• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی برای افزایش سایز فونت های موجود در قالب

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اینکه داخل css سرچ کنم font-size این بدرد من نمیخوره چون بیشمار فونت سایز هست, من فقط میخوام فونت پیج و فونت اون چیزایی که در ستون های سایت هستند را زیاد کنم. چه جوری؟ کدوم font-size متعلق به منوی صفحات و دسته بندی هست؟

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
اگه با فایرفاکس هستید کلید های ctrl+shift+q رو بزنید بعد اون قسمتی که مد نظرتون هست رو انتخاب کنید بعد کلاس استفاده شدش رو که دید برید تو فایل css فونت همون کلاس رو تغییر بدید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اگه با فایرفاکس هستید کلید های ctrl+shift+q رو بزنید بعد اون قسمتی که مد نظرتون هست رو انتخاب کنید بعد کلاس استفاده شدش رو که دید برید تو فایل css فونت همون کلاس رو تغییر بدید
بار ها وارد اون قسمت شدم آخرش نفهمیدم چه کدی را تغیر بدم, اونی که تو قسمت رولز انتخاب کردم رو پیدا کردم و مقدارشو افزایش دادم ولی بی فایده بود
برای وبلاگ زیر اون قسمت های قرمز رنگ کدوم فونت سایز رو عوض کنم؟

فایل های ضمیمه

• U2115ntitled.png
    U2115ntitled.png
    146.9 KB · نمایش ها: 2

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
بار ها وارد اون قسمت شدم آخرش نفهمیدم چه کدی را تغیر بدم, اونی که تو قسمت رولز انتخاب کردم رو پیدا کردم و مقدارشو افزایش دادم ولی بی فایده بود
برای وبلاگ زیر اون قسمت های قرمز رنگ کدوم فونت سایز رو عوض کنم؟
برای تغییر اندازه فونت قسمت نوبار این مسیر رو برید
کد:
wp-content/cache/wpfc-minified/c76e190e0fbac5ca618f937ec36abb62/1491802855index.css
این کلاس رو پیدا کنید .primary-navigation li و فونت سایز رو بصورت زیر بهش اضافه کنید
کد:
.primary-navigation li {
border: 0;
display: inline-block;
height: 48px;
line-height: 48px;
position: relative;
font-size: 20px;
}
برای تغییر سایز عنوان منو های سایدبار تو همون مسیر باز دنبال کلاس .primary-sidebar .widget .widget-title بگرد و مقدار فونت سایز رو زیاد کن.
برای تغییر اندازه مقدار های داخل منو های کد زیر رو کلا تو همون فایل سرچ کن و فونت سایز رو زیاد کن.
کد:
.footer-sidebar .widget,
.primary-sidebar .widget {
font-size: 12px;
line-height: 1.5;
}

بالا