشته باشید ک بازی های ps4 رو باید اورجینال بخرید و مثل pc، خبری از کرک و قیمت اندک نیست! (اونم با این وضع دلار)
معمولا اکثر بازی های معروف، نسخه pc و ps4 دارند (البته بجز بازی های انحصاری)
در کل من ps4 رو به pc ترجیح میدم
دلایل زیادی داره
یکیش اینه ک تو pc برای نصب بعضی بازی ها باید 7 خان رستم رو رد کنی!

در ضمن، شما گفتی قصد بازی آنلاین داری. در این صورت برای pc میبایست بازی اورجینال بخرید ک در ایران خیلی کمتر دیده میشه

در مورد هزینه بازی های ps4 هم میشه گفت همیشه شما خریدار نیستی، بعضا با کسی ک اون بازی رو داره، تاخت میزنی (و این بصرفه تر هست)

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
الان ی سوال داشتم بنظرتون بین PS4 و PC کدومش بهتره برای بازی کردن؟

برای بازی کردن بازی هایی که انحصاری نیست , همچنان pc به دلیل اینکه از نظر اوپتیمایز بودن pc حرف اول رو میزنه
در ضمن اینم بگم شما در کنسول نهایتا میتونید 60 fps (فریم بر ثانیه) دریافت کنید ولی برای لذت بیشتر میتونید مانیتور های محبوب benq تهیه کنید با رفرش ریت 144 که واقعا فوق العادست

ولی الان من مشکلم اینه بازی هایی مثل کالاف دیوتی و بتلفیلد و ... رو میشه با PS4 بازی کرد؟

بازی های شوتر یا fps با موس و کیبورد هیجان بیشتری دارن گیم پد بیشتر برای بازی های رایدینگ بهتره مثل gta , need for speed , .....

هدف من انلاین بازی کردن هست نه تک نفره این رو هم در نظر بگیرید

در حال حاظر خیلی فروشگاه هست که بازی های اورجینال رو تحت استیم اورجین و یوپلی میفروشن پس از نظر بازی نباید نگرانی داشته باشید
برای دیتا بازی هم شما میتونید بکاپ بخرید یا دانلود کنید خودتون!

:|
!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این هم در نظر داشته باشید ک بازی های ps4 رو باید اورجینال بخرید و مثل pc، خبری از کرک و قیمت اندک نیست! (اونم با این وضع دلار)
معمولا اکثر بازی های معروف، نسخه pc و ps4 دارند (البته بجز بازی های انحصاری)
در کل من ps4 رو به pc ترجیح میدم
دلایل زیادی داره
یکیش اینه ک تو pc برای نصب بعضی بازی ها باید 7 خان رستم رو رد کنی!

در ضمن، شما گفتی قصد بازی آنلاین داری. در این صورت برای pc میبایست بازی اورجینال بخرید ک در ایران خیلی کمتر دیده میشه

در مورد هزینه بازی های ps4 هم میشه گفت همیشه شما خریدار نیستی، بعضا با کسی ک اون بازی رو داره، تاخت میزنی (و این بصرفه تر هست)
مشکلی بابت هزینه برای خرید بازی اورجینال نیست
کلا سه 4 تا بازی مد نظرم هست که می خرم اصلش رو
فقط بحث سر اینه الان مثلا کالاف دیوتی رو من بخوام بازی کنم واقعا ارزش داره بشینم با دسته و شوک بازی کنم؟
برای پی سی اگر بخوام یه سیستم خوب ببندم حدود 3 تومن باید هزینه کنم
ولی اگر PS4 بگریم نهایت 1.2 یه 500 هم بازی بخرم برای شروع

پ.ن : اطلاع ندارید مثلا این PS4 تا کی ازش پشتیبانی میشه و بازی جدید براش میاد؟
شانس که نداریم پس فردا PS5 میاد کار ما خراب میشه باز

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
منم تو این دو راهی بودم از اول عید . ولی چون دوستم PS4 خریده بود به تازگی خودم دیگه دل رو زدم به دریا و یه سیستم جمع کردم.
البته وقتی سیستم میخری برای اینکه در حد PS4 خوب باشه باید 2 تومنی خرج کنی .
ولی بجاش در مورد اجرای بازی ها و خریدشون خیالت راحته . مثلا من هاردمو فرستادم برای کسی 50 تومن دادم .1 ترابایت بازی برام ریخت .
تو PS4 از این خبرا نیست جدیدا اشتراکی میخرن بازیاشو که ارزونتر در بیاد و اینجوری دیسک بازی رو بهتون نمیدن . بازم بازی ای 40 - 50 تومن باید هزینه کنید .
البته زیاد سر در نمیارم چجوری اشتراکی میکنن بازی رو ولی ما PS4 خریدیم برا دوستمون 6-7 تا بازی نصب شده روش بود و گفت اینارو دونه ای 40 تومن برات ریختم .

ultraviolet90

Registered User
لایک‌ها
87
منم قصدم خرید ps4 ،
12 ساله بازی نکردم
حوصله pc رو ندارم چون با کیفیت خوب بخای بازی کنی باید ب سیستم خوب داشته باشی ک اصلا ب صرفه نیست،خیلیا شاید بگن ک با سیستم ارزون هم میشه بازی کرد،منظور من از کیفیت حداکثر کیفیت است ک با سری های چرت کارت گرافیک از پس اینکار بر نخواهند امد،من خودم چندین سال با pc بازی کردم و فروشنده قطعات هم هستم ولی ترجیح میدم با ps4 بازی کنم،با یک تی وی 40 اینچ!
در مورد بازی هم برای کاهش هزینه میشه از اکانت هک شده استفاده کرد+دیتا،اینایی هم ک میگن کنسول با این اکانتا خراب میشه تین ایجر هستن

Last edited:

ultraviolet90

Registered User
لایک‌ها
87
Ps3 سال 2006 اومد هنوز براش بازی میاد،مطمعنا این کنسول تا 10 سال اینده بازی براش میاد

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
در مورد بازی هم برای کاهش هزینه میشه از اکانت هک شده استفاده کرد+دیتا،اینایی هم ک میگن کنسول با این اکانتا خراب میشه تین ایجر هستن
اکانت های هکی غیر قابل اطمینان هستند و ممکن در حین بازی اکانت دی اکتیو بشه و برگرده به صاحب اصلی در کل به ضد حالش نمیارزه

بالا