برگزیده های پرشین تولز

دیر بوت شدن ویندوز با سیستم جدید

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یک سیستم جدید amd برای برادرم گرفتم.همه چیز عالی کار میکنه ولی هنگام بوت شدن ویندوز زمان بوت خیلی طول میکشه حدود 1-2 دقیقه.
مشخصات سیستم:
amd athlon 64 3800+ am2
mb:asus m2n4 sli
graphic card:ati x1300 asus
ram 512mb bus 533 coarsir
hdd:maxtor 160 plus
windows xp sp2
خواهشا کمک کنید که این مشگل اعصابم رو خرد کرده در ضمن سیستم بعد از بالا اومدن هیچ مشگل نداره و به خوبی کار میکنه.در ضمن یک موقع هایی هم قاطی میکنه و سیستم در عرض 10 ثانیه بالا میاد.ویندوز رو هم دیروز عوض کردم.ببخشید اگر تاپیک رو در بخش اشتباه باز کردم.

mania1920

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيليا همين مشكل دير بوت شدن داشتند . نترس چيزي نيست .
برو داخل بايوس ببين واسه بوت raid فعال نباشه . گزينه ها رو خوب چك كن .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اين معمولا نرم افزاريه. محتويات فولدر Prefetch كه داخل خود فولدر ويندوز هست رو پاك كن.البته هاردت هم آنچنان جالب نيست .

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز شما با این حرفت داری به مدیران این بخش مث همین امید، جکی و ... توهین کنی
این حرفه امید نیست
این رو من که هیچی از سخت افزار حالیم نیست و هر کسی که یه ساعت با این هارد کار کرده باشه میگه
این که شما نمی خواهید باور کنید هاردتون بد هست مشکل مدیران نیست
در مورد کارت گرافیک هم باور کن مدلهای خیلی بهتری از 6800gs شما الان توی بازار موجوده

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از جواب دوستان
مشگلم با تعویض کابل dvdrom حل شد.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
در مورد هارد هم من با اینکه چیز زیادی از سخت افزار نمیدونم ولی میدونم هر کدوم از دوستام که مکستور داشتن مشکل داشتن

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ممنون فتوكپي جان . درباره اسم فولدر اشتباه تايپي بود. بازم ممنون

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
البته هاردهاي جديد ماكستور كه توليد سيگيت هستند بحثشون فرق داره . چون توليد سيگيت هستند و فقط از اسم مكستور استفاده مي كنند. مكستور يكي از توليد كنندگان خوب بود ولي چند سالي افت كيفيت داشت . تا بالاخره شركت سيگيت خريدش .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اقا من تو این مدتی که گشتم فهمیدم این مدیرا فقط بلدن بگن هارد مکستور آشغاله یا اینکه کارت گرافیک 7600 یا 7300 بگیر همین×××××

من و ديگر دوستان به خاطر خود شما ها اين توصيه رو ميكنيم. هيچ سودي هم براي ما ندارد كه بگيم ماكستور بده يا خوب هست. ولي در اثر تجربه اي كه در چندين سال بدست آوردم هاردهاي مكستور رو از همه ضعيف تر و عمر كمتر ديدم. مخصوصا سري جديد كه همون diamond max 10 هست.
در مورد كارت گرافيك هم اگر شما مدل خاصي در نظرتون هست بفرمائيد تا ما هم استفاده كنيم.

با اين طور صحبت كردن بدون دليل و مدرك كه به نظر من فقط باعث ناراحتي كساني ميشيد كه براي فروم زحمت ميكشند. موفق باشيد

mania1920

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من تو این مدتی که گشتم فهمیدم این مدیرا فقط بلدن بگن هارد مکستور آشغاله یا اینکه کارت گرافیک 7600 یا 7300 بگیر همین

گل من شما ديگه كم لطفي ميكنيد . اگر يكم پستها رو مطالعه كنيد ميبينيد خيلي از دوستان يا توصيه و راهنمايي
اساتيد و دوستان مشكل خودشونو به راحتي حل كردند .

بالا